Bedava İnternet

Bimcell Bedava Dakika 2022

Bimcell Bedava Dakika 2022

 Bimcell Bedava Dakika 2022 yılının içerisine girdiğimiz günlerde bedava internet kampanyaları oldukça fazla. İstenen bir diğer kampanya bedava dakika kampanyası. Bu yazımızda Bimcell bedava dakika güncel kampanyalarına yer vereceğiz. Bimcell hat almanın ardından bu kampanyaların hepsini yapabilirsiniz. Kampanyaların geneli içerisinde bedava internet ve SMS de barındırıyor. Yazımızda Bimcell bedava dakika güncel kampanyaları nelerdir, bedava dakika nasıl yapılır, kimler bedava dakika kazanabilir gibi birçok sorunun cevabına kolayca ulaşabilirsiniz.

Bimcell Bedava Dakika Güncel Kampanyalar

Bimcell Bedava Dakika

Bimcell ön ödemeli hizmet sunan bir operatör olduğu için bedava internet kampanyalarında olduğu gibi bedava dakika kampanyalarında da yükleme başına hediye dakika verilmektedir. Şunu kolayca söyleyebiliriz ki her yükleme başına en az 250 dakika kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni hat alan herkese istisnasız 300 dakika bedava konuşma da vermektedir. Eğer çok fazla konuşma yapan biri değilseniz Bimcell bedava konmuşma kampanyaları sayesinde tarife almadan sadece yükleme yaparak konuşma ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Bimcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Bedava konuşma yapmak için yukarıda da belirttiğimiz gibi Bimcell TL bakiye yüklemeniz yeterli. Yüklemelerinizin 25 TL ve üzeri olması halinde çeşitli bedava dakika hakkı elde edersiniz. SMS servisi ile de bedava dakika kazanabilirsiniz.

SMS ile Bimcell bedava dakika kazanmak için şu adımları takip edin:

  • İlk olarak direk şekilde Bimcell bedava konuşma kazanmak için 300DK yazıp 4551 numarasına kısa mesaj gönderin.
  • Bunun ardından bir diğer bedava dakika kazanma yolu ise Bimcell bonus. BIMCELL BONUS yazıp 4551 numarasına kısa mesaj göndererek kazanabilirsiniz.
  • Her iki mesaj da aynı kampanyaya hizmet etmektedir. Kampanya SMS’ini göndermenin ardından onay mesajı telefonunuza gelecektir.
  • Mesaj geldikten sonra alacağınız 300 Bimcell bedava dakika ile 1 ay boyunca dilediğiniz gibi konuşabilirsiniz.

Bimcell Bedava Konuşma Veren Uygulamalar Nelerdir?

Bimcell Bedava Dakika

Bimcel bedava konuşma veren uygulamalar sayesinde ek olarak hizmet almadan bedava dakika kazanabilirsiniz. Uygulamalardan sağlayacağınız bedava konuşma hakkı faturanıza yansımayacak, sizden hizmet kullanımı için ek olarak ücret istenmeyecektir. Bimcell bedava dakika veren uygulamalar, Türk telekom bedava dakika veren uygulamalar ile benzerdir. Bunun en büyük sebebi Bimcell operatörünün alt yapı hizmetini Türk Telekom üzerinden almasıdır. Bu sebeple Bimcell konuşma kampanyaları ve dakika hediyeleri genel olarak Türk Telekom ile benzerlik gösterir.

Bimcell bedava konuşma kampanyalarının Türk Telekom ile benzerliği de geçip aynı olduğu nokta ise Sil Süpür. Bir Türk Telekom hizmeti olan Sil Süpür sayesinde bedava dakika kazanabilirsiniz. Sil süpür haricindeki tüm bedava dakika kampanyaları 1 ay süre ile verilmektedir. Bu kampanyalardan kazandığınız hakları dilediğiniz gibi ay boyu kullanabilirsiniz.

Bimcell Sil Süpür Bedava Dakika

Yukarıda kısa da olsa Bimcell ile Türk Telekom arasındaki kampanya benzerliklerinden bahsettik. Bu kampanyalardan biri de Sil Süpür. Bimcell Sil Süpür ile beraber her hafta kullanıcılarına hediye konuşma, internet ve SMS vermekte. Uygulamayı cihazınızın uygulama marketinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bimcell telefon numaranız ve Online işlemler şifreniz ile uygulamaya giriş yaparak bedava dakika hediyenizi alabilirsiniz.

Bimcell Yükle Kazan Bedava Konuşma

Bedava konuşma paketleri arasında en yoğun olarak kazanılan paketler Bimcell Yükle kazana bedava konuşma paketleri. Bu paketler ile beraber hem bedava konuşma hem de bedava internet ve SMS hediyesi kzanısınız. Kampanyalarda istenen yükleme limitleri ise şunlardır:

  • Bimcell bedava dakika için en az 25 TL ve üzeri yükleme ile,
  • Bimcell bedava dakika için en az 40 TL ve üzeri yükleme ile
  • Bimcell bedava dakika için en az 50 TL ve üzeri yükleme ile bedava dakika kazanabilirsiniz.

Bu yüklemelerin yanında en az 1 GB olmak üzere sırası ile 1 GB, 2 GB ve 5 GB Bimcell bedava internet paketi de kazanabilirsiniz.

Bimcell Konuşma Paketleri

Güncel olarak sunulan Bimcell Konuşma Paketleri şu şekildedir:
  • Bimcell 250 DK konuşma paketi yapmak için 250DK yazıp 4551‘e SMS gönderin. Paket ücreti aylık 14 TL’dir.
  • Bimcell 500 DK konuşma paketi yapmak için 500DK yazıp 4551‘e MS gönderin. Paket ücreti aylık 16 TL’dir.

Bu paketleri ayrıca Ses servisi üzerinden de yapabilirsiniz. SMS göndermek yerine *120#‘yi tuşlayıp Ses Paketleri‘ni seçin ve gelen menüde ihtiyacınız olan paketi seçin.

Bimcell Bedava 250 Dakika Konuşma

Bimcell bedava konuşma yapmak için yapmanız gerekn şey yükleme yapmaktır. Yüklemenizin ardından  SMS göndermenize gerek kalmadan direkt olarak hattınıza tanımlanacaktır. 30 gün süre ile bu paket üzerinden konuşma yapabilirsiniz. Detaylı bilgiyi Bimcell müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

Bimcell Hediye 300 Dakika Konuşma

Bimcell yeni hat alımı yapan herkes 300 DK konuşma paketi kazanıyor. Bu paket ile beraber 9 GB bedava internet ve 300 SMS de verilmekte. Kampanyadan yararlanmak için 105 TL olan Bimcell hat ücretini ödemiş olmalısınız. Bunun ardından tek yapmanı gereken BIMCELL BONUS yazıp 4551 numarasına kısa mesaj göndermek. Kampanya onay mesajının ardından 1 ay boyunca bedava konuşma hakkınızı kullanabilirsiniz.

Bimcell Bedava Dakika Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone’da olduğu gibi Bimcell’de de bedava dakika hilesi bulunmamaktadır. Operatörler geçmişe nazaran daha dikkatli oldukları için oluşacak herhangi bir açıkta daha hızlı reaksiyon vermekte. Bu sebeple bedava internet hilesi bulmak ve yapmak oldukça güç. Bazı kişiler bedava intenet paketi hilesi sunacaklarını söyleyebilir. Böyle bir durumda kesinlikle o kişilere itibar etmeyin. Verecekleri hileler hem hat kullanımınızı hem de kişisel verilerinizi tehlikeye atacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ