Bedava İnternet

Bimcell Bedava İnternet Güncel Liste 2022

Bimcell Bedava İnternet Güncel Liste 2022

Bimcell Bedava İnternet Güncel Liste Ülkemizde, ön ödemeli hatlar kategorisinde fiyatlar konusunda oldukça başarılı bir operatör bulunmakta. Bimcell Bedava İnternet  Normalde aktüel market zinciri sektöründe bulunan BİM, Bimcell ile çok uygun fiyatlara tarifeler vermekte. Sadece tarife ile kalmayan operatör, bedava internet kampanyaları ile de müşteri çekmekte.

Bu yazımızda son zamanlarda devam eden Bimcell Ücretsiz internet kampanyalarını listeleyeceğiz. Bimcell Bedava İnternet Mayıs 2022 kampanyaları gibi Bimcell Bedava İnternet Haziran 2022 ve Bimcell Bedava İnternet Temmuz 2022 kampanyalarını da bulabilirsiniz. Birçok kampanya içerisinden dilediğiniz gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Bimcell Yeni Hat Alana Bedava İnternet

Hat taşıyan veya yeni Bimcell müşterisi olacak olan herkese özel bir kampanyadır. Kampanya kapsamında bedava internet paketi ile beraber bedava konuşma ve SMS paketi de verilmektedir. Kampanyadan yararlanmak için ayrı olarak bir SMS göndermenize gerek bulunmuyor. Tek yapmanız gereken yeni hattınızı telefonunuza takmak. Hat aktif olduktan sonra hattınıza 30 gün geçerli 9 GB hediye internet, 300 dakika konuşma ve 300 SMS tanımlanacaktır.

Bimcell Deneme Hediye İnternet 

Bimcell hat sahibi herkesin yararlanabileceği paket ile 500 MB bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanyanın ana odağı Bimcell operatörünün internet hızını deneyimlemenizdir. Bu sebeple deneme amaçlı ücretsiz 500 MB internet hattınıza tanımlanır. Bedava internet paketini almak için DENEME yazıp 5555’e SMS göndermelisiniz.

Bimcell Bedava İnternet

Bimcell 5 GB Bedava İnternet 

Ön ödemeli hat sahiplerine yönelik olan kampanya ile Bimcell bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanya hattınıza yapacağınız yükleme ile alakalıdır. Sadece hediye internet paketi değil SMS paketi de kazanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için ek olarak bir SMS göndermenize gerek duyulmaz. Tek yapmanız gereken hattınıza 40 TL ve üzeri bakiye yüklemek. Yüklemenin ardından 5 GB internet ve 500 SMS direkt hattınıza yüklenecektir.

Bimcell Bedava 1 GB İnternet Paketi

Faturasız hat sahiplerine özel hediye internet kampanyasıdır. 30 gün içerisinde yapacağınız 25 TL ve üzeri bakiye yüklemelerinize karşılık 1 aylık 1 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Kampanya için ek olarak bir SMS atmanıza gerek yoktur. 25 TL ve üzeri yüklemenizin hemen ardından hattınıza ücretsiz 1 GB internet paketi ve 500 kısa mesaj hakkı yüklenecektir. Bimcell Bedava İnternet Güncel kampanyaları arasında en fazla tercih edilen kampanyalardandır.

Bimcell Eba 8 GB Bedava İnternet Paketi

Pandemi süresi sebebi ile çocuklarımızın eğitim hayatı tamamen uzaktan eğitim üzerine kuruldu. Milli Eğitim Bakanlığının ders portalı olan EBA üzerinden öğrenciler derslerini takip etmekte. Bunun bilincinde olan Bimcell istisnasız tüm kullanıcılarına EBA üzerinde kullanılmak üzere 8 GB ücretsiz internet paketi vermektedir. Paket hakkı otomatik olarak hattınıza yüklenmektedir. Ek olarak SMS veya katılım başvurusu yapmanıza gerek duyulmaz.

Bimcell Sil Süpür Bedava İnternet

Bimcell Öğrenciye 6 GB Hediye İnternet

Uzaktan eğitim süreci sadece ilk okul ve orta okul değil üniversite düzeyinde de gerçekleşmektedir. Üniversitye öğrencilerine özel olan Bimcell Bedava İnternet Öğrenciye 6 GB paketi ile beraber Yök üzerinde ders dökümanlarına bakabilirsiniz. Kampanya 2022 yıl sonuna kadar sürmektedir. Kampanyaya katılım için ek olarak başvuru veya SMS göndermenize gerek duyulmamaktadır. Hattınızda otomatik olarak bu hak bulunmaktadır.

BTK Akademi 6 GB Ücretsiz İnternet 

Yazılım ile alakadar olan Bimcell abonelerine özel BTK akadademi ücretsiz internet kampanyası ile 2 ay süre ile 6 GB ücretsiz internet paketi sahibi olabilirsiniz. Ülke genelinde bulunan yazılım meraklılarına yönelik olan BTK Akademi üzerinde geçerli bu internet paketi ile eğitim videoları izleyebilir, uygulama geliştirme adımlarını öğrenebilirsiniz. BTK Akademi 6 GB hediye internet paketini almak için BTK Akadaemi yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Bimcell Bedava İnternet 4.5G 30 GB Bedava İnternet 

Yıllar geçtikçe mobil veri servisleri de gelişmekte. Ülkemizde son yıllarda kullanılmaya başlayan 4.5G hizmeti birçok operatör tarafından varsayılan servis olarak kullanılmakta. Bunu amaçlayan operatörlerden biri olan Bimcell 4.5G hat alacak tüm müşterilerine 30 GB bedava internet vermektedir. Kampanyadan yararlanmak için 4.5G 30 GB yazıp 5555 numarasına SMS yollamalısınız. SMS sonrası ücretsiz internet hattınıza tanımlanacaktır. 4.5G sim kartınızı Türk Telekom ya da Bimcell mağazalarından temin edebilirsiniz.

Bimcell ArayanıBil Plus Bedava 1 GB İnternet Paketi

Faturalı ya da faturasız fark etmeksizin tüm müşterilen yararlanabileceği bu hizmet sayesinde herkes 1 GB bedava internet paketi kazanabilir. ArayanıBil servisine abone olan herkese verilen internet paketini kazanmak için PLUS yazarak 7065 numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Sizi arayan kişileri öğrenmenin yanı sıra 1 GB bedava internet paketi sahibi de olabilirsiniz.

Bimcell Bankadan Yükleme Bedava İnternet

Bimcell Bedava İnternet Güncel Liste

Bimcell ön ödemeli hat kullanıcılarına özel olarak sunulan bu kampanya ile beraber banka uygulamaları üzerinden yükleme yaparak bedava internet ve kısa mesaj paketi kazanabilirsiniz. Kampanya Ziraat Bankası mobil banka uygulaması üzerinden yapılan yüklemelere yöneliktir. Uygulama üzerinden yapacağınız 40 TL yüklemeye günlük 5 GB bedava internet, 50 TL yüklemeye haftalık 5 GB bedava internet ve 100 TL üzerei yüklemelere aylık 5 GB bedava internet hakkı elde edersiniz. Tüm yüklemelerinizde internet paketinin yanı sıra 500 SMS hakkı da bedava olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır?

Bimcell Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Tüm internet operatörlerinde olduğu gibi Bimcell kampanyaları özelinde de bedava internet hilesi merak konusudur. Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom için durum ne ise Bimcell bedava internet hilesi için durum aynıdır. Herhangi bir hile bulunmamaktadır. Hile yapıldığını iddia eden kişiler kişisel güvenliğinizi tehdite edecek işlemlere yönlendirir. Bu işlemleri yapmanız sonucu hattınızda tarafınızdan yapılmayan farklı işlemler görebilir, maddi olarak zarara uğrayabilirsiniz.

Bimcell Öğretmenler Günü Bedava İnternet 

Her sene Öğretmenler gününe özel bedava internet kampanyası Bimcell’den geliyor. Bimcell içinde bulunan Pekiyi ve Yıldızlı Pekiyi Eğitimciler, Milli Eğitim Bakanlığı, Eğitimciler 3GB ve Eğitimciler 6GB paketlerine sahip kişilere özel bir kampanyadır. Hafta boyunca 2 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. 1 Hafta geçerli olan paketinizi Bimcell Online İşlemler uygulaması üzerinden alabilirsiniz.

Bimcell Bedava e-dergi 

Ülkemizde ve dünyada yayın yapan yüzlerce yayını okuyabileceğiniz e-dergi uygulamasından ücretsiz yararlanabilirsiniz. Türk Telekom ve Bimcell abonelerine özel olarak uygulama içerisindeki data harcamaları internet paketinden düşmez. Kısaca bu kampanya için sınırsız e-dergi paketi der isek yanlış olmaz. Servise SMS veya başvuru ile katılım göstermenize gerek bulunmamaktadır.

Bimcell Festival Hediye İnternet 

Bimcell Bedava İnternet Güncel Liste

Ön ödemeli Bimcell müşterilerine özel olan Bimcell Festival Kampanyası ile bol bol GB hediye internet kazanabilirsiniz. Kampanya içerisinde belirli bir limiti aşan her yüklemeniz için bedava internet paketi kazanırsınız. Tek seferde yapacağınız yüklemelere özel olarak kazanabileceğiniz paketlere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için Bimcell Festival yazıp 4551 numarasına kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. İşte kazanabileceğiniz internet paketleri:

  • 40 TL ve üstü yüklemelerinize 2 GB bedava internet,
  • 50 TL ve üstü yüklemelerinize ise 5 GB bedava internet

Bimcell Ramazan Hediye İnternet Kampanyası 2022

Her sene Ramazan ayında geçerli olacak Bimcell Ramazan bedava internet paketi ile beraber Ramazan boyunca bedava internet kullanabilirsiniz. Telefonunuzdan göndereceğiniz kısa mesaj ile kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için SAHUR2022 yazıp 5555‘e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra 30 TL ve üzeri yükleme yapmanız gerekmektedir. Yükleme sonrası hattınıza sahur içinde kullanabileceğiniz 10 GB bedava internet tanımlanacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ