Bedava İnternet

Bimcell Yeni Hat Kampanyaları Ve Fiyatları 2022

Bimcell Yeni Hat Kampanyaları Ve Fiyatları 2022

Bimcell Yeni Hat Kampanyaları Ve Fiyatları Bimcell ön ödemeli hat alacak kişileri birbirinden güzel kampanyalar bekliyor. Yeni hat alan kişilere özel birçok kampanya ile beraber bedava internet, SMS ve konuşma hakkı verilmekte. Bu yazımızda Bimcell yeni hat kampanyaları nelerdir, fiyatları nedir, nası yapılırlar gibi birçok soruyu cevaplayacağız. Detaylar yazımızda…

Bimcell bedava internet kampanyaları ile beraber öne çıkan durumlardan biri de yeni hat kampanyaları ve fiyatları. Bimcell’e geçiş yapmak isteyen kullanıcıların birçoğu Bimcell tarafından sunulacak kampanyaları ve ücretleri merak etmekte. Bimcell yeni hat ücreti nedir sorusunun cevabını bu yazıda vermekteyiz. Bunun yanı sıra yeni hat alanlara özel 9 GB bedava bimcell internet paketi de yazımızın içerisininde.

Bimcell Hat Almak

Türkiye’de farklı alışılmışın dışında çalışmakta olan operatör sayısı oldukça az. Bunlardan biri Bimcell. Bimcell yeni hat almak isteyen kullanıcılar internetten veya bir telefon bayisi üzerinden yeni hat almıyorlar. Tek yapmaları gereken T.C. kimlik ile Bim mağazasına gitmek. Aynı şekilde hattınıza TL bakiye yükleme de yapabilirsiniz. Nasıl bimcellli olunur, bimcell hat nereden alır gibi sorulara toplu cevabı buradan vermiş olduk. Gelin yeni hat aldıktan sonra yararlanabileceğiniz kampanyalara yakından göz atalım.

Bimcell Yeni Hat Kampanyası Hat Taşıma Bedava İnternet

Bimcell yeni hat kampanyaları arasında en makul kampanya TL yükleme kampanyasıdır. Kampanya kapsamında yükleyeceğiniz bakiyenin yanında hediye olarak 500 SMS ve 1 GB bedava internet verilmekte. Tek yapmanız gereken tek seferde en az 25 TL ve üzer bakiye yüklemek.

Bun kampanya ile beraber yeni hat kampanyası olarak geçen Bimcell Bonus ile 4 GB bedava internet, 250 dakika ve 25o SMS verilmekte. Kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken hat aktif olduktan sonraki 30 gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551 numarasına kısa mesaj göndermek. Bu SMS’in ardından hediye kullanımlarınız direkt olarak hattınıza yüklenecektir. Bu kampanya sadece Bimcell’e numara taşıyan kullanıcılara özeldir.

Bimcell Yeni Hat Kampanyaları 20 GB Paketi

Tüm operatörler arasında en uygun ek internet paketi Bimcell’de. Bimcell hat sahiplerine özel olarak sunulan haftalık 20 GB internet paketi ile doyasıya internet kullanabilirsiniz. Paket için ödemeniz gereken ücret ise sadece 20 TL. Kampanyadan yararlanmak için bimcell.com.tr, MOİM uygulaması veya Bimcell müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz. Kampanyadan kazandığınız internet paketini belirli süre içerisinde harcamaz iseniz hafta bitiminde internet paketi kayıp olur.

Bimcell Yeni Hat Kampanyaları Güncel Liste

Bimcell 1 GB Bedava İnternet

İlk hediye internet paketi kampanyası 1 GB bedava internet üzerine. Kampanya ile 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internet ve 500 kısa mesaj hakkı verilmekte. Aralık 2022 tarihine kadar sürecek kampanyadan 25 TL ve üzeri yükleme yapan herkez yararlanabilir. Kampanya her ay tekrarlanabilir olduğu gibi başka kampanyalar ile de birleşebilmektedir.

Bimcell 5 GB Bedava İnternet

Bimcell Yeni Hat Kampanyaları Ve Fiyatları

Bimcell güncel kampanyalar arasında en fazla dikkat çeken kampanya hiç şüphesiz 5 GB bedava internet kampanyasıdır. Kampanyadan tüm Bimcell müşterileri yararlanabilmektedir. Kampanya kapsamından 40 TL ve üzeri yükleme yapılmasına 5 GB bedava internet ve 500 kısa mesaj hakkı verilmektedir.

Bimcell Yeni Hat Kampanyaları Ve Fiyatları Güncel

Bimcell yeni hat fiyatı nedir sorusu da sıkça sorulmaktadır. Ön ödemeli hatlarda ilk başta ödenen bir ücret bulunmaktadır. Bu durum Bimcell için de geçerli. Bimcell kart ücreti bu yılki güncel fiyatı ile 105 TL’dir. Bimcell mağazalarında nakit ve kredi kartı seçeneği ile satılmaktadır. Hattı alan kişilere özel Bimcell bedava internet, SMS ve dakika hediyesi de verilmektedir.

Bimcell Yeni Hat Kampanyaları 9 GB Bedava İnternet

Bimcell Yeni Hat Kampanyaları Ve Fiyatları

Bimcell yeni hat alan tüm müşterilerine özel olarak 9 GB bedava internet paketi vermekte. Hattınızın aktif olmasının ardından göndereceğiniz SMS ile bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Yeni hat 9 GB bedava internet paketi kampanyasındna yararlanmak için BIMCELL BONUS yazıp 4551’e SMS göndermelisiniz. Bu işlemin ardından aylık olarak kullanabileceğiniz 9 GB internet, 300 dakika ve 300 SMS hattınıza yüklenir. Doyasıya kullanabilirsiniz.

Bimcell Yeni Hat Açılma Süresi

Bimcell hattı alan müşterilerin merak ettikleri noktalardan biri de Bimcell hat ne zaman açılır konusu. Bimcell sitesinde veya mağazalarından net bir süre verilmemektedir. Net bir aralık verilmekte olup bu aralık 48 saat ile 6 gün olarak belirtilir. Hattınız bu süre zarfında kullanıma açılır. Açılmaması durumunda direkt olarak Bimcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ