Bedava İnternet

Bimcell TL Transferi Nasıl Yapılır?

Bimcell TL Transferi Nasıl Yapılır?

Bimcell TL Transferi Nasıl Yapılır? Aktüel market zinciri olarak akla gelen ilk firma şüphesiz olarak Bim’dir. Bimcell TL Transferi Nasıl Yapılır? sorunuzun cevabı yazımızda. Bim, bu başarısının üzerine farklı sektörlerde de hizmet vermeye başladı ve Bimcell ismi ile telekomünikasyon hizmeti vermeye başladı. Bimcell hat sahibi olan kişilerin günden güne artması bu hizmetin de başarılı olduğunu gözler önüne seriyor. Türk Telekom altyapısını kullanan Bimcell, ön ödemeli hat üzerine kampanyalar sunmakta. Bu yazımızda Bimcell TL transferi nasıl yapılır, Bimcell TL gönderme için gerekenler gibi birçok konuya değineceğiz. İşte karşınızda Bimcell TL gönderme hakkında tüm detaylar…

 

Bimcell TL Transferi Nedir, Nasıl Yapılır?

Bimcell TL Transferi

Bimcell ile Türk Telekom aynı hizmeti kullanan operatörler olduğu için yapıları da oldukça benzer. Türk Telekom hatlarında hizmete sunulan birçok şey Bimcell için de sunulmakta. Bimcell TL gönderimi de bunlardan biri. Türk Telekom TL Transferi işlemini duymuşsunuzdur. Bimcell için de TL transferi aynı yöntemler ile gerçekleşmekte. İki operatör için de TL gönderimini yapmak şu adımlar ile mümkündür:

  • Telefonunuzun mesaj kısmına gidin.
  • Yeni mesaj oluşturun.
  • Mesajda göndermek istediğiniz numaram boşluk göndermek istediğiniz miktar şeklinde metin oluşturun. Örnek 5123456789 20TL gibi.
  • Oluşturduğunuz bu metni 9235 numarasına SMS atın.

Tüm bu işlemlerden sonra hedef numaraya Bimcell TL gönderme yapılmış olur. Bunun üzerine ek olarak bir işlem yapmanıza gerek yok. Bunun yanı sıra SMS yerine farklı bir yöntem ile de aynı numara üzerinden Bimcell TL transferi yapılabilir. Bunun için 9235 numarasını aramalısınız. Numara üzerinden hem TL hem dakika hem de SMS gönderme imkanınız bulunmaktadır.

Bimcell Bedava İnternet Güncel Liste

Bimcell TL Transferi 

Bimcell TL Transferi

TL gönderimi kimi zaman hayati olabilmektedir. Tanıdıklarınızın telefon bakiyesi atamadığı durumlardan Bimcell TL transferi ile beraber onlara yardımcı olabilirsiniz. Bazı acil durumlarda Bimcell bakiye yükleme işlemini yapmak oldukça güç olabilir. Bu gibi bir durum içerisinde yapılması gereken tek şey Bimcell TL transferi. Bu işlem ile bu durum içerisinden kolayca çıkılabilir. TL transferi ile hızlıca sevdiklerinize ulaşabilir kendilerinden haber almaya devem edebilirsiniz.

Bimcell TL Transferi Sınırı

Bimcell ile ilgili merak edilen sorulardan biri de yapılan TL transfer işlemi için ne gibi sınırlar çizildiği. Öncelikle şunu belirtelim ki Bimcell TL transfer işlem bir dönem için sunulmuş bir kampanya değildir. Yılın her ayı her günü hem transfer yapabilir hem de alabilirsiniz. Oluşturulan tek sınır günlük limitler üzerinedir.

Bimcell TL gönderimi ile ilgili olarak şunu bilmelisiniz ki bu bahsedeceğimiz sınır Bimcell’den başka bilir operatöre gönderilen bakiye içindir. Bu gönderimlerden tek işlem limiti 30 TL’dir. Bunun dışında bir işlem yapılamaz. Yapılacak Bimcell TL transfer işlemi için aylık olarak belirtilen sınır ise 150 TL. Ay boyunca bu miktarın üzerine çıkamazsınız. Yani tekrardan açıklamak gerekir ise ay içinde toplam 150 TL, tek seferde 30 TL transfer hakkınız bulunmakta.

Bimcell, Türk Telekom ile aynı yapıyı kullandığı için birçok hizmet ve kampanyada benzer yönelim göstermekte. Bu durum TL transferi için de geçerli. Yukarıda bahsini ettiğimiz tüm durumlar Türk Telekom TL gönderimi için de geçerli. Sevdiklerinize TL transferi yaparken yapmanız gerekenler Türk Telekom için de aynı şekilde. Daha sonra tekrardan kaleme alacağımız Türk Telekom TL transfer yazısında bunu detaylıca göreceksiniz.

Bimcell TL Transferi Ücreti

Bimcell den Bimcelle TL transferi gönderilecek bakiyeye göre farklılık göstermektedir. Aşağıda ücretlendirmesini görebilirsiniz.

 

  • 1 ile 9 TL arası gönderimlerde Transfer Ücreti  1,99 TL
  • 10 ile 19 TL arası gönderimlerde Transfer Ücreti  2,59 TL
  • 20 ile 30 TL arası gönderimlerde Transfer Ücreti 3,29 TL

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ