Bedava İnternet

Bimcell Hediye İnternet Kampanyaları 2022

Bimcell Hediye İnternet Kampanyaları 2022

Bimcell Hediye İnternet Kampanyaları. Ülkemizde, üç büyük operatörden sonra akıllara gele ilk operatör Bimcell’dir. Bimcell gerek uygun fiyatları gerek ise bedava internet kampanyaları ile kullanıcılarına sürekli olarak kazandırmakta. Bu yazımızda Bimcell hediye internet kampanyaları 2022 Haziran için hala aktif olan kampanyalardan bahsedeceğiz. Kampanyaların detayları için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Bimcell Hediye İnternet 2022

Bimcell Hediye İnternet Kampanyaları

Bimcell bedava internet kampanyası denildiğinde akla gelen ilk kampanya hiç şüphesiz olarak Bimcell Yeni Hat alana bedava internet kampanyasıdır. Kampanya ile beraber 1 ay için geçerli 9 GB hediye internet kazanabiliyorsunuz. Bedava internet paketini kazanmak için tek yapmanız gereken 105 TL değerinde yeni hat almak. 9 GB internet, 300 SMS ve 300 dakika konuşma paket ile bu kampanya en revaçta olan Bimcell hediye internet 2022 kampanyası konumunda.

Bimcell Hediye İnternet Kazanma

Bimcell Hediye İnternet Kampanyaları

Ön ödemeli hat sahiplerinin en sevdiği kampanya tipi, yükleme ile gelen kampanyalardır. Bimcell bedava internet kazanma yöntemleri arasında en fazla öne çıkan yöntem ise yüklen, kazan yöntemidir. Bahsini edeceğimiz kampanya ile beraber 1 ay kullanabileceğiniz 5 GB hediye internet sahibi olursunuz. Kampanyadan yararlanabilmek için yapmanız gereken ise en az 40 TL ve üzeri yükleme yapmak. Yüklemenin ardından otomatik olarak 5 GB internet ve 500 SMS hattınıza yüklenecektir. Ek olarak bir SMS atmanıza gerek bulunmuyor.

Bimcell Hediye İnternet 30 GB

Bimcell ile beraber en fazla anılan kampanyalardan biri de Bimcell 30 GB bedava internet kampanyasıdır. Kampanya kapsamında 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 30 GB hediye internet verilmektedir. Bimcell bedava internet 30 GB için yapmanız gereken 3 GB sim kartınızı 4.5G sim kart ile değiştirmek. Değişim işlemi sonrası 4.5G 30GB yazıp 5555 numarasına SMS göndermeniz yeterlidir. Bu işlemin ardından Bimcell hediye internet 30 GB kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Bimcell Hediye İnternet Gönderme

Bedava internet transferi Bimcell için nasıl yapılır sorusu da son günlerde sıkça sorulmakta. Bimcell bedava internet gönderme işlemi ne yazık ki bulunmuyor. Bimcell’in sunduğu servisler sebebi ile bir numaradan başka bir numaraya hediye internet gönderme bulunmuyor. Eğer başka birine hediye internet göndermek istiyorsanız yapabileceğiniz tek şey buradan Bimcell TL yükleme ekranına gidip, internet paketi için hedef numaraya bakiye göndermektir.

Bimcell Hediye İnternet Alma

Bimcell Hediye İnternet Kampanyaları

Bimcell bedava internet Haziran kampanyaları olarak da geçen Bimcell Festival Kampanyası ile bakiye yükleyerek bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım için Bimcell Festival yazıp 4551 numarasına SMS göndermelisiniz. Bu SMS’in ardından yapacağınız 40 TL ve üzeri yüklemelerde 2 GB hediye internet, 50 TL ve üzeri yüklemelerde 5 GB hediye internet kazanırsınız. Bimcell hediye internet alma için en güncel yöntem Bimcell Festival Kampanyasıdır.

Bimcell Hediye İnternet Paketi

Ücretsiz Bimcell hediye internet paketi yapmak için Bimcell Deneme paketinden yararlanabilirsiniz. Bimcell internetini test etmeniz için tek sefere mahsus 500 MB ücretsiz internet sağlamaktadır. 30 gün süre ile verilen bu hediye internet için yapmanız gereken şey DENEME yazıp 5555 numarasına SMS göndermek. Bu işlemin ardından 500 MB Deneme bimcell bedava internet paketi hattınıza tanımlanacaktır.

Bimcell Hediye İnternet Nasıl Alınır

Şimdi gelelim en ucuz olan Bimcell Hediye internet nasıl alınır konusuna. Yazının başlarında 40 TL ve 50 TL yüklemeler için verilen hediye internet paketlerinden bahsettik. Bu noktada bir diğer internet paketi olan 1 GB internet paketinden bahsedeceğiz. Bimcell hattınıza 25 TL ve üzeri yapacağınız yüklemeler için 1 GB hediye internet ve 500 hediye SMS kazanabilirsiniz. Bu hediye internet paketini kazanmak için ek olarak bir SMS göndermenize de gerek bulunmamaktadır.

Bimcell Hediye İnternet Uygulamalar

Bildiğiniz üzere, Bimcell Türk Telekom altyapısını kullanan bir operatör. Kampanya ve mobil teknoloji alt yapısı da Türk Telekom ile ortak. Bimcell hediye internet veren uygulamalar da Türk Telekom ile aynı oluyor. İlk hediye internet uygulaması ise Türk Telekom hediye internet için de vazgeçilmez olan Sil Süpür. Online işlemler uygulamasından ulaşabileceğiniz uygulama ile beraber her hafta ücretsiz internet paketleri, konuşma, SMS ve hediye kuponları kazanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmanız için tek ihtiyacınız olan cihazınıza Online İşlemler uygulamasını indirmek.

Bimcell Hediye İnternet Kazanma 2022

Bimcell hediye internet kazanma 2022 güncel yöntemlerden biri de internetten bakiye yükleme ile yapılmakta. Bimcell ön ödemeli hat sahipleri, TL bakiye yükleme işlemlerini Ziraat İnternet Bankacılığı üzerinden yaparak bedava internet paketi kazanabilmekte. Uygulama üzerinden hattınıza yapacağınız 40 TL, 50 TL ve 100 TL yüklemelerin her biri için 5 GB bedava internet kazanbilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken Ziraat internet bankacılığı uygulaması üzerinden Bimcell TL bakiye yükleme işlemi yapmak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ