Bedava İnternet

Altin düşecekmi son dakika 2022 altın yorumları son dakika altın alacaklar dikkat…

  • 06 Ekim 2022
  • 128 kez görüntülendi.
Altin düşecekmi son dakika 2022 altın yorumları son dakika altın alacaklar dikkat…

Altın düşecekmi son dakika 2022 Ons altin 2020 yılı ağustos ayında, en yüksek zirvesini olan 2075 dolar olmuştu. Altın Fiyatları 2022 yılı içerisinde Dünya’da yaşanan tedarik sıkıntıları artan enerji fiyatları yükselen enflasyonun önü kesebilmek için bir çok işlem yapılmıştı. Altın düşecekmi gibi soruları yanıtlıyacağımız makalemiz sizlerle.


Altın düşecekmi son dakika 2022

Abd merkez bankası, avrupa merkez bankası, İngiltere merkez bankası para sıkılaştırma politikaları güderek altın fiyatlarını baskı altına almayı başarmışlardı Abd merkez baskası ise, (fed) faiz arttırımlarına başlamamasası ile dolar güvenli liman haline döndü ve gücünü devam ettirdi Abd tahvil faizleri yüklelirken, altin fiyatlari değer kaybına yöneldi.

2022 altın yorumlari

Altın gerek büyük gerek kücük yatırımcılar için her zaman popüler yatırım aracı olarak yerini korumuştur. altın fiyatları yükselirmi altın fiyatları düşer mi uzmanlarından yanıtlar geldi global ekonomilerde büyümenin hız kesmesi gelişmiş merkez bankalarının parasal sıkıştırmasının sonuna geldiğini düşündürmeye başladı. Çin’de ekonomik yavaşlama sonrasında haftalık ve bir yıllık borçlanma oranları düşürüldü.

(Fed)inde gelecek üç toplantıda faiz arttırıp 2023 içerisinde izlemeye geçip ardından faiz oranlarını düşürülmesi bekleniyor Avrupa merkez bankası faiz arttırımı  erken durdurabileceğini iddia ediyor, Kasım 2021’den bu yana gelişmiş merkez bankalarının faiz arttırımlarının uzun vadeli riskli varlıklardan kacışa neden olmuştur.

Bu yazımız da Dikkatinizi Çekebilir. Turkcell Bedava İnternet için Tıklayınız…

altın alacaklara dikkat…

Enflasyon demek altın demek, gümüş demek ama tam tersine enflasyonun oldu ortamda altın seyri düşük seyrediyor. Dolar peşinde gidenler yanılgıya düşebilir 2022 yılında arıt  arda  faiz arttıran fed 2023 yılında arda arıt ardada faiz indirmesin… bundan altı ay önce enflasyonu kabuk etmeyen (Fed) bugün nasıl kabul ettiyse bundanda bi 6 ay sonra (fed) gelecek olan resesyonları itiraf etmesin. bundan sonra insanların olayları objektif bakması gerekiyor sizlere ne gösterilirse onlara inanmayın çünkü kararlar çabuk değişebiliyor koşulların çabucak değişeceği için insanlarında inanmayıp koşullara göre değişikliklik göstermelerini bilmeleri lazım. şimdi gram altın ne olacak, gümüş ne olacak, dolar ne olacak, gecen yıl gram altın 500 lira seviyelerinde izlerken bu yıl gram altın bu zamanlar 1020 liraları konuştuk.

Yıla gram altın 785 lirandan başladı. bu şimdi ise 1020 leri konuştuk insanlar kari beğenmeyip biri altın çıkacak deyip  almayın inecek deyip satmayı düşünmeleri yanlıştır. Soygun yılı sepet yapmak daha avantajlı ve karlı olacağı aşikardir. Yatırıp araçlarında problem yok insanlara kar memnun etmiyor o yüzden yatırımcının miktara odaklanmaması gerekiyor önemli olan pariteyi değiştirmek düşünceyi değiştirmek gerekiyor yani elinde olan kazanır.

Güncel Çeyrek Altın Fiyatları

Çeğrek Altın

1.021.19 alış  fiyatı satış fiyatı ise 1.021.38 olan altın gramı çeyrek altın 1,670,00 satışı ıse 1,691,00 liranın seviyesinde seyir etti.

 

Bugün Altın Ne Kadar?
bugünün altın fiyatı ise 1.021.19 alış satış fiyatı ise 1.021.38 liradan fiyatlandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ