Bedava İnternet

Agro Token Nedir, 2022 Planları Nelerdir?

  • 28 Nisan 2022
  • 993 kez görüntülendi.
Agro Token Nedir, 2022 Planları Nelerdir?

Herkesin bildiği üzere tarım, dünya genelindeki tüm ülkeler için ekonominin vazgeçilmez bir parçasıdır. Bu alanda ön plana çıkan kripto para projesi ise AGRO olarak bilinmektedir. Peki, Agro token nedir? Şimdi hep birlikte yakından bir göz atalım. Agro Global token, teknolojik altyapısını ve tarım alanındaki uzmanlığını dijital dünya ile birleştiren bir ekosistemdir. AGRO, Agro Global Group tarafından hayata geçirilmiştir. AGRO, sınırlı arza sahip bir BEP-20 token’ıdır. Agro token, yakın zamanda popüler kripto para borsalarında da işlem görmeyi hedefliyor. Ayrıca token sahiplerinin gelecekteki ödülleri almaya hak kazanacağı ifade ediliyor. Şirket, metaverse trenine katılmak için de çalışmalara başladı. Proje ekibi, kısa süre içerisinde e-meta ticaret platformunu başlatacağını ifade ediyor. Metaverse alanındaki bu ilk tarım fuarında alıcı ve satıcıları buluşturan mağazaların yer alacağı belirtildi.

Blockchain ve Tarım

Agro Token Nedir, Blockchain ve Tarım

Agro Token Nedir, Blockchain ve Tarım

Agro token nedir sorusunu cevaplandırırken blockchain ve tarım ilişkisine değinmekte de fayda var. Tarım, dünya nüfusunun gıda ihtiyacının karşılanması adına oldukça büyük bir öneme sahip. Bunun yanında sanayi sektörünün hammadde ihtiyacının karşılanması gibi durumlarda da en büyük ihtiyaçlardan biri olarak nitelendirilmektedir. Tarımın güçlü olduğu bölgelerde ekonomik gelişme her zaman en üst düzeyde karşımıza çıkıyor. Agro Token, blockchain teknolojisini tarımla birleştirerek yüksek verimlilik ve kâr sağlamayı hedefliyor. Böylece aracıların ortadan kaldırılması ve tarımsal ürünlerin gereksiz pahalılığının önüne geçilmesi planlanıyor. Agro Global Token projesi, kripto para uzmanları tarafından blockchain teknolojisini tarıma uyarlamanın doğru bir yolu olarak tanımlanıyor.

Agro Global Token’ı Farklı Kılan Özellikler

Agro Global Token‘ın ayırt edici özelliklerinin başında, kolayca tespit edilebilen bir piyasa fiyatına sahip gerçek bir ekonomik varlığa dayanması geliyor. Geliştirici ekip, token’lardan elde ettikleri gelirlerle tarım alanlarını genişletmeyi planlıyor. Doğal olarak üretim kapasitesinin ve verimliliğin artması hedefleniyor. Şirket, geliştiridiği projeler, tarım sektörüne yaptığı yatırımlar ve güçlü altyapısı ile her geçen gün değer kazanmaya devam ediyor. Tüm bunlara ek olarak son dönemlerde adını sıkça duyduğumuz metaverse’de çeşitli projeler geliştiriyorlar. Projenin birincil önceliğinin, Agro token’ın uluslararası tarımsal ticarette kullanılması olduğu belirtiliyor.

Agro Global 2022 Planları

Geliştiriciler 2022 senesinde ses getirecek yenilikler gerçekleştirmek için yoğun bir çaba sarf ediyor. Şirket, ilk olarak yakın vade de AGRO Global Token cüzdanını, mobil uygulama pazarlarında listelenmesini amaçlıyor. Agro token nedir, geleceği varmı sorusuna cevap arayanlar için projenin 2022 hedeflerini de listeledik. Ekibin bu sene içerisinde planladığı hedefler şunlardır:

  • Arbequina zeytin ve ejder meyvesi fidanları için tedarik sözleşmelerinin gerçekleştirilmesi.
  • Ülkemizde ilk zeytin fidanlarının dikilmesi.
  • E-Meta platformu devreye sokulması.
  • Küresel çapta en büyük çilek seraları için arazi alım planlarının yapılması.
  • Ejder meyvesi yetiştiriciliği için sera kurulumları
  • Ceviz bahçeleri için arazi alımına başlanması.

Dilerseniz ”SSW Coin Nedir, Yakın Gelecekte 1 Numaralı Dijital Altın Olabilir Mi?” başlıklı içeriğimizi de inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ