Bedava İnternet

Bilinçaltınız Ve Uykunun Mucizeleri Nasıl İşler

  • 07 Aralık 2022
  • 383 kez görüntülendi.
Bilinçaltınız Ve Uykunun Mucizeleri Nasıl İşler

Bilinçaltınız ve uykunun mucizeleri nasıl işler konusunu önemi oldukça artan stresli şehir hayatında olsun, kendi yaşantımız içerisinde uykunun önemi olsun araştıran bir konudur. Bilinçaltınız ve uykunun mucizeleri nasıl işer, işleyişini sizlere aktaracağız. Bilinçaltınız hiç uyumaz. Her zaman görev başındadır. Bütün hayatı fonksiyonlarınızı kontrol eder.

bilincaltiniz ve uykunun mucizeleri

Yirmi dört saatin sekizini yada hayatınızın üçte birini uyuyarak geçirirsiniz. Bu hayatımızın değişmez bir kuralıdır. Bu ilahi bir yasadır ve bir çok sorunu çözümünü derin uykudayken buluruz. Çoğu insan gün boyunca yorulduğumuzu, vücudumuzu dinlendirmek için uyuduğumuz ve uyku sırasında bir onarıcı sürecin gerçekleştiği teorisini savunur. Bu aslında büyük bir yanlış düşünce ve yanlış anlamadır. Uykuda hiç bir şey dinlenmez. Kalbiniz, ciğeriniz ve bütün hayati organlarınız uyku sırasında çalışmaya devam eder. Eğer uyumadan önce yemek yerseniz yemekleri sindirirsiniz ve midede asimile edilir. Deriniz ter salgılar tırnaklarınız ve saçlarınız uzar ve uzamaya devam eder.

Aynı şekilde, bilinçaltınızda hiç dinlenmez ve hiç uyumaz. Her zaman faildir ve bütün hayati güçlerinizi kontrol eder. iyileşme süreci uykudayken, daha hızlı gerçekleşir, çünkü bilincin müdahelesi yoktur. en önemli cevaplar size uykudayken verilir.

NEDEN UYURUZ?

Uyku konusunda bir çok araştırmalar yapılmıştır ve en önemli araştırma yapan en önemli araştırmacılardan biri, Dr. John Bigelow’dur. Bigelow, geceleri,uyku sırasında gözlere, kulaklara, buruna ve diğer organlara bağlı duyusal sinirler aracılığıyla sürekli etkiler aldığımızı göstermiştir beynin bu sinir ağı son derece aktiftir.

UYKU VE UYANIKLIK

Gün boyunca, bilinciniz aksiliklerle çatışmalarla çelişkilerle meşgul olur zaman zaman katı gerçeklerden ve nesnel Dünya..2dan uzaklaşması biliçaltınızın iç bilgeliğiyle sessizce iletişim kurması gerekir. Hayatınız bütün aşamalarında rehberlik, güç ve daha büyük bir zeka talep ederek, her türlü zorlukların üstesinden gelebilir  ve günlük sorunlarınızı çözebilirsiniz. Günlük hayatın katı gerçeklerinden gürültüsünden ve karmaşasından uzaklaşmakta bir uyku biçimidir.

UYKUSUZLUĞUN ŞAŞIRTICI ETKİLERİ

Uykusuzluk, huysuz sinirli agrasif ve sıkıntılı olmanıza neden olabilir. Sağlıklı olmak isteyen her insan günde e naz altı saat uyumalıdır. hatta bir çok kişinin daha fazlasına ihtiyacı vardır. Daha az uyku ile idare edebilen kişiler  sadece kendilerini kandırır. Uyku sürecini ve uykusuzluğu araştıran araştırmacıları, ağır uyku yitiminin bazı vakalarda psikoza ve çöküntüye neden olduğunu ortaya koyup kanıtlamışlardır. Unutmayın ki uyku sırasında manevi olarak şarj edilirsiniz. Hayatta keyfli ve heyecanlı olmak için kesinlikle uyku şarttır.

UYKU TAVSİYE GETİRİR

Örnek verecek olursak bir bir insan uymadan önce hayatla alakalı bir karar alması gerektiğinde ve kararsızlığa düştüğünde uymadan önce bilinçaltım beni doğru karara ulaştırır beni korur ve gözetir derse sabah uyandığında doğru olan kararı uyku sonrası verir. bilinç nesnel olarak bilinen gerçekler konusunda doğru düşünebilir. burada doğruyu yönlendiren bilinçaltının sezgisel yetkisidir.

KESKİN BİR FELAKETTEN KURTULMAK VE UYKU

Uyumadan önce doğru eylem için dilekte bulunursanız, bilinçaltınızın bilgeliği sizi yönlendirir ve koruyabilir. Bilinçaltı herşeyi bilir. sizinle sık sık bilincinizin hemen kabul edeceği bir şekilde konuşur. Bazıları için uyarı rüyada anne kılığına girerek olur. annesi oraya gitmemesini söyler ve bu uyarının yada felaketin nedenini açıklar. Bazen bilinçaltınız sizi uyanık olduğu saatlerde de uyarır. Uyumadan önce bilinçaltınıza çözüm geliştirme görevi verin, size çözümün en iyisini emin olun sunacaktır.. Bilinçaltı hafızanın deposudur, çoçukluğunuzdan beri bütün deneyimleriniz oraya kayıt edilir.

GELECEĞİNİZ BİLİNÇALTINIZDADIR

Şunu unutmayın, geleceğiniz, alışkanlık haline getirdiğiniz düşüncelerinizin sonucu olduğu için siz dileklerinizi değiştirmediğiniz sürece zihninizde olacaktır. aynı şekilde bir Ülke’nin geleceği de o ülkede yaşayan insanların kolektif bilinçaltındadır. Daha olaylar yaşanmaya başlamadan bunlarla bunlarla ilgili gazete manşetlerinde gördüğümüz o olayın hiç bir garip tarafı yoktu. bu olaylar, onları gerçekleştirecek olan insanların zihninde şekillenmişti zaten bütün planları o büyük kayıt cihazına evrensel zihnin kolektif  bilinçaltı çoktan kayıt edilmişti. yarının olayların  bilinçaltınızdadır. gelecek haftanın gelecek ayın olayları da öyle. ne istediğiniz bilirseniz hiç bir felaket yada trajedi sizi bulmaz. Zihinsel tutumunuz nasıl düşündüğünüz hissettiğiniz ve inandığınız kaderinizi belirler. dilediğinizi gerçekleştirerek geleceğinizi şekillendirebilir ve yaratabilirsiniz İnsan ne ekerse onu biçer. Bilinçaltının Gücünü Zenginlik İçin Nasıl Kullanırsınız? makalemizde de
bununla ilgili sözlerle zenginlik için yer vermiştik.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ