Bedava İnternet

Bimcell Paket İptali Nasıl Yapılır?

Bimcell Paket İptali Nasıl Yapılır?
Bimcell Paket İptali Nasıl Yapılır? Bimcell paketleri iptal işlemi, hat tarifeleri arasında geçiş yaparaken gerek duyulan bir işlemdir. Nasıl yapılacağı da oldukça merak konusudur. Bimcell firmasının bünyesinde bulunan hizmetler ile beraber müşterilerini ana odağı olarak aldığı görülürken Bimcell TL yükleme gibi birçok alanda da bunları gözler önüne sermemektedir. Bimcell e geçiş durumunda gerekli paket iptali için izlemeniz gereken tüm yöntemleri yazımızdan bulabilirsiniz.

Bimcell Paket İptali Nasıl Yapılır?

Bimcell Paket İptali Nasıl Yapılır?

Bimcell paket iptali işlemi sadece tarifeler çevresinde gerçekleşmemektedir. Bimcell kontör yükleme işlemi ile beraber bakiyenizden her ay belirli ücretler ek paketlerinize gitmekte. Bu sebeple iptali işlemleri genel olarak bu ek paketler çevresinde gerçekleşmekte. Sizde detaylı şekilde paketler nasıl iptal edilir sorusunu soruyorsanız detayları ile aşağıdan cevap alabilirsiniz.

Bimcell Paket İptali Dost Paket

Bimcell Paket İptali Nasıl Yapılır?

Bimcell faturasız hat tarifeleri arasında en fazla müşteriye sahip paket tipleri dost paketlerdir. Bimcell e geçiş yapan kişilerin %50’sinden fazlası bu paket ile beraber hatla tanışmakta. Daha sonra farklı Bimcell kampanyalarına geçiş için Bimcell paket iptali nasıl yapılır sorusunu sormaktadırlar. Bimcell online işlemler üzerinden de yapılabilen işlemi aşağıdaki yöntemler ile de iptal edebilirsiniz.

 • Dost S Paketi iptali için yapmanız gereken IPTAL DOST S yazıp 4551 numarasına SMS göndermek.
 • Dost M Paketi iptali için yapmanız gereken IPTAL DOST M yazıp 4551 numarasına SMS göndermek.
 • Dost L Paketi iptali için yapmanız gereken IPTAL DOST L yazıp 4551 numarasına SMS göndermek.
 • Dost XL Paketi iptali için yapmanız gereken IPTAL DOST XL yazıp 4551 numarasına SMS göndermek.

Bimcell Paket İptali Konuşma Paketleri

Bimcell konuşma paketleri iptali işlemleri SMS servisi üzerinden yapılmaktadır. Bimcell bünyesinde bulunan ek konuşma paketleri iptal edildiğinde kalan kullanım haklarınız dönem sonuna kadar kullanılabilir. İki farklı Bimcell ek konuşma paketi bulunmaktadır. Bunlardan biri ek 250 DK konuşma bir deiğeri ise ek 500 DK konuşmadır. Bunun ile beraber aylık olarak gelen dakikalar da bir daha gelmez. Bimcell paket iptali konuşma paketleri için şu şekildedir.

 • 250 dakika ek paketini iptal etmek için yapmanız gereken IPTAL250DK yazarak 4551 numarasına kısa mesaj olarak göndermek.
 • 500 dakika ek paketini iptal etmek için yapmanız gereken IPTAL500DK yazarak 4551 numarasına kısa mesaj olarak göndermek.

Bimcell SMS Paket İptali 

Günümüzde ek SMS paketi hizmeti her operatörde bulunmamakta fakat Bimcell hala ek SMS paketi hizmeti sunuyor. Bünyesinde bulunana ek 1000 SMS paketi ile beraber kullanıcılara her ay uygun fiyatlı SMS paketi sunuyor. Paket, SMS konusunda oldukça zengin olsa da SMS’in günümüzdeki işlevinden dolayı ihtiyaç kalmayabiliyor. Bu gibi bir durumda Bimcell SMS paketleri iptali yapmalısınız. Aşağıdan Bimcell SMS paket iptal için yapmanız gerekeni görebilirsiniz:
 • 1000 SMS ek paketini iptal etmek için yapmanız gereken IPTAL1000SMS yazmak ve 4551 numarasına SMS göndermek.

Bimcell Ek Paket İptali Nasıl Yapılır?

Bimcel paket iptali nasıl yapılır konusunu Dost Tarifeleri için anlattık. Peki Bimcell ek internet paketi iptali nasıl yapılır? Bu bölümde bimcell ek paketlerinin nasıl iptal edileceğini anlatacağız. Şu adımları izleyerek iptal edebilirsiniz.

 • 1 GB paketi iptali için IPTAL1GB yazıp 4551 numarasına SMS göndermek..
 • 2 GB paketi iptali için IPTAL2GB yazıp 4551 numarasına SMS göndermek.
 • 5 GB paketi iptali için IPTALBIMCELL5GB yazıp 4551 numarasına SMS göndermek.
 • 10 GB paketi iptali için IPTALBIMCELL10GB yazıp 4551 numarasına SMS göndermek.

Bimcell Online İşlemler Üzerinden Paket İptali

Tüm paket iptal işlemlerini ek olarak Bimcell Online İşlemler üzerinden de yapılmaktadır. Siteye telefon numarası ve şifre ile giriş yapabilirsiniz. Bu işlemin ardından kontrol panelinde ilgili kısma giderek yukarıdaki tüm iptal işlemlerini tek tıkla yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ