Bedava İnternet

Antalya Hal Fiyatları

Antalya Hal Fiyatları

Antalya hal fiyatları ekonomik bir şekilde tüketim yapmak isteyenler açısından önemli oluyor. Öyle ki Antalya halkı tarafından da haldeki fiyatların ne kadar olduğu en sık araştırılan konular arasında yer almaktadır. Hal fiyatlarında meyve ve sebze ne kadar oldu, 2022 en güncel fiyatları tüketiciler nezdinde çok sık şekilde araştırılan bir konu haline gelmektedir. Antalya piyasasının güncel hal fiyatlarının nasıl olduğunu sizler için araştırdık. Buna göre aşağıdaki tablodan güncel hal fiyatları ile ilgili olarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ürün Fiyat
Domates 11 Tl
Domates Kokteyl 16 TL
Sivri Biber 12 TL
Kıl Sivri Biber 16 TL
Kaliforniya Sarı Biber 37 TL
Patlıcan 10 TL
Salatalık 12 TL
Kabak 12 TL

 

Hal ile daha indirimli bir şekilde alışveriş yapmak isteyenler bundan sonra güncel fiyat listelerini de kontrol etme ihtiyacı duyabiliyor. Hal fiyatları enflasyon durumuna göre sürekli olarak değişkenlik göstermektedir. Öyle ki kimi ürünler düşük olurken kimi ürünlerin fiyatları da zamlı şekilde yerini alabiliyor. Buna göre hal alışverişi yapacak olanların sürekli olarak fiyat takiplerini yapmaları gerekir.

Antalya Hal Fiyatlari 1

Antalya Hal Fiyatları

Antalya Hal Fiyatları 2022

Antalya hal fiyatları 2022 güncel listesi belirlenmiştir. Buna göre sizlerle en güncel fiyatlar dahilde ürünlerin ne kadar olduğunu öğrenme şansına sahip olabilirsiniz .Özellikle son dönemlerde fiyatların aşırı derece pahalı olması ve yaşam şartlarının daha fazla zor hale gelmesi tüketicilerin ister istemez hal fiyatlarını daha da fazla şekilde araştırmaya başlamasına neden olmaktadır. Daha ekonomik şekilde bir alışveriş yapma niyeti içerisinde olanlara baktığımız zaman artık güncel son dakika fiyatları an be an takip etme ihtiyacı içerisinde oluyor.

Antalya Hal Meyve Fiyatları

Halde meyvelerin fiyatları ne kadar olduğu da tüketiciler tarafından sık sık sorgulanmaya başlamaktadır. Antalya hal meyve fiyatları ne kadar oldu, meyve satın alacak olanlar açısından önemli hale gelmiştir. Buna göre meyve tüketimi yapacak olanlar en düşük fiyatlı meyve hangisi ve en yüksek fiyatlı meyveyle ilgili olarak araştırmalar yapmaktadır. En güncel hal fiyatlarını merak ediyorsanız gelin meyvelerdeki son duruma göz atalım:

Meyve Fiyat
Ahududu KG 50 TL
Ananas 25 TL
Armut 13 TL
Ayva 9 TL
Cennet Meyvesi 9 TL

 

Güncel hal meyve tablosuna göz atarak en uygun fiyatlı meyve hangisi öğrenebilirsiniz. Böylelikle tüketimlerinizi daha tasarruflu şekilde yapmaya başlayabilirsiniz.

Antalya Hal Kapanış Saati

Antalya hal kapanış saati, halden ürün temini yapacak olanlar açısından son derece önemlidir. Bu nedenle kaçta hal açılıyor ve kaçta kapanıyor diye öğrenilmek istenmektedir. Hal açılış ve kapanış saatlerine göz attığımız zaman sabah 03.00 gibi açılırken akşam 21.00 gibi kapanmaktadır. Böylelikle bu saat aralığında hal giderek alışveriş edebilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ