Bedava İnternet

Binance Para Nasıl Yatırılır, Binance Doğrulama Nasıl Yapılır?

 • 03 Temmuz 2021
 • 1.079 kez görüntülendi.
Binance Para Nasıl Yatırılır, Binance Doğrulama Nasıl Yapılır?

Binance Para Nasıl Yatırılır, Binance Doğrulama Nasıl Yapılır? Türkiye ve dünya genelinde en fazla kullanıcıya sahip kripto borsası Binance’dir. Peki Binance para nasıl yatırılır? Binance doğrulama nasıl yapılır? Bunlar gibi sorular ise borsayı kullanmak isteyenlerin akıllarına gelen ilk şeyler. Eğer kripto para borsasına girmek istiyorsanız Binance Para Nasıl Yatırılır, Binance Doğrulama Nasıl Yapılır? rehberi sizin için faydalı olacaktır.

Binance Doğrulama Nasıl Yapılır?

Binance içerisinde işlem yapabilmek için doğrulanmış hesap kullanmak gerekmekte. Hesabınızdaki para giriş ve çıkışlarının güvende olabilmesi için bunu yapmak şart. Yazımızın bu bölümünde aşama aşama Binance Doğrulama nasıl yapılır anlatacağız

1. Kısım Hesap Doğrulama

Binance kimlik doğrulama sürecindeki ilk adım Hesap doğrulama adımıdır. Bunun için uygulamaya girin, uygulama içerisinde sağ üst köşede bulunan profil simgesine tıklayıp açılan ekranda Account seçeneği üzerine tıklayın. Bir sonraki ekran hesap ayarlarının yapıldığı ekrandır. Bu sayfada hesabınız Lv. 1 şeklinde görülür. Binance doğrulama yapmadaki ana amaç bu seviyeyi Lv. 2 haline getirmektir. Bunun için aynı ekranda bulunan Submit Verification Documents seçeneği üzerine tıklayın.

2. Kısım Kişisel Bilgiler

Yukarıdaki işlemlerin ardından açılan ekranda ilk olarak Type kısmında International seçeneğini seçiyoruz. Bundan sonra aşağıda bulunan kısımda doldurmanız gereken kısımlar ise şunlar:

First Name: Adınızı büyük harfler ile yazın

Last Name: Soyadınızı büyük harfler ile yazın

Gender: Cinsiyetinizi seçin (Male: erkek/ Female: Kadın)

Country And Territory: Listeden ülkenizi seçin

Passport ID: Kayıt yapmak istediğiniz belge numarasını girin (Pasaport numarası veya T.C. Kimlik Numarası)

3. Kısım Belge Yükleme

Yukarıdaki ekrandan sonra sizden numarasını girdiğiniz kimlik veya pasaportun ön ve arka yüzü istenir. Aşağıdaki ekrandaki gibi bir ekran ile karşılaşırsınız. Upload Front Page kısmına tıklayarak ön kimlik yüzünü, Upload Back Page kısmına tıklayarak ise arka yüzünü yüklersiniz.

Binance Para Nasıl Yatırılır, Binance Doğrulama Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki kısımdan sonra ise kimlikteki kişi olduğunuzu onaylamak için bir adet selfie yüklemelisiniz. Çekeceğinizi selfie kimlikteki minvalde olmalıdır. Aşağıdaki ekranda görebilirsiniz.

Binance Para Nasıl Yatırılır, Binance Doğrulama Nasıl Yapılır?

4.Kısım Binance Doğrulama Son adım

Yukarıdaki kısımların hepsini hallettikten sonra telefonunuzdan Binance uygulamasına girerek QR kod ile entegre sağlamalısınız. Bunu yaptıktan sonra Binance kimlik doğrulama adımı tamamlanmış olacaktır. Doğrulama sayesinde aynı anda daha fazla işlem yapabilirsiniz.

 

Binance Para Nasıl Yatırılır?

Binance Para Nasıl Yatırılır, Binance Doğrulama Nasıl Yapılır?

Şimdi gelelim Binance para yatırma nasıl yapılır kısmına. İnsanların çoğu Binance adını duyuyor fakat kullanımına dair pek bir fikirleri yok. Özellikle Binance para nasıl yatırılır kısmına dair geniş bir rehber bulunmuyor. Yazımızın bu kısmında Binance’a para yatırma işlemini anlatacağız.

Binance para nasıl yatırılır sorusunun cevabını aşama aşama vereceğiz. İlk aşamada bize gereken ise bir adet Papara üyeliği. BURADAN Papara sayfasına giderek ücretsi şekilde kendinize online bir hesap oluşturabilirsiniz. Papara hesabını telefon ve kimlik ile doğrulamanın ardından işlem yapabilirsiniz.

 • Uygulamada bulunan ve en sağ alttaki Cüzdan kısmına gidiyoruz.
 • Cüzdan sekmesine girdikten SPOT kısmına tıklıyoruz.
 • Açılan ekranda bakiyenizi göreceksiniz. Hemen altında bulunan YATIRMA seçeneğine tıklayın.
 • Açılan ekranda KRİPTO ve NAKİT seçeneği olacak. NAKİT üzerine ve ardından yukarıdaki arama kutusuna tıklayın.
 • Arama kutusuna TRY yazdıktan sonra aşağıda çıkan TRY Turkish Lira seçeneğini seçin.
 • Sonraki ekranda sizden bir ödeme seçeneği istenecektir. Bu kısımda Papara’yı seçin.
 • Sayfanın aşağısında Ödeme bilgileri başlığının altında Binance Para yatırma Tutarı ve T.C. Kimlik numaranızı girin, Devam Et tuşuna basın.
 • Daha sonra Papara Uygulamasına yönlendirileceksiniz, uygulamaya kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapın.
 • Giriş yapmanın ardından direkt olarak işlem onay sayfasına gidersiniz, Onayla butonuna basarak işlemi bitirin.

İşlem tamamlandıktan sonra Spot ekranının alt bölümünde TRY olarak yatırdığınız miktarı görebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ