Bedava İnternet

101 Okey Plus Çip Hilesi Nasıl Yapılır?

  • 14 Eylül 2021
  • 3.806 kez görüntülendi.
101 Okey Plus Çip Hilesi Nasıl Yapılır?
Android, iOS ve Facebook üzerinde oynanabilen 101 Okey Plus’ta en önemli oyun içi envanterlerden biri çip. Oyunu sürekli oynayan kişiler, oyun içerisinde kullanabilecekleri 101 okey plus bedava çip kodları aramakta. Bunun ile beraber hileli 101 okey plus apk ile beraber sınırsız çip yapmayı da tercih etmekte.
İçeriğimizde kod paylaşmanın yanı sıra hile nasıl yapılır sorusuna cevap bulacağız.

101 Okey Plus Nedir, Nasıl Oynanır?

101 Okey Plus Çip Hilesi Nasıl Yapılır?

Kahvehanelerin ve oyun salonlarının vazgeçilmez oyunu Okey’dir. Bu oyunun internet üzerindeki en büyük platformu ise 101 Okey Plus. İçerisinde bulunan Çip sistemi ile beraber rekabetçi ortamı da içinde barındıran oyun milyonlarca kişi tarafından oynanmaktadır. Oyun içerisinde yapay zeka yerine gerçek kişiler ile oynarsınız. Oyunun rekabetçi yanlarından biri de bu kişiler ile çip kazanmak için mücadele etmenizdir.
Oyun içerisinde iki farklı mod bulunmaktadır.

1) 101 Okey Plus Katlamasız 

Bu oyun türünde istediğiniz masalara oturabilir, dilerseniz tanıdıklarınız ile yeni masa açabilirsiniz. Oyun içerisinde elinizi açabilmeniz için seri veya grupların 101 değerinin üstünde olması gerekir. Eğer oyunculardan birinin elinde taş kalmaz ise mevcut oyun biter.

Oyunda hesaplamalar ceza üzerinden yapılır. Bir kişi bittiğinde veya çekilecek taş kalmadığında herkesin elinde kalan taşlar, kendi hesabına ceza olarak yazılır. Bu sayıda en düşük skoru yapan kişi oyunu kazanmış olur. Her el bir kişi fazladan bir taş ile başlar, yan tarafa taş atması ile oyunu başlatır.

2) 101 Okey Plus Katlamalı 

Yukarıdaki oyun modundan farkı şudur; eli ilk açan kişi barajı belirler, belirlenen sayının üzerinde olmadıkça elinizi açamazsınız. Misal olarak yer 120 açtı ve elinizde 119 var; açamazsınız. En az 121 değerinde bir seri veya çift açmalısınız.

Katlamalı oyunun en büyük heyecanı sürekli ceza olmasıdır. Diğer oyun tipinde mevcut olmayan birçok kural bu oyunda geçerlidir. Oyun içerisinde serilere işlenebilecek taşları elden çıkaramazsınız. Ya işlemeli ya da seri içerisinde tutmalısınız. Sol taraftan taş çekerseniz elinizi açmalı ve mevcut taşı seri içerisinde kullanmalısınız. Aksi takdirde yine ceza yersiniz. Açtığınız serilere işlenmesi ve işlenen taşın Okey olması durumunda da ceza yersiniz. Tüm cezalar 101 puan değerinde olur.

101 Okey Plus Çip Hilesi Nedir?

101 Okey Plus Çip Hilesi Nasıl Yapılır?

Zynga tarafından çeşitli platformlarda sunulan 101 Okey Plus oyununda, oyun içi rekabet çipler ile sağlanmaktadır. Belirli masalarda oyun oynamak, çeşitli bahisler kazanmak ve oyun deneyimini artırmak için 101 okey plus çip kullanılır. Yani kısacası 101 okey plus oyun içi parasının adı çip diyebiliriz.

101 Okey Plus Çip Hilesi Nasıl Yapılır?

Oyun içerisinde kullanabileceğiniz çipler kimi zaman bitebilir. Bu gibi durumlarda tek seçeneğiniz para ile çip satın almak olsa da realite tam olarak öyle değildir. Oyunda; 101 plus çip kodu, okey plus çip hilesi ve hileli 101 okey plus apk ile ücret ödemeden çip sahibi olmak mümkün. Bahsettiğimiz üç yöntemin açıklamasını da yazı içerisinde bulabilirsiniz. 101 Okey plus bedava çip kodu 2022 güncel olanlar da yazının bir bölümünde sizlere sunulacaktır.

101 Plus Çip Kodu Güncel

101 Okey Plus Çip Hilesi Nasıl Yapılır?

Aşağıdan 2022 Güncel 101 Okey Plus çip kodları listesini görebilirsiniz:

PO9S24G6

AJ492BA9

I492B482

AS91NBD0

BD0482NL

8391ND8F

AN492481

S823B29D

SY4B2842

JF9B582D

2022 Güncel Okey Plus Çip Kodları

85NDFIS4

SBHT823N

428NS89F

T02NF9AR

385NBS95

LDI5BVSD

ASH39141

SDFN5924

285BNSV9

BNTI582T

3SDF3231CS

101 Okey Plus Çip Hilesi

Şimdi gelelim merak edilen bir diğer konuya; 101 okey plus çip hilesi nasıl yapılır?

Çip hilesi yapma yöntemleri arasında yer almasına karşın hile ile bedava çip kazanmak oldukça zordur. Çeşitli sitelerde sürekli olarak çip hileleri paylaşılsa da bunlar çoğunlukla geçersiz durumdadır. Uygulama ekibi sürekli olarak uygulama açıklarına yönelik geliştirmeler yaptığı için birçok hile sadece bir süreliğine geçerli olmakta. Eğer gerçekten 101 okey plus ücretsiz çip kazanmak istiyorsanız kodlardan yararlanmalısınız.

101 Okey Plus Apk Hilesi

En fazla tercih edilen hilelerden biri de direkt olarak hileli apk indirme olmakta. 101 Okey Plus hileli apk da çeşitli sitelerde mevcut ve indirilebilir. Daha önceki yazılarda da belirttiğimiz gibi bu tip apk dosyalarını indirmek telefonunuzun güvenliğini tehdit etmektedir. Çeşitli veri kayıpları ve telefonunuzda istemediğiniz değişiklikler olabilir. Bunun yanı sıra hileli 101 Okey Plus apk sadece çevrimdışı çalışır. Yani uygulama içerisindeki sınırsız çip sadece yapay zeka ile oynarken geçerlidir. Bunun dışında farklı rakipler ile karşılaşamazsınız. Bu sebeple şunu diyebilirsiniz; hileli apk tüm açılardan zararlı bir tercihtir.

101 Okey plus Apk İndir için Tıkla!

101 Okey Plus Bedava Çip Kazanma

Oyun içerisinde bedava çip kazanmak istiyorsanız iki seçeneğiniz var; 101 plus çip kodu kullanmak, oyunu iyi oynamak.

Eğer kodlar ile kazanmak istiyorsanız yukarıdaki kodlardan yararlanabilirsiniz. Ama kodları da kullanmadan bedava çip istiyorsanız yapmanız gereken şey oynamak ve kazanmak. Oyun içerisinde kazandıkça çip kazanırsınız. Birçok kullanıcı daha önce çip almadan önemli miktarlarda çip biriktirdi. Bunu ise sadece oynayarak başardı, siz de başarabilirsiniz.

Bu yazımıda 101 Okey plus çip hilesi nasıl yapılır, 101 okey plus bedava çip nasıl kazanılır sorularına cevap verdir. Soru, görüş ve önerileriniz için yorumlar kısmından bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ