Bedava İnternet

Bimcell Faturalı Bedava İnternet Paketleri

Bimcell Faturalı Bedava İnternet Paketleri

Bimcell faturalı bedava internet kazanmak özellikle her gün müşterilerini hızla artırmakta olan Bimcell operatörü kapsamında yer alan abonelerin en çok araştırdıkları konular arasında yer almaktadır.

Özellikle Bimcell abonelerine özel operatör tarafından sağlanan bedava internet kampanyaları sayesinde ve Bimcell faturalı bedava internet paketleri sayesinde kolay bir şekilde ek internet almadan bedava internet kazanmak mümkündür.

Bimcell bedava internet paketleri kapsamında genellikle aboneler tarafından en çok tercih edilen paketler şöyledir;

  • Dost S Paketi 4 GB İnternet 750 SMS 23 TL 750 Dakika
  • Dost M Paketi 5 GB İnternet 750 SMS 28 TL, 750 Dakika
  • Dost L Paketi 12 GB İnternet 750 SMS 32 TL, 750 Dakika
  • Dost XL Paketi 20 GB İnternet 750 SMS 42 TL, 750 Dakika

Bimcell Bedava İnternet Kazanma Yolları

Neredeyse tüm operatörler tarafından müşterilerin aylık internet ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına en çok araştırdıkları konu bedava internet kazanma yolları olmaktadır. Bu noktada diğer hatlara nazaran özellikle yeni hat sahiplerine Bimcell operatörü oldukça cömert davranmaktadır.

Bimcell bedava internet kazanma yolları sayesinde kişilerin belirli kampanyalar kapsamında bedava internet kazanmaları mümkündür.

Özellikle Bimcell operatörünün Ramazan ayı boyunca sahurda bedava internet hakkı kazanmaları için uyguladığı 30 TL ve üzeri yüklemelerde bedava internet kazanma imkanları bulunmaktadır.

Bimcell Bedava 30 Gb İnternet

Bimcell bedava 30 GB internet için 2022 yılı kampanyaları arasında yer alan bu kampanyadan tüm faturalı hat sahipleri faydalanabilmektedir. 1 ay boyunca geçerli 30 GB internet kazanmak için abonelerin cep telefonları içerisindeki mesaj bölümünden 30GB yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeleri yeterlidir.

Bimcell Faturalı Bedava İnternet Paketleri » Bedava İnternet

Bimcell Bedava İnternet Kampanyası

Bimcell bedava internet kampanyası kapsamında kişilerin hatlarına yaptıkları yüklemelerde müşterilere 2 GB veya 5 GB bedava internet hakkı tanınmaktadır. Abonelerin yaptıkları 40 TL ve üzeri yüklemelerde 1 ay geçerli 2 GB internet veya 50 TL ve üzeri yaptıkları yüklemelerde 1 ay geçerli 5 GB internet hakkı kazanmaları mümkündür.

Kampanyaya katılmak için kişilerin telefonlarının mesaj bölümünden Bimcell Festival yazarak 4551’e kısa mesaj göndermeleri yeterlidir.

Bimcell Yani Bedava 1GB İnternet

Bimcell abonelerinin devamlı olarak gerçekleştirdikleri 25 TL yüklemelerinde bir GB internet kazanma hakkı bulunmaktadır. Hatlarına yükledikleri TL’ler sayesinde herhangi bir abonelik veya başvuru gerçekleştirmeden kampanyadan faydalanmaları mümkündür.

Bimcell Yok Beda İnternet Kampanyası

Bimcell ve YÖK arasında yapılan anlaşma kapsamında uzaktan eğitim sisteminin desteklenmesi adına Bimcell tüm üniversite öğrencilerine 6 GB bedava internet yüklemesi yapmaktadır.

Tüm bu kampanyalar kapsamında Bimcell aboneleri ek internet ihtiyacı duyduklarında internet paketi almak yerine bu kampanyalar sayesinde internet ihtiyaçlarını ücretsiz olarak karşılayabilmektedirler. Bimcell’in müşterilerine sağladığı bedava internet paketleri genellikle bir defaya mahsus olmaktadır.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ