Bedava İnternet

Bedava İnternet Kazan 2022

Bedava İnternet Kazan Güncel Yöntemler 2022 ile internet kazanabilirsiniz. Yazımızda Bedava İnternet Kazan fırsatları bulunmaktadır. Günümüzde mobil internet kullanımı oldukça yüksek. Operatörler her nekar yüksek GB’lı tarifeler sunsa da kimi zaman yetmeyebiliyor. Bu gibi bir durumda internet paketi almak yerine hediye internet kampanyalarına göz gezdirebilirsiniz. Bu kampanyalar sayesinde bedava internet kazanabilir, doyasıya vakit geçirebilirsiniz. Bu yazımızdaki ana odaki bedava internet kazan yöntemleri olacaktır.

Bedava İnternet Kazan Güncel Yöntemler

Bu yazımızda yer vereceğimiz bedava internet kazan güncel yöntemleri 4 farklı operatör üzerinden vereceğiz. Türk Telekom, Turkcell, Vodafone ve Bimcell bedava internet kampanyalarını bu yazı altında detaylıca öğrenebilirsiniz. Bedava internet kazanma yolları için birbirinden farklı yöntemler bu başlık altında.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazan

Ülkemizdeki en eski telekomünikasyon şirketi olmasına karşın oldukça yenilikçi bir anlayışa sahip. Abonelerine sunduğu özel hediye internet kampanyaları ile beraber sürekli olarak ilgileri üzerine çekiyor. Türk telekom bedava internet kampanyaları ile beraber ay boyunca bol bol GB kullanabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet kazan kampanyaları arasında garanti olarak en fazla hediye internet Sil Süpür tarafından verilmekte. Kampanya kapsamında her hafta bedava internet, SMS ve dakika verilmekte. Kampanyadan hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri yararlanabiliyor.

Sil Süpür üzerinden hediye internet kazanmak için ilk yapmanız gereken Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonunuza indirmek. Uygulamaya hem Android hem de iPhone uygulama marketlerinden ulaşabilirsiniz. Uygulama içerisindeki sil süpür bölümünü ziyaret ederek bedava internet paketinizi alabilirsiniz. Kampanya her hafta pazartesi günü yenilenmektedir. Haftalık olarak sadece 1 kez Sil süpür hakkınız bulunmaktadır.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kazanma

Bedava İnternet Kazan Güncel Yöntemler 2021

Ülkemizde yaygınlaşmaya başlayan 4.5G kullanımını teşvik için yapılmış bir kampanyadır. 12 ay boyunca geçerli olacak bu kampanya sadece Türk Telekom faturalı hat sahiplerine yöneliktir. İnternet paketi kazan için 12 ay faturada kalma sözünüz istenir. Kampanyadan yararlanmak için cihazının ve sim kartınızın 4.5G kullanımına uygun olması gerekir. Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken HEDİYE 10GB yazıp 5555 numarasına SMS göndermek. Bu mesajın ardından kampanya ile alakalı bilgilendirme mesajı telefonunuza gelecektir. Mesajdan sonra hemen internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kazan

Ülkemizde Bedava internet Turkcell ile oldukça beraber anılmakta. Bunun en büyük sebebi ise nerede ise her programında bedava internet üzerine kampanyasını bulunuyor. Şöyle bir örnek verelim; 23 yaşında Turkcell GNÇ tarifesine sahipsiniz. Bu durumda her ay en az 4 defa bedava internet paketi kazanırsınız. 26 yaş altı abonelere özel olan GNÇ Çatlat kazan kampanyası ile beraber haftada 2 kez internet paketi kazanabilirsiniz. Daha sonra Turkcell Dijital Operatör uygulaması içerisine girerek Salla kazan kısmından bedava internet kazanabilirsiniz. Bitti mi, tabi ki hayır. Bip kanalları üzerindeki oyunlardan hediye internet kazanma da cabası. Toplamda haftada en az 3 en fazla 5 kez bedava internet paketi kazanabiliyorsunuz. Diğer operatörler ile karşılaştırıldığında Turkcell bedava internet açısında en karlı operatör diyebiliriz.

Turkcell 20 GB Hediye İnternet Kazan

Bedava İnternet Kazan Güncel Yöntemler 2021

Turkcell tarafından sunulan Kim İster kampanyası ile 20 GB hediye internet kazanmak mümkün. Bip kanalı içerisinde bulunan oyun ile beraber en az 1 GB en fazla 20 GB bedava internet kazanırsınız. Kampanyadan tüm Turkcell müşterileri yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için BİP uygulamasını cihazınıza indirmelisiniz. Bip keşfet kısmında bulunan Kim 20 GB İster kanalı üzerinden oyuna giriş yapabilirsiniz.

Soruları yanıtlayarak bedava internet kazanırsınız. Soruların hepsini yanıtlayıp haftanın en iyi 20 yarışmacısı arasında yer alırsanız 20 GB hediye internet, eğer sıralamanız 20 ile 100 arasında ise 10 GB bedava internet, sıralamaya girmemeniz halinde ise 1 GB bedava internet kazanırsınız. Kampanya için herhangi bir servise SMS yollamanıza da gerek bulunmamaktadır.

Vodafone Bedava İnternet Kazan

Turkcellden sonra Vodafone Bedava internet 2022 kampanyalarının üzerinde oldukça düştü. Bedava internet paketinin yanı sıra gençlere sunduğu uygun fiyatlı tarifeler ile dikkatleri üzerine de çekti. Gençlere sundukları tarifeler ile birçok platformda sınırsız internet verirken çeşitli etkinlikler ile Vodafone bedava internet kazanma şansı da tanınıyor. Vodafone’da olan tek şey uygun tarifeler değil tabi ki. Karşımızda bir hediye çarkı da mevcut.

Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kampanyalar kullanıcılarına sunulmakta. Zaman zaman farklı kampanyalar bulunan uygulamada Bana Ne Var? kısmına giderek en yeni kampanyalar görüntülenmekte. Her hafta düzenli olarak hediye dağıtılan Vodafone hediye çarkı ile yüksek internet paketleri de kazanılmakta. Sınırsız Spotify, indirimli ek paket gibi hediyeler de çark üzerinde mevcut.

Vodafone Seviyorum Bedava İnternet Kazan

Vodafone internet kazanma oyunu denildiğinde akla gelen ilk kampanya Vodafone Seviyorum olmakta. İnternet üzerinden katılınabilen kampanya ile kolayca bedava internet alabilmektesiniz. Size yönteltilecek soruları yanıtlayarak bedava interneti kazanabilirsiniz. Sitede sizlere sorulacak soruların hiçbiri doğru cevabı olan sorular değildir. Vodafone Seviyorum soruları anket temelli sorulardan oluşup kullanıcı alışkanlıklarını ölçmeye yöneliktir. Yani sadece düşüncelerinizi paylaşarak 3 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bedava internet kazanma yöntemleri içerisindeki en basit yöntemdir. BURADAN gideceğiniz sitede soruları çözmenin ardından telefon numaranızı girerek bedava intenet paketinizi alabilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Kazan

Türk Telekom bünyesinden çıkan bir operatör olan Bimcell de birçok bedava internet kampanyasını bünyesinde barındırmakta. Türk Telekom kullanıcılarının da sahip oldğu avantajlara artı olarak kendi içerisinde de kampanyalara yer veriyor. Bunlar arasında en öne çıkanlar bakiye yükle bedava internet kazan üzerine olanlar. Bimcell Bedava İnternet kampanyalarının bazıları da yeni müşterilere yönelik. Örnek olarak ilk gelen ve hat alan müşterilerine 9 GB hediye internet de vemekteler.

Bimcell 5 GB Hediye İnternet Kazan

Bedava İnternet Kazan Güncel Yöntemler 2021

Bimcell ön ödemeli hat kullanıcılarına özel bu kampanya ile bakiye yükledikçe bedava internet ve SMS kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında tek seferde 40 TL ve üzeri yükleme yapan herkese 5 GB internet, 500 SMS ve 500 dakika konuşma hediye edilmekte. Kampanya, Bimcell özelindeki diğer kampanyalar ile bağlı olup 25 TL ve 40 TL arasındaki yüklemelerde 1 GB bedava internet verilmekte. Siz de Bimcell faturasız hatta bakiye yükleme ile beraber internet paketi kazanabilirsiniz. İnternet paketi için ek olarak bir SMS atmanıza gerek olmaz, yükleme sonrası ilgili hediye internet direk olarak hattınıza tanımlanır.

Bedava İnternet Kazanma Hilesi Nasıl Yapılır?

Bedava internet kazanma hilesi yapmak için üçüncü parti yazılımlara başvurabilirsiniz. Bu yazılımlar ile hediye internet kazansanız da kullanıcı verileriniz tehlikeye girer. Bu sebeple operatörler tarafından sunulan kampanyaları takip etmeye veya açıklardan faydalanan yöntemleri izlemeye çalışın. Sitemizde bulunan bedava internet hilesi yazıları ile ilgili yöntemlere ve kampanyalara ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki içerikleri düzenli takip ederek güncel bedava internet hileleri hakkında sürekli bilgi sahibi olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Sertaç dedi ki:

  Bedava internet kazanmak için gerçekten iyi yöntemler vermişsiniz teşekkürler

 2. Can dedi ki:

  Ben 3GB Bedava İnternet kazandım sağolsunlar iyi yöntem veriyorlar

  1. Of erkek yağg dedi ki:

   Ücretlimi seçiyorum interneti kampanyası acaba?

 3. Kemal dedi ki:

  Kimler kaç gb internet kazandı bilgi verir misin ? Teşekkürler

 4. Pelin dedi ki:

  Bana internet gönderir misiniz çok lazım lütfennnn…

  1. Emine dedi ki:

   Gerçekten hiç int gelmedii

  2. Muhittin dedi ki:

   Bana ulaş internetini faturalı yapiyin ben öderim

 5. Of erkek yağg dedi ki:

  Hemen acil internete ihtiyacım var paramda yok ninternet lazım bana 🙁

BİR YORUM YAZ