Bedava İnternet

Bimcell Sil Süpür Bedava İnternet 2022

Bimcell Sil Süpür Bedava İnternet 2022

Bimcell Sil Süpür Bedava İnternet 2022 kampanyası bu operatörün kullanıcılarına ilaç gibi geliyor. Bimcell Sil Süpür Bedava İnternet 2022 ile Her hafta çeşitli sürpriz hediyeler dağıtan Bimcell, Sil Süpür ile WhatsApp, konuşma ve cepten internet için birçok hediye veriyor.

Bimcell Sil Süpür fırsatlarından yararlanmak ücretsizdir. Bunun için kampanyaya kayıt olma zorunluluğu yoktur. Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden Sil Süpür oyunu oynayıp birbirinden avantajlı hediyeleri kazanabilirsiniz.

Bimcell Sil Süpür Bedava İnternet

Bimcell Sil Süpür, bazen ‘Salla Kazan’ diye de anılıyor. Bedava paketler ve internet imkânı için yukarıda bahsi geçen uygulamadan faydalanılabilir. Bimcell Türk Telekom’a bağlı bir operatör olduğundan, uygulaması da ortaktır.

Bimcell hediye internet şansını yakalamak işte bu kadar kolaydır.

Bimcell Hediye İnternet Kazan

  • Uygulamayı indirip giriş sağlayın. Şifrenizi unuttuysanız ‘Şifre Al’ linki üzerinden yeni şifre talep edebilirsiniz.
  • Ardından ‘Bana Özel’ sayfasına girin.
  • ‘Sil Süpür’ kampanyasını bulun.
  • Açılan ekranda parmağınızla silme hareketi yapın.
  • Hangi hediyeyi kazandıysanız onu ekranda göreceksiniz. Daha sonra size bilgilendirme mesajı gelecektir. Yapmanız gereken bundan ibarettir. Hediyenizi dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell Sil Süpür Uygulaması Nasıl İndirilir?

Bimcell Sil Süpür Bedava İnternet

Bimcell Sil Süpür Bedava İnternet

Bimcell bedava internet uygulaması aynı zamanda Türk Telekom Online İşlemler diye bilinir. Bunun için Türk Telekom’un uygulama marketi ziyaret edilebilir. Fakat uygulama marketinde arama yaparken ‘Bimcell Sil Süpür’ sorgusunu değil, ‘Türk Telekom Online İşlemler’ ifadesini kullanmalısınız.

Türk Telekom Bedava İnternet

Bimcell Sil Süpür Hediyeleri Nelerdir?

Türk Telekom ve alt operatörleri her hafta farklı kampanyalar düzenliyor. Bundan dolayı verilen hediyeler değişiklik gösteriyor. Konuşma hakkı yani dakika, hediye internet, SMS hakkı, Youtube ve WhatsApp’ta geçerli bedava internet bunlardan yalnızca birkaçı.

Bimcell Sil Süpür Günleri

Sil Süpür kampanyası ne zaman? diye merak edenlere iyi bir haberimiz var! Bu kampanya ile verilen hediyeler her hafta Çarşamba ve Cuma günleri değişiyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin bu günleri kaçırmaması gerekiyor.

 

Hediyeler her hafta yenileniyor ve yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi kazanılan hediyele için herhangi bir ücret ödenmiyor. Bimcell müşterilerinin Çarşamba ve Cuma günlerini iple çekmesi boşuna değil. Çünkü haftanın bu iki günü çeşit çeşit hediyeler kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.

Bimcell Sil Süpür Bedava İnternet başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ