Bedava İnternet

Bimcell Arama Dökümü Konuşma Geçmişi Çıkarma

Bimcell Arama Dökümü Konuşma Geçmişi Çıkarma

Bimcell Arama Dökümü Konuşma Geçmişi Çıkarma. Bimcell müşterilerinin birçoğu yaptıkları arama ve harcamalara dair bir döküm görmek istemekteler. Peki Bimcell arama dökümü nasıl alınır, Bimcell konuşma geçmişi nasıl çıkarılır? Bu ve buna benzer birçok soruya yazımızda

Öncelikle şunu belirtmek gerek ki Bimcell hat sahiplerini konuşma geçmişi, geçmiş 6 aya kadar saklanabilmekte. Bundan ötesi yasal mevzuata aykırıdır. Bu döküm içerisinde konuşma, internet gibi kullanım bilgisi sorgulama da mümkündür. Gelin detaylı şekilde Bimcell arama dökümü nasıl çıkarılır  ile Bimcell arama dökümü nasıl alınır konularına biraz daha yakından bakalım.

Bimcell Arama Dökümü Çıkarma Nasıl Yapılır?

Bimcell abonesi olan tüm müşteriler konuşma, kısa mesaj ve internet kullanım geçmişlerini 6 ay süre uzunluğunda görebilirler. Bu işlem faturasız hat sahipleri tarafından da yapılabilmektedir. Bimcell konuşma geçmişi de bu belge içerisinde sizlerin karşısında olacaktır. Bimcell arama geçmişi sayfası sayesinde kimleri aradığınızı, kaç dakika kenleri ile irtibatta kaldığınızı detayları ile görebilirsiniz. Bunun için kullanabileceğiniz birden fazla kanal da bulunmakta.

Bimcell Konuşma Geçmişi Öğrenme

Bimcell Arama Dökümü Konuşma Geçmişi Çıkarma

Bimcell Konuşma Geçmişi Öğrenme için birçok yöntem bulunmakta. Bunlar arasında en klasik yöntemler müşteri hizmetleri ve bayilik üzerinden öğrenim gerçekleştirme.

Bimcell müşteri hizmetleri direk bağlanma ile bağlanacağınız temsilciden kolayca ilgili bilgileri alabilirsiniz. Kullanıcı kayıtlarına kolayca ulaşabilen temsilci bu kayıtları e-posta adresinize gönderebilir. Bunun için o anda alacağı bir e-posta adresini veya sistem olan e-posta adresini kullanır.Bimcell müşteri hizmetlerini aramak için 444 4 551 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Diğer yöntemimiz ise Bimcell veya Türk Telekom bayiliğine giderek arama dökümü talep etmektir. Şube personelleri görebileceğiniz ölçüde sizlere yardımcı olacaktır.

Son yöntem ise bu iki klasik yöntemin uzağında ve günümüz çağına daha faydalı bir durumda. Bimcell internet sitesi arama dökümü çıkarma için de kullanılmaktadır. Online İşlemler kısmından arama geçmişlerinize gidere tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Bu ekranda, paketinize dahil olsun olmasın aynı hat üzerinden yapılan tüm işlemleri görebilirsiniz.

Bimcell Arama Dökümü Konuşma Geçmişi Çıkarma için   online işlemlere git!

Bimcell Arama Dökümü Silme

Bimcell Arama Dökümü Konuşma Geçmişi Çıkarma

Yasa gereği kayıt altına alınan arama dökümü 6 aylık süre boyunca tutulmalıdır. Buradaki 6 aydan kasıt son 6 ay anlamındadır. Bu gibi bir senaryoda telefonunuzu kapatmanıza rağmen sonraki 6 ay boyunca kayıtları silemezsiniz. Bu gibi bir durun içerisindeyseniz beklemekten başka çareniz yok.

 

Bimcell Bedava İnternet Güncel Liste

 

 

Başkasının Konuşma Geçmişini Sorgulama Bimcell

Bimcell başkasının konuşma geçmişi sorgulama hizmeti sunulmamaktadır. Her bir müşteri sadece kendi hesabı ile ilgili arama dökümü verilerini görüntüleyebilir. Adli bir durum olmadıkça 3.parti yazılımlar veya şifreler üzerindne konuşma geçmişleri alınamaz. Hukuki değildir.

Bimcell Arama Dökümü Nasıl Öğrenilir?

Yukarıda bahsettiğimiz uygulama ve yöntemlerden sağlıklı yararlanabilmek adına düzenli bir müşteri olmaya gayret gösterin. Firma özelinde ne kadar düzgün bir iletişiminiz var ise doğru orantılı şekilde ihtiyacınıza muhattap bulabilirsiniz. Bimcell arama dökümü çıkarma için para istediğini isteyenlerden ise kesinlikle uzak durun. Bu kişiler yaklaşık 10 senedir aynı üslup ile aynı işi yapmaktaydı ve bu işte ustalar diyebiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ