Bedava İnternet

Bimcell Bedava Sms Güncel Kampanyalar

Bimcell Bedava Sms Güncel Kampanyalar

Bimcell Bedava Sms Güncel Kampanyalar Yepyeni bir Bimcell kampanya yazısı ile karşınızdayız. Bu yazımızda Bimcell bedava sms güncel kampanyaları listeleyeceğiz. Bedava SMS Ağustos 2022 güncel kampanyalar sayesinde SMS’inizin bittiği anlarda kolayca SMS sahibi olabileceksiniz. Yazıdaki bazı kampanyalar sadece SMS ile sınırlı kalmayıp Bimcell bedava internet ve bedava dakika da vermektedir.

 

Bimcell hat sahiplerine özel bu yazıda şunu da eklemek gerek bazı Bedava sms kampanyaları Türk Telekom ile ortaktır. Bunun sebebi ise Bimcell hatların Türk Telekom hat altyapısını kullamasıdır. Bunun yanı sıra Bimcell SMS ek paketleri de mevcuttur. Bimcell SMS paketleri şu şekildedir:

  • Bimcell 1000 SMS almak için yapmanız gereken 1000SMS yazıp 4551 numarasına SMS göndermek. SMS ücretsizdir. SMS paketinin ücreti ise Aylık 6 TL’dir.
  • Bimcell 50 MMS almak için yapmanız gereken 50MMS yazıp 4551 numarasına SMS göndermek. SMS ücretsizdir. MMS paketinin ücreti ise Aylık 3 TL’dir.

Bimcell SMS İptali Yapmak

Yukarıdaki kampanyadan yararlanarak SMS yaptınız ama iptal mi etmek istiyorsunuz? Yapmanız gereken çok basit; IPTAL 1000SMS yazop 4551 numarasına SMS göndermek yeterli olacaktır.

Bimcell Bedava Sms Nasıl Yapılır

Bedava sms paketi yapmak için gereken ilk şey yazıdaki kampanya detaylarını okumaktır. Bimcell bedava sms yapmak için şartlara uyum sağlamalısınız. Bunun ardından bakmanız gereken şey paketin yapılışı ile ilgili yönergeler. Paketleri yapmak için her kampanya yazısının içeriğine dikkatlice bakın. Detaylı şekilde bedava sms nasıl yapılır, paragraflarda yazmaktadır.

Bimcell Bedava Sms 2022

Bimcell Bedava Sms Güncel Kampanyalar

Hatırlarsanız yazımızın giriş bölümünde bazı kampanyalar ile beraber sadece SMS değil ayrıca Bimcell bedava dakika ve bedava cepten internet de verileceğini söylemiştir. Şimdi bahsedeceğimiz kampanya da bu kümede yer alıyor. Bimcell Bonus kampanyası ile beraber yeni Bimcell hat alan ve hattını Bimcell’e taşıyan müşterilere özel 300 bedava SMS hakkı verilmektedir.

SMS’in yanı sıra paket içerisinde 9 GB bedava internet ve 300 dakika bedava konuşma da verilir. Paketten yararlanmak için yapmanız gereken BIMCELL BONUS yazarak 4551 numarasına SMS göndermektir. Mesajın ardından 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 300 SMS 9 GB internet ve 300 DK konuşma hattınıza tanımlanır. Paket dahilinde kullanmadığını haklar diğer aya devir olmaz veya başka bir hatta transfer edilemez.

Bimcell Ücretsiz Sms Kazanma

Bimcell Bedava Sms Güncel Kampanyalar

Bimcell hattınıza yaptığınız yükleme sayesinde ücretsiz sms kazanma mümkün. Sene başından beri devam eden Bimcell ücretsiz sms kazanma kampanyası ile beraber hattına 40 TL ve üzeri yükleme yapan herkese 500 SMS hakkı ve 5 GB bedava internet verilmekte. Bedava kullanım haklarınız yükleme yapmanın ardından direkt olarak hattınıza yüklenecektir. Ek olarak bir SMS atmanıza gerek yoktur. Bimcell TL yükleme hakkındaki yazımızdan daha detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Bimcell Bedava Mesaj Hakkı Kazanma

Yukarıda bahsettiğimiz kampanyaya benzer şekilde Bimcell bedava mesaj hakkı kazanma mümkün. Bu bahsedeceğimiz kampanya ile de hattınıza yapacağını yükleme sayesinde bedava kullanımlar kazanırsınız. Bu kampanyada 25 TL ve üzeri yükleme yapan tüm Bimcell müşterilerine 500 SMS ve 1 GB bedava internet hakkı verilmektedir. Kampanyadan yararlanmak için SMS atmanıza gerek yoktur. Kullanım haklarınız otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Bimcell Bedava Sms Hilesi

Bimcell bedava sms Ağustos 2022 kampanyaları arasında güncel bir SMS hilesi bulunmakta. Bu bedava SMS hilesi ile beraber hiçbir kampanya şartına uymadan direkt olarak SMS ile bedava SMS alabilirsiniz. SMS hilesi için yapanız gereken 100 yazarak 4551 numarasına SMS göndermek. Bu SMS’ten sonra hattınıza 100 SMS tanımlanacaktır.

Bimcell SMS Paketleri Bedava

Bimcell bedava SMS paketleri bulunmamaktadır. Bunun yerine kullanabileceğiniz aylık SMS paketleri mevcut. Tüm bimcell müşterileri bu paketlerden yararlanabilmektedir. Bu paketleri yazının ilk bölümünde dile getirdik. 1000 SMS ve 50 MMS şeklinde iki paket bulunmakta ve Bimcell SMS paket fiyatları sırası ile 6 TL ve 3 TL’dir.

Bimcell Sil Süpür Hediye SMS Paketi

Bimcell Bedava Sms Güncel Kampanyalar

Yazının giriş kısmında Bimcell ile Türk Telekom arasındaki ilişkiden, ortaklıktan bahsetmiştik. Bunlardan en temel olanı kuşkusuz olarak Sil Süpür uygulaması. Uygulama sayesinde her hafta hediye SMS, internet, dakika, üyelik ve hediye çeki gibi ödüller kazanabiliyorsunuz. Kampanya kapsamında yapmanız gereken tek şey online işlemler uygulamasından Sil Süpür kısmına gitmek. Sil Süpür içerisinden beda SMS kazanabilirsiniz.

Sil Süpür uygulamasından bedava SMS, internet ve hediye kazanabilmeniz için hattınızın 4.5G uyumlu olması gerekmektedir. Bu sebeple hattınızı en yakın Türk Telekom veya Bimcell şubesi üzerinden yeni 4.5G hat ile değiştirin. Bu değişime özel olarak 30 GB Bimcell bedava internet de kazanabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ