Bedava İnternet

10 GB İnternet Vodafone (Bedava)

10 GB İnternet Vodafone (Bedava) – Vodafone kullanıcılarının dönem dönem faydalanabildiği pek çok kampanya ve fırsat Vodafone tarafından sunulmakta ve kişiler bu fırsatlar sayesinde farklı GB’larda hediye internet kazanabilmektedir. Özellikle son olarak Vodafone tarafından sunulan fırsatlardan biri olan 10 GB internet Vodafone (Bedava) sayesinde kişiler, kolayca 10 GB hediye internet sahibi olabilmektedir.

Vodafone 10 GB hediye 2022 yılında kişilerin en çok merak ettiği ve faydalanmak istediği kampanyalardan biridir. Özellikle internet paketinin bitmesini istemeyen ve hediye internet paketi sayesinde rahat rahat internette gezinebilmek isteyen kişilerin kaçırmaması gereken bir fırsat olarak sunulmaktadır.

Vodafone Mobil Ödeme sistemini kullanarak harcama yaptığınız bu harcamaları faturanıza yansıttığınız takdirde, fırsat kampanyası sayesinde daha önce uzun süredir Vodafone Mobil Ödeme kullanmamış olan kişiler, kullanmadıkları ay boyunca yükselen hediye GB’lara sahip olabilmektedir.

Bu fırsat sayesinde kişiler;

  • 3 aydır Vodafone Mobil Ödeme kullanmamış olmaları takdirde ilk kullanımlarında 5GB hediye internet
  • 6 aydır Vodafone Mobil Ödeme kullanmamış olmaları takdirde ilk kullanımlarında 7GB hediye internet
  • 1 yıldır Vodafone Mobil Ödeme kullanmamış olmaları takdirde ilk kullanımlarında 10GB hediye internet

Kazanabilmektedir.

Vodafone bedava internet için buraya tıklayın.

10 GB İnternet Vodafone Bedava

10 GB İnternet Vodafone Bedava

Vodafone 10 GB Hediye Nasıl Alınır?

Vodafone 10 GB hediye nasıl alınır? Sorusu, özellikle kişilerin bedava olarak kolayca kazanabileceği bir internet paketi hediyesi olması sebebiyle nasıl alınacağı konusunda oldukça fazla sorulan bir sorudur.

Vodafone tarafından mobil ödeme sistemini uzun süredir kullanmayan ve tekrardan kullanmaya başlamaları halinde hediye olarak sunulan 10 GB hediye interneti kazanabilmek için kişilerin izlemesi gereken adımlar şöyledir;

  • KATIL GB yazıp 2020’a SMS göndererek bu kampanyaya kolayca katılabilmektedir.
  • Bunun yanı sıra Vodafone Pay uygulaması üzerinden de kampanya alanına giriş yapın.
  • Ardından mobil ödeme kampanyası için “Fırsatı Kullan” yazılı butona dokunarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Bu kampanyaya katıldıktan sonra Vodafone Mobil Ödeme ile yapacağınız ilk harcama ile bu harcamayı faturanıza yansıtarak anında hediye GB’ınızı kazanabilmeniz mümkündür.

Vodafone 10 GB Hediye Tobi

Vodafone tarafından müşterilerine sunulan bir diğer 10 GB hediyesi ise Vodafone 10 GB hediye Tobi fırsatıdır. Vodafone’un yardımcı asistan sistemi olan Tobi sayesinde kişiler, günlük 10 GB hediyenin sahibi olabilmektedir.

Vodafone günlük 10 GB hediye internet fırsatı olarak özellikle daha önce Tobi üzerinden herhangi bir hediye almamış olan kişiler, oldukça kolay ve bedava bir şekilde hediye internetini kazanabilmektedir. Bunun için Vodafone Yanımda uygulamasına girilerek TOBİ robotunun üzerine tıklayın. Açılan ekranda mesaj alanına şu metni yazın: “Yeni Nesil Kapsama” ardından onaylayın.

Ardından sizlere gelen yanıtta bulunan konum seçme ekranından konumunuzu seçerek devam edin. Son olarak Tobi sizi Vodafone’un resmi web sitesine yönlendirmekte ve buradan kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi girin. Birkaç dakika içerisinde 10 GB hediye internet hattınıza yüklenecektir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ