Bedava İnternet

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır?

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır?

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır? Ülkemizdeki uygun fiyatlı hatların başında Bimcell gelmekte. Bimcell özelinde hesaplı birçok tarife bulunurken hatta sahip olmak da oldukça kolay. Bu yazımızda Bimcell TL Yükleme Nereden yüklenir, Bimcell TL yükleme nasıl yapılır gibi sorulara cevap vereceğiz.

Her geçen gün abone sayısı artan Bimcell ile beraber ön ödemeli hat kullanımı da artmakta. Bunda Bimcell internet paketleri, konuşma paketleri ve TL yükleme limitinin payı oldukça büyük. Firmanın belirlediği fiyat politikası rakiplerine oranla daha düşük olunca bu gibi özellikler daha da güçlü hale geliyor. Bimcell TL yükleme işleminin birden fazla yerde yapılabilir olması da bir diğer avantajı.

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır?

Kendinize veya yakınlarınıza Bimcell TL yükleme oldukça basit. Üç farklı yöntemi bulunmakta. Bimcell internetten tl yükleme, Bimcell müşteri hizmetleri tl yükleme ve Bimcell Bimden tl yükleme yöntemleri ile TL yükleyebilirsiniz. Bu yöntemleri detayları ile beraber aşağıda sıraladık.

Bimcell Sil Süpür Bedava İnternet

Bimcell İnternetten TL Yükleme

Günümüzde birçok işlem internetten kolayca yapılabilmekte. Bimcell internetten TL yükleme de bunlardan biri. Aşağıda sizin ile paylaşacağımız linke girerek sadece telefon numarası girişi ile TL bakiye yükleyebilirsiniz. Gireceğiniz ekran şu şekilde olacaktır.

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır1

Yukarıdaki ekrana başına “0” koymadan numarayı girmeli sonra da yüklemek istediğiniz tutarı seçmelisiniz. Bunların ardından yapmanız gereken tek şey kredi kartı ekranındaki işlemler olacaktır. Ardından direkt olarak ilgili hatta TL bakiye aktarımı gerçekleşecektir.

Bimcell İnternetten TL Yükleme sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Bimcell Müşteri Hizmetleri TL Yükleme

TL bakiye yöntemleri arasında yer alan Bimcell Müşteri Hizmetleri TL Yükleme ile beraber sadece telefon üzerinden birkaç tuşlama ile yükleme yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken 444 4 551 numarasını aramak ve hatta mobil bakiye yükleme menüsüne girmek. Bu ekrandan sonra sizden kart bilgileri istenecektir. Kart bilgilerini girerek dilediğiniz miktarda TL bakiye yükleyebilirsiniz.

Güncel Faturasız Hat Fiyatları

Bimcell TL Yükleme Nereden yüklenir?

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır3

Bu başlık aslında yukarıdaki kısmın alt başlığı olsa da daha geniş bir konu. Türkiye üzerinde alışılagelmemiş bir yöntem ile TL bakiye yükleme durumu mevcut. Türkiye’nin en büyük market zinciri olan BİM içerisinden kolayca TL bakiye yükleyebilmektesiniz. Bimcell Bimden tl yükleme yöntemi diğer yöntemler gibi oldukça basit. Tek yapmanız gereken en yakın BİM şubesine gitme ve kasa görevlisine TL bakiye yüklemek istediğinizi söylemek. Kasada telefon numaranız istenecek ve ücret yine burada nakit veya kredi kartı ile sizden tahsil edilecektir. Kredi kartı bilgilerinizi vermek istemediğiniz durumlarda bu yöntemi seçebilirsiniz. Bimcell internet paketleri, tarife ücretleri gibi detayları da buradan kolayca öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kasa görevlisine soru yöneltmek.

Bimcell TL Yükleme En Az Ne Kadar?

Bu konuda sorulan sorulardan biri de Bimcell TL yükleme en az ne kadar sorusudur. Bunun en büyük sebebi Bimcell’in belirlediği yükleme prosedürleri. Bimcell internet üzerinden, belirlediği miktarların dışında ödeme almamakta. Belirlediği miktarlar şu şekildedir:

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır2

Yukarıdaki görselden de anlayacağınız üzere Bimcell TL yükleme en az ne kadar sorusunun cevabı 25 TL. Bimcell internetten TL yükleme ile bundan daha düşük bir miktar yükleyemezsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ahmetbozdemir dedi ki:

    Bimcell tl yükleme

BİR YORUM YAZ