Bedava İnternet

Bimcell Ücretsiz İnternet Paketleri 2022

Bimcell Ücretsiz İnternet Paketleri 2022

Bimcell Ücretsiz İnternet Paketleri. Ülkemizin en büyük 4 operatöründen biri olan Bimcell’in ücretsiz internet kampanyaları ile karşınızdayız. Bimcell, faturasız hat tarifelerindeki ucuz fiyatların yanı sıra bedava internet kampanyaları ile de müşterilerini sevindiren bir operatör. Bu içeriğimizde Bimcell Ücretsiz İnternet Paketleri Güncel kampanyalar, Bimcell Hediye İnternet Paketleri nasıl yapılır ve bunlara ek olarak Bimcell İnternet Paketleri gibi konu başlıklarına birer birer değineceğiz.

Bimcell Ücretsiz İnternet Paketleri 2022

İnternet üzerinde bir sürü Bimcell ücretsiz internet paketi kampanyası bulunmakta. Bu kampanyaların bazıları tarihi geçse daha yazıda bulunduğu için faydalı değil. Bizim içeriğimizde bulunan Bimcell ücretsiz internet paketleri güncel, ücretsiz ve herkesin yapabileceği kampanyalardır. Kampanya yazılarının içerisinde Bimcell bedava internet nasıl yapılır, Bimcell bedava internet kazanma şartları nelerdir sorularının cevaplarını net şekilde bulabilirsiniz.

Bimcell Ücretsiz İnternet Paketleri Güncel

Aşağıda bulunan tüm kampanyalar Bimcell ücretsiz internet paketleri güncel kampanyalardır. Kampanyalara katılım şartları her biri için farklı olup, kampanya yazısında bulunmaktadır.

Bimcell Ücretsiz 5 GB İnternet 

Bimcell Ücretsiz İnternet Paketleri

Bimcell faturasız müşterilerine özel bu kampanya sayesinde aylık 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Faturasız hattınıza yapacağınız 40 TL ve üzeri yüklemeler için 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 5 GB hediye internet ve 500 bedava SMS kazanırsınız. Bu kampanyadan tüm faturasız Bimcell müşterileri yararlanabilir. Yaptığınız 40 TL bakiye yükleme işleminden sonra bedava internet hattınıza yüklenir. Ek olarak bir SMS atmanıza gerek yoktur.

Bimcell Ücretsiz 1 GB İnternet

Faturasız hat müşterilerine özel bu Bimcell yükle kazan kampanyası ile beraber 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bimcell faturasız hat sahipleri, yapacakları 25 TL ve üzeri yüklemeler için 1 GB ücretsiz internet ve 500 SMS kazanırlar. Kampanyadan tüm Bimcell müşterileri yararlanabilir. Yüklemenin ardından SMS atmanıza gerek duyulmaz, otomatik olarak internet hakkı telefona yüklenir.

Bimcell 30 GB Hediye İnternet

Ülkemizde gerçekleşen 4.5G dönüşümüne özel olarak 30 GB hediye internet vermektedir. Eski hat sahipleri Bim şubelerine giderek hat değişimi ile alakalı gerekli bilgileri alabilirler. Hattı almanın ardından 4.5G 30 GB yazıp 5555 numarasına göndererek 30 GB ücretsiz internet paketinizi alabilirsiniz. Yeni hat için Türk Telekom mağazalarına da başvurabilirsiniz.

 

Bimcell Hediye İnternet Paketleri

Bu başlık altında Bimcell hediye internet paketi kampanyalarını bulabilirsiniz. Kampanyalar hakkındaki tüm detaylı bilgiler yazı başlıklarının altında verilmiştir.

Bimcell Festival Ücretsiz İnternet 

Bimcell Ücretsiz İnternet Paketleri

Yeni başlayan Bimcell Festival kampanyası ile yapacağınız yüklemelerde bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında tek seferde 40 TL ve üzeri, 50 TL ve üzeri yüklemelerinize ücretsiz internet paketleri verilmekte. 50 TL ve üzeri Bimcell TL bakiye yükleyen herkes 5 GB cepten internet, 40 TL ve üzeri Bimcell TL bakiye yükleyen herkes ise 2 GB ücretsiz internet kazanabilir. Kampanyadan yararlanmak için yüklemeden önce Bimcell Festival  yazıp 4551 numarasına SMS göndermelisiniz.

Bimcell Yeni Hat Alana Bedava İnternet

Bimcell Ücretsiz İnternet Paketleri

Yeni Bimcell hat alan herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Bimcell yeni hat alana bedava internet kampanyası ile beraber 9 GB cepten internet, 300 SMS ve 300 bedava dakika kazanırsınız. Kampanyadan yararlanmak için Bimcell şubelerine gidip 105 TL değerindeki hatı satın almanız gerekmekte. Hat aktif olduktan sonra SMS atmaya gerek kalmadan bedava haklarınız hattınıza yüklenecektir.

Bimcell ArayanıBil Ücretsiz 1 GB İnternet

Bimcell ArayanıBil servisine abone olan herkes 1 GB ücretsiz internet kazanabiliyor. Kampanya kapsamında ArayanıBil Plus servisine abone olan herkes telefonu kapalı iken arayanları öğrenirken 1 GB bedava internet de kazanıyor. Kampanyadan yararlanabilmek için PLUS yazıp 7065 numarasına SMS göndermeniz gerekmektedir.

Bimcell Bedava İnternet Paketleri

Bimcell Deneme İnternet Paketi

Daha önce Bimcell interneti kullanmamış olan herkes bu paketten faydalanabilir. Kampanya kapsamında Bimcell hat üzerinden ilk defa internet kullanacak herkes DENEME yazıp 5555 numarasına göndererek 500 MB bedava deneme internet paketi kazanır. Kampanyadan sadece daha önce Bimcell hattında internet kullanmamış kişiler yararlanabilir.

Bimcell Eba 8 GB Bedava İnternet

Pandemi sebebi ile uzaktan eğitim hayatlarımıza girdi. Ülkemizde bulunan tüm ilkokul, orta okul ve lise öğrencileri internet üzerinden eğitim almaya başladı. Buna yönelik bir kampanya yapan Bimcell, istisnasız herkese EBA üzerinde kullanabileceği 8 GB bedava internet vermekte. Kampanyadan yararlanabilmek için SMS atmanıza gerek yoktur. Paket otomatik olarak hattınızda bulunur. İnternet paketi sadece EBA uygulaması ve eba.gov.tr içerisindeki veriler için geçerlidir.

Öğrencilere 6 GB Hediye İnternet

Kampanya kapsamında tüm üniversite öğrencilerine Yüksek Öğretim Kurumları Dersleri Platformu üzerinde kullanılabilecek 6 GB hediye internet verilmektedir. 31 Aralık 2022 tarihine kadar süren kampanya ile Lisans ve Ön Lisans derslerine erişebilir, video ve dökümanlardan yararlanırken bedava internet kullanabilirsiniz.

BTK Akademi Ücretsiz İnternet Kampanyası

BTK Akademi, yazılım üzerine eğitim içeriklerinin bulunduğu bir platformdur. Bu platform üzerinde kullanabileceğiniz 2 ay 6 GB bedava internet paketi Bimcell tarafından verilmektedir. Kampanyadan yararlanmak için BTK Akademi yazarak 5555 numarasına SMS göndermeniz yeterlidir. Kampanya kapsamında kazandığını interneti sadecee BTK Akademi üzerinde kullanabilirsiniz.

Bimcell İnternet Paketleri

Bimcell internet paketleri şu şekildedir:

  • Aylık 1 GB internet paketi için 1GB yazıp 4551‘e gönderin. Paket ücreti 12 TL‘dir.
  • Aylık 2 GB internet paketi için 2GB yazıp 4551‘e gönderin. Paket ücreti 19 TL‘dir.
  • Aylık 5 GB internet paketi için Bimcell 5GB yazıp 4551‘e gönderin. Paket ücreti 27 TL‘dir.
  • Aylık 10 GB internet paketi için Bimcell 10GB yazıp 4551‘e gönderin. Paket ücreti 37 TL‘dir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ