Bedava İnternet

Bedava İnternet Hilesi

Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır? Güncel Hileler. Cep telefonunuzun internet paketi bittiğinde imdadınıza yetişecek olan bedava internet hilesi yöntemleri ile karşınızdayız. Bu yazımızda operatörlerin her biri için bedava internet hilelerine değineceğiz. Turkcell bedava internet hilesi, Vodafone bedava internet hilesi ve Türk Telekom Bedava internet hilesi hakkındaki detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz. Bedava internet kazanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

İnternet üzerinde bedava internet hilesi yapılabilecek birçok üçüncü parti yazılım bulunmakta. Bu yazılımları kullanarak bedava internet hakkı elde edebilirsiniz fakat bu durum oldukça riskli. Bunun yerine kampanya yapan firmaların promosyonlarını, operatörlerin yaptığı bedava internet kampanyalarını takip etmek daha güvenli ve garanti olacaktır. Operatörlerin bünyesinde bulunan Salla Kazan, Hediye Çarkı ve Sil Süpür gibi uygulamalar ile haftanın belirli günleri hediye internet kazanabilirsiniz. Bu yazımızda promosyonlar ile beraber Turkcell, Türk Telekom, Vodafone  bedava internet kazanma hilesi ve taktikleri detaylıca bulunmaktadır.

Bedava İnternet Promosyonları

Markaların yaptığı kampanyalar ile bedava internet kazanabilirsiniz. Bedava internet promosyonları; kola, cips, dondurma ve çikolata gibi raf ürünleri ile birlikte verilmekte. Bu promosyonlar sayesinde 250 MB’tan 5 GB’a kadar internet kazanabilmektesiniz. Bu kampanyalardan yararlanmak için Coca Cola, Pepsi, Fritolay, Nestle gibi markaların ürünlerini takip etmelisiniz. Bu markaların ürünlerinde bedava internet üzerine birçok kampanya promosyonu bulunmakta.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır Güncel

Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır? Güncel Hileler

Turkcell hattına sahipseniz bedava internet kazanmak üzerine birçok kampanya bulunmakta. Turkcell bedava internet hilesi sınıfına koyabileceğimiz, yılın her zamanıı aktif olan kampanya ise Salla Kazan. Bu kampanya ile birlikte her hafta hediye internet, hediye dakika, hediye SMS ve hediye ürünler kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet kazanma yöntemleri hakkındaki her yazıda Salla Kazan kampanyasını görebilmenizin sebebi oldukça basit olması. Salla Kazana bedava internet hilesi için izlemeniz gereken adımlar:

 • Kampanyadan yararlanmak için ilk olarak Turkcell Dijital Operatör uygulamasını indirin.
 • İndirdiğiniz uygulamaya kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın.
 • Giriş yapmanın ardından Şimdi Kazan kısmına gidin.
 • Bu ekranda telefonunuzu sallayarak hediyenizi alabilirsiniz.
 • Turkcell hediye 5 GB internet paketi için ise uygulamayı açmanın ardından 15 ile 20 saniye bekleyip ilgili kısma gidin ve yavaş şekilde telefonunuzu sallayın. Şansınız artacaktır.

Daha fazla salla kazan hakkı hilesi için birkaç yöntem mevcut. İlk olarak faturası hat üzerinden bu hileyi yapabileceğinizi söyleyelim. Hattınıza mobil bankacılık üzerinden yapacağınız yüklemeler karşılığında fazladan salla kazan hakkı kazanırsınız. Bunun yanı sıra bedava 1 GB internet de yanında gelmektedir.

Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi

Turkcell firmasının sunduğu kampanyalardan biri de Sürpriz noktalar kampanyasıdır. Bu kampanya Bip üzerinden yapılmakta olup, kolayca internet kazanabileceğiniz bir biçime sahiptir. Kampanya kapsamında bedava internet kazanmak için şu adımları izleyin:

 • Uygulama marketinizinden Bip uygulamasını indirin.
 • Uygulamanın isteyeceği izinleri kabul edin, özellikle konum servisleri kesinlikle açık olmalıdır.
 • Sürpriz Nokta kanalına gidin ve oyna butonuna tıklayın.
 • Sürpriz Nokta olarak bahsedilen konuma gidin.
 • Konuma ulaştığınızda hediye kutuları belirecektir, üzerlerine tıklayarak hediye internet paketinizi alabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır Güncel

Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır? Güncel Hileler

Bedava internet hilesi kampanyaları arasında Türk Telekom da bulunmakta. Türk Telekom içerisinde bulunan Sil Süpür ile beraber hediye internet kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında 4.5G sim kartı olan her müşteri bedava internet kazanabilmekte. Her hafta yenilenen kampanya en çok tale gören Türk Telekom bedava internet kampanyası durumunda. Yapmanız gerekenler şu şekilde:

 • Uygulama marketinizinden Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirin.
 • Uygulamaya telefon numarası ve şifre ile giriş yapın.
 • Giriş yapmanın ardında sağ üst köşede bulunan hediye paketi sembolüne tıklayın.
 • Daha fazla internet kazanmak için açılan ekran 1 dakika beklemenin ardından işlemi gerçekleştir.
 • Bu yöntem ile Türk Telekom 2 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Türk Telekom GeceNet Hediye İnternet 

Türk Telekom faturalı hat müşterilerine özel olan bu kampanya ile beraber haftalık 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken online işlemler uygulaması üzerinden 30 TL ve üzeri bakiye yüklemesi yapmak. Bunu yaptıktan sonra bedava internet gelecektir. Buna ek olarak Gecenet yazıp 4545 numarasına SMS atara gece boyu hediye internet kazanırsınız.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır Güncel

Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır? Güncel Hileler

Turkcell için Salla Kazan kampanyası ne ise Vodafone için bunun karşılığı Bana Ne Var? kampanyasıdır. Bu kampanya ile beraber her hafta hediye internet, bedava dakika ve SMS kazanabilirsiniz. Kampanyadan internet hediyesi kazanabilmek için şu adımları izleyin:

 • Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirin.
 • Ana ekrandan “Bana Ne Var?” kısmına gidin.
 • Bu kısımda karşınıza çıkacak çarkı ters yöne doğru çevirin ve hediyenizi bekleyin.

Bu adımları izlemenizin ardından çark çevrilecek ve bir hediye üzerinde duracaktır. Bu kampanya sayesinde Vodafone hediye internet paketi kazanabilirsiniz.

Vodafone 4 GB Bedava İnternet

Yukarıdaki kampanyaya ek olarak Vodafone 4 GB internet hilesini de uygulayabilirsiniz. Bu hileyi yapmak için SMS servisini kullanmalısınız. 4 kez yapılabilen kampanya ile beraber hediye günlük 4 GB internet kazanırsınız. Kampanyaya katılım için  GUNLUK 4GB  yazarak 7000 numarasına SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Bu bedava internet hilesini Vodafone sabit internet başvurusu yapan müşteriler yapabilir.

Bimcell Bedava İnternet Hilesi Güncel

Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır? Güncel Hileler

Ülkemizdeki en ucuz operatörlerden olan Bimcell ile de bedava internet hilesi yapılmakta. Bimcell bedava internet hileleri ile beraber birbirinden farklı hediyeler kazanabilirsiniz. Şu an için uzun süreli olan 3 tane hediye internet hilesi bulunmaktadır.

Bimcell Sürpriz hediye kampanyası ile beraber yüksek GB’lar kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için DENEME yazıp 3455 numarasına SMS atmalısınız.

Bir diğer Bimcell hediye internet hilesi ile 500 MB bedava internet kazanmaktasınız. Hileyi yapmak için tek yapmanız gereken 500 MB yazarak 4555 numarasına SMS göndermek.

Son bahsedeceğimiz Bimcell hediye internet hilesi ile 1 GB hediye internet kazanmaktasınız. Hileyi yapmak için 1 GB yazıp 4511 numarasına kısa mesaj göndermelisiniz.

Bedava İnternet Hilesi VPN Ücretsiz

Ülkemizdeki operatörlerin konum servisi açıklarından dolayı birçok kampanya VPN serviler ile aşılabilmekte. GNÇ çatlat kazana kampanyası da bunlardan biri. Ücretsiz VPN Servisleri üzerinden internet kullanarak bu uygulamaları yapın. Konum değiştirdiğinizde kampanya sayfasında sorun çıkacak size hediye gönderirken ek olarak bir kere daha kampanya katılma hakkı verecektir. Bu bedava internet hilesini 7’den 70’e nerede ise herkes yapabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Bedava İnternet dedi ki:

  Efsan bir paylaşım internet kazanmak için artık hep sizi takip edeceğim bence en iyi site internetbedava.com

 2. Mert dedi ki:

  bu yöntemler ile en fazla ne kadar internet kazanabiliriz.

BİR YORUM YAZ