Bedava İnternet

Bimcell Hat Kampanyaları ve Tarifeleri

Bimcell Hat Kampanyaları ve Tarifeleri

Bimcell Hat Kampanyaları ve Tarifeleri. Bimcell ön ödemeli hat sahibi olan veya geçiş yapmayı düşünenlere yönelik olarak sürekli olarak yeni kampanyalar çıkartmakta. Hattını Bimcell’e taşıyan müşterilere yönelik geliştirilen kampanyaların oldukça cezbedici olduğunu eklemek de gerek. Bu yazımızda Bimcell Hat Kampanyaları, Tarifeleri ve Bimcell tarife ücretlerine yakından değineceğiz.

Bimcell Hat Taşıma Nasıl Yapılır?

Bimcell hat kampanyaları için ağırlık yeni gelecek müşteriler üzerine. Bimcell müşterisi olmak isteyen kişilerin aklındaki sorulardan biri de Bimcell hat taşıma nasıl yapılır üzerine. Sim Kartını nereden alabileceğiniz, nereden bakiye yüklenebileceği ise hat taşıma sorusunu takip ediyor.

Bimcell’e hat taşıma için ihtiyacınız olan tek şey kimliğiniz. Kimliğiniz ile beraber bir BİM mağazasına giderek yeni hat başvurusu yapabilirsiniz. BİM üzerinden hat almanın dışında, bakiye veya kontör yükleme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Bim mağazasında yapabildiğiniz bu işlemlerin tümünü Bimcell internet sitesi ve müşteri hizmetleri üzerinden de yapabilirsiniz. Bimcell müşteri hizmetlerine 444 4 551 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bimcell Hat Kampanyaları ve Tarifeleri Güncel 2022

Yazımızın bu kısmında Bimcell tarafından sunulan yeni hat kampanyalarına yer vereceğiz. Kampanyalar ile ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz. Buradaki kampanya başlıkları altında Bimcell kampanyası nasıl yapılır, Bimcell tarife ücretleri nedir gibi soruların cevapları da bulunmaktadır.

Bimcell Hat Taşıma Kampanyası

Bimcell müşterisi olacak herkes bu kampanyadan yararlanabilmekte. Ön ödemeli Bimcell hat alan herkes 25 TL ve üzeri bakiye yüklemelerinde 1 GB bedava internet ve 500 SMS hakkı kazanabiliyor. Bu kampanyaya ek olarak ilk hattınızı aldığınızda da Bimcell hat taşıma kampanyası ile 1 ay geçerli Bimcell bedava internet, SMS ve dakika kazanabiliyorsunuz. Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken BIMCELL BONUS yazaral 4551 numarasına SMS göndermek. Kampanyadan yeni hat alan ve hattını yeni taşıyan müşteriler yararlanabilir. Detaylı bilgi için 444 45 51 numarası üzerinden Bimcell müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Bimcell Hat Kampanyaları 20 GB İnternet Paketi

İnternet paketi yetmeyen, yüksek GB’lı paketler isteyenlere özel olan bu internet paketi ile beraber uygun fiyatlarda 20 GB alabilirsiniz. Haftalık olan paket ile birlikte 20 GB internet kullanırsınız. SMS servisi üzerinden de yapılabilen paket, Bimcell web sitesindeki online işlemler kısmından ve Bimcel mobil uygulaması üzerinden de yapılabilmekte. Bunlara ek olarak Bimcell müşteri hizmetleri üzerinden de internet paketini satın alabilirsiniz. İnternet paketi KDV dahil 20 TL’dir.

Bimcell Kampanyaları 1 GB Bedava İnternet

Faturasız hattınıza yapacağınız yükleme ile beraber bedava internet kazanabilirsiniz. Bu kampanya ile beraber hattınıza yapacağınız 25 Tl ve üzeri yüklemeler için 1 GB bedava internet ve 500 bedava SMS kazanırsınız. 31 Aralık 2022’ye kadar devam edecek kampanyadan her ay yararlanabilirsiniz.

Bimcell 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bimcell Hat Kampanyaları ve Tarifeleri » Bedava İnternet

Bimcell bakiye yükleme kampanyaları arasında en fazla hediye interneti bu kampanya ile alırsınız. Bimcell hattınıza yapacağınız 50 TL ve üzeri yüklemelerde 5 GB hediye internet ve 500 hediye SMS kazanırsınız. Kampanyaya katılım için SMS göndermenize veya Online İşlemler üzerinden işlem yapmanıza gerek yoktur.

Bimcell Yeni Hat Ücreti 2022 Güncel Fiyat

Bimcell Hat Kampanyaları ve Tarifeleri

Bimcell yeni hat kampanyalarından yararlanmak ve yeni hat sahibi olmak istiyorsunuz. Peki yeni hat ücreti ne kadar? Bimcell hat ücreti sadece faturasız hatlar için geçerlidir. 2022 Bimcell güncel hat fiyatı ise 105 TL olarak sunulmaktadır. Bu hattı almanızın ardından bedava internet, bedava dakika ve bedava SMS de kazanırsınız.

Bimcell Hat Kampanyaları 9 GB Bedava İnternet

Bimcell Hat Kampanyaları ve Tarifeleri

Bimcell yeni hat kampanyaları arasında en fazla internet paketi veren kampanyadır. 105 TL bedel ile alacağınız hat sonrası hattınıza otomatik olarak yüklenir. Kampanya kapsamında 105 TL ile hat alan kişilere 9 GB internet, Her yöne bedava 300 dakika, bedava 300 SMS ve 9 GB bedava internet verilmektedir. Yeni hat alan herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanyaya katılım için BIMCELL BONUS yazarak 4551 numarasına kısa mesaj göndermelisiniz. Kampanya kapsamındaki haklarınız 30 gün geçerli olup bir sonraki döneme devir olmamaktadır.

Bimcell Yeni Hat Kaç Saatte Açılır?

Operatörlerden yeni hat almanın ardından direkt olarak kullanıma geçilmemektedir. Bimcell yapı olarak Türk Telekom üzerinden hizmet aldığı için bu süre standarda göre daha uzundur. Bimcell yeni hat açılma süresi 48 saat ile 6 gün arasında seyretmektedir. Bu süre zarfında hattınıza dair işlemler yapılmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ