Bedava İnternet

2023 Kripto Para Tahminleri…

  • 20 Ekim 2022
  • 117 kez görüntülendi.
2023 Kripto Para Tahminleri…

Kripto para geçmişte bir çok yatırımcısına güzel kazançlar sağlamış ama son günlerde bir düşüş eğilimi gösteren bu dev yatırım araçlar tabikide ileriki dönemlerinin getirisini  insan merak ediyor. 2023 Kripto Para Tahminleri insanların merakla beklediği yatırımcısına kazandıracak mı yoksa düşüş mü olacak gibi sorularında beraberinde getiriyor. Sizlere bu makalemizde 2023 Kripto Para Tahminlerini ve beklentilerini sunacağız.

2023 kripto para tahminleri

Kripto para nedir?
En basit dille Kripto para, yaygın bir biçimde internet üzerinden kullanılmak üzere dizayn edilmiş, merkezî olmayan yani bir yere bağlı olamayan dijital para birimleridir. 2008 yılında piyasaya sürülen Bitcoin, ilk kripto para birimidir ve hâlâ en büyük, en etkili, en bilinen kripto paradır.

Kripto para birimleri hangileridir?
Piyasanın en büyük en popüler Kripto para birimleri Btcoin Etheryum bitcoin Cash ve Litecoin‘dir.

Piyasa Değerine Göre En Büyük Kripto Para Birimleri;

BİTCOİN
BTC

Ethereum
ETH

Tether
usdt

USD Coin
USDC

BNB
BNB

XRP
XRP

Binance USD
BUST

Cardano
ADA

Solano
Sol

Dogecoin
DOGE

Pokadot
DOT

Polygon
MATİC

shiba unı
SHIP

DAİ
DAİ

TRON
TRX

Lido Staked Ether
STETH

Wrapped Bitcoin
WBTC

Unis swap
UNİ

Avalanche
AVAX

OKB
OKB


2023 Kripto Para Tahminleri ?
geçtigimiz yılların başından itibaren yatırımcılarını üzen Kripto para birimleri ülke ekonomilerinden çok etkilenip çakılma seviyelerine düşmüştür daha önceki yıllar ise bir çok kişiyi zengin eden bu merkeziyeti olamaya para birimleri keşke benden yatırsaydım diyen bir çok insan olmuştur. 2023 de ise uzman görüşleri gelmeye başladı. Ünlü isim Tony Vays a göre bundan sonra yükselişin devam edeceğini savundu ve fiyat tahminleri yapti. Tony Vays tam bir kripto para avcısı olarak bilinir ve bir çok yatırımı vardır. Tim draper göre ise bitcoinin 2023 yılına kadar 250 bin dolar seviyelerini görecek demesinden sonra bir çok eleştiri aldı. Bu adam Tim Draper 2014 yılında Bitcoin’in 4 yıl sonraki fiyatını tahmin etmiş ve bilmiştir bir çok yatırımı olan Tim Draper başlıca yatırımları şunlardır: Brown & Sons Viral pazarlama Çin yatırımları, skyp, tesla, bitcoin, cruise en son yatırımları ise OpenGov, eShares, Robinhood ve Coinbase gibi  büyük şirketlere yatırım yapmıştır.2023 tahminleri ise şöyle:

BTC’nin 2022 sonu ve 2023 başında 250.000 dolara kadar yükseleceğini belirtmiştir. söyleyen Draper, bu iddiasının arkasında olduğunu vurgulamaktadır. Tony Vays ise bu fikrin yanlış olduğunu düşünüyor ve btcoinin 20223 de 50 bin doları geçmeyeceğini savundu.

Draper’in görüşlerine göre ABD hükümetinin yapdığı politkilar sonuçu Doların seviyesinin düşeceğini ve Dolarda yaşanan düşüş, kripto paraya yatırım  dönüşlerinin  yoğun olacağını savundu. Bu genel süreç içerisinde Bitcoin Dünya çapında kabullenilecek olan bir araca dönüşecektir. Aynı zamanda Tim Draper’ın açıklamalarına göre Bitcoin halving ile fiyatlar yukarıya doğru yükselecektir.

Ünlü yatırımcı ve zengin baba yoksul baba kitabının yazarı Robert Kıyosaki bitcoin hakkında görüşlerini paylaştı,bitcoin için uzun zamandır olumsuz tweetler paylaşan Kıyosaki, en son açıklamasında ılımlı mesajlar verdi. Emlak yatırımcısı olarak bilinen Robert Kiyosaki Altin ve Gümüş gibi değerli madenlerde bir çok yatırımı bulunmakta olup twitter da 2 milyonu aşkın takipçi sayısı var.

Diğer yandan Paypal’ın kurucusu Peter Thiel ise 2023 için Kripto para tahminleri ne yer verdi 2023 sonları için 100 kat artma potansiyeli var  diyerek yatırımcıların beklentilerini yükselti. En iyi yatım araçları arasında gösterilen Kripto paralar geleceği ne olacağını tahminlerini sizlerle paylaştık. Dünya’nın en iyi yatırımcılarının söylediği fikirler doğrultusunda kripto para birimlerinin önümüzdeki yıllarda nasıl bir seyir alacagini hep beraber izleyeceğiz. Sitemizde konu ile alakalı diğer makalemizden biri olan PancakeSwap Nedir? PancakeSwap Nasıl Kullanılır? (Güncel)inceleyebilirsiniz.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ