Bedava İnternet

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Nasıl Olur? 2022

 • 26 Şubat 2022
 • 1.416 kez görüntülendi.
Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Nasıl Olur? 2022

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma sorusunun cevabını arıyorsanız kuşkulandığınız ya da aklınıza takılan bir durum var demektir. Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma detayları yazımızda…

İnsanlar yaşadığı bazı durumlardan sonra çevresine olan güvenini tamamen kaybedebiliyor. Bu psikolojik sarsıntının önüne geçilmediği takdirde ruh haliniz farklı boyutlara ulaşabilir. Bu nedenle öncelikle sakin olmanızı ve tedbirli davranmanızı öneriyoruz.

Güveniniz sarsıldıysa veya merakınıza yenik düştüyseniz ya da hiçbir özel sebep yokken karşınızdaki kişinin whatsapp mesajlarını okumak istiyorsanız ve ‘’ bir başkasının whatsapp mesajları nasıl okunur? Bu gerçekten olabilir mi? Başkasının whatsapp konuşmalarını nasıl görürüm? Başkasının whatsappına nasıl girerim? Whatsapp hesabı çalınır mı? Whatsapp hesabı nasıl çalınır? ‘’ gibi onlarca soru beyninizde dönüp duruyorsa yazımızı okumaya devam ediniz.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Nasıl Okurum

başkasının whatsapp mesajları

Başkasının whatsapp mesajlarını okumanız hem sizin için hem karşınızdaki kişi için hiç hoş bir durum değildir. Nitekim merakınızda haklıysanız veya kuşkularınızda yanılmadıysanız dahi bunu yaparak yasal bir suç işlemiş oluyorsunuz. Haklıyken haksız duruma düşebiliyorsunuz. Bu nedenle bu uyarımızı düşünün hala bunu yapmak istiyorsanız okumaya devam edin.

Bir başkasının whatsapp mesajlarını okumanız için geliştirilmiş birtakım casus yazılımlar ve yöntemler mevcuttur. Bu yöntemler ve yazılımlar sırasıyla;

 • Google Drive
 • QR kodu
 • Spoofing Yöntemi
 • The TruthSpy Uygulaması

The Truthspy Uygulaması

Bu uygulama ile başkasının whatsapp mesajlarını okumak oldukça mümkün ve kolaydır. Pek fazla çaba göstermeden program ile karşınızdaki kişinin;

 • Whatsapp konuşmalarını,
 • Konuşma süresinin, saatini, tarihini ve hatta gününü görüntüleyebilirsiniz.

Spoofing Yöntemi

Spoofing yöntemi ile başkasının whatsapp mesajlarına ulaşmak oldukça zordur ve birtakım teknik bilgiler gerektirir. Bu yöntemi;

Iphone telefonlarda sırasıyla: Ayarlar- genel- hakkında- wi-fi adresi bilgilerine ulaşmanız gerekir.

Android telefonlarda sırasıyla: Ayarlar- telefon hakkında- durumu kontrol et- wi-fi MAC adresine ulaşmanız gerekir.

Whatscan for Whatsapp Web uygulaması

Bu uygulama Android kullanıcılarının tercih edebileceğin bir yöntem olmakla beraber Başkasının Whatsapp Mesajını okumak için QR kodla whatsapp web kullanarak işlem yapmanıza sağlayan uzaktan erişim uygulamasıdır. Bu uygulamanın tek sıkıntısı mesajlarınızı okumaya çalıştığınızın kişinin ayarlar bölümünden bağlantınızı görebilme olasılığıdır. Bu sebeple bu uygulamayı pek önermiyoruz. Yinede tercih sizin 🙂

mSpy Telefon Takip Programı

Bahsetmiş olduğu bu program yazılımı çok gelişmiş bir program olmakla beraber tüm cihazlara uygun olarak çalışmaktadır. Yani hem İOS hem de ANDROİD cihazlar ile kolaylık ile kullanabilirsiniz. mSpy WhatsApp yazılımı kullanarak Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okumanın yanı sıra resim ve videolara da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

mSpy yazılımı ile erişim yaptığınız kişi hiç bir şekilde fark edilmemekte olup, yazılım oldukça iyi çalışmaktadır. mSpy yazılımı reklam ve tanıtım videosu aşağıda sizler ile paylaşılmıştır. mSpy İNDİR

 

QR Kodu Taratarak Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak

Bilgisayarlarınızın tarayıcı kısmına web.whatsapp.com yazarak QR kodu taratıp whatsapp mesajlarını okuyabilirsiniz. Bu yöntem kullanıcıların çoğunluğu tarafından uygulanan bir yöntem olup aynı zamanda çok dikkat edilmesi gereken bir yöntemdir.

QR kodu taratarak başkasının whatsapp mesajlarını okumak için;

 1. Telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan web.whatsapp.com linkine tıklayın.
 2. Mesajlarını görmek istediğiniz kişinin whatsapp uygulamasına girin.
 3. Sağ üst köşede yer alan üç nokta veya ayarlar simgesine dokunun.
 4. Karşınıza gelen ekranda yer alan ‘’ WhatsApp Web ‘’ yazısına tıklayın.
 5. Bilgisayarda veya telefonda yer alan QR kodunu telefonun ekranına göstererek giriş yapın.
 6. Böylelikle QR kod ile başkalarının görüşmelerini okuyabilirsiniz.

 

Google Drive Kullanarak Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak

Google drive geçmişe dönük mesajları görüntülemek için en önemli araçlardan bir tanesidir. Buraya kaydedeceğiniz e-posta adresi ile mesajlarını görüntülemek istediğiniz kişinin tüm görüşmeleri belirli zaman aralıklarıyla Google Drive tarafından sizin e-postanıza gönderilir.

Google Drive Kullanarak Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak için;

 • Whatsapp – Ayarlar – Sohbet Yedeği – Yedeklerin Gönderileceği E-posta adresini değiştirme

Bu işlem sırasıyla yaparsanız geçmişe dönük mesajlar artık sizin e-postanıza düşecektir. Vereceğiniz hesabın sizin tarafınızdan aktif kullanılan bir hesap olup olmadığına dikkat edin. Nitekim kullanmadığınız ya da şifresini unuttuğunuz bir hesap hiçbir işinize yaramayacaktır.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak Kodsuz 2022

Bir başkasının whatsapp mesajlarını okumak yasal bir suçtur. Kodsuz bir şekilde okumak yalnızca verdiğimiz yöntemlerle mümkündür.

Başkasının Mesajlarını Okuma Sitesi

Başkalarının Whatshap Mesajlarını Okumak isteyen kişiler yaptıkları araştırma sonrasın da karşılarına bazı uygulama ve siteler gelmektedir. Başkasının Whatshap Mesajlarını okumak için kullanılabilecek bu siteler ne derece güvenilir olduğu bilinmemektedir.

Başkasının Mesajlarını Okuma Siteleri  bu hizmetleri belirli bir ücret karşılığın da yapmaktadırlar.

Sevgilimin Whatsapp Mesajlarını Nasıl Okurum?

Sevgilimin Whatsapp Mesajlarını Nasıl Okurum şeklinde soru soran ve bu konuda araştırma yapan bir çok çift bulunmamaktadır. Kız yada erkek farketmeksizin bir güven yada kuşku duyulduğunda bireyler sevgilisinin yada eşinin Whatshap Mesajlarını Nasıl Okurum diye düşünmekte ve arayışa girmektedir.

Yukarıda belirttiğimiz seçenek uygulama ve aşamaları ilerleyerek Sevgilimin Whatsapp Mesajlarını Nasıl Okurum sorunuza cevap bulabileceksiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ