Bedava İnternet

Bip İndir ? Bip Nasıl İndirilir? İOS, Android Bip İndir 2022

  • 31 Mart 2022
  • 889 kez görüntülendi.
Bip İndir ? Bip Nasıl İndirilir? İOS, Android Bip İndir 2022

Bip İndir Bip Nasıl İndirilir İOS, Android Bip İndir 2022 nasıl yapılır? Son zamanlarda Whatsapp’ın veya diğer sosyal medyanın çökmesi kullanıcıların birbirleriyle olan iletişimini kesti ve bunun sonucunda kullanıcılar farklı bir alternatif uygulama aramasına girdiler.

Kullanıcıların çoğunluğu tabletten, telefondan ve masa üstünden kolaylıkla girilebilen BİP uygulamasını keşfederek onu kullanmaya başladı. Peki Bip uygulaması nedir ve Bip Nasıl İndirilir ?

Bip Nedir?

Bip uygulaması Android ve İOS kullanıcıları için Turkcell tarafından geliştirilen anlık bir mesajlaşma uygulamasıdır. BİP uygulaması, Huawei AppGallery, Google Play Store ve App Store mağazalarından ücretsiz bir şekilde indirilebilmektedir.

Uygulama içerisinde; para transferi, oyun, konum paylaşma, grup mesajlaşması, caps yaratma veya kaybolan mesaj gibi birçok özellik bulunmaktadır. Kullanıcılar arama motorlarına ” Bip İndir işlemi nasıl yapılır ? Bip Ücretli mi ? gibi soruları yazıp araştırma yapmaktadır. Bu içeriğimizde sizlere Bip İndir ve Bip Özellikleri nelerdir bunlardan söz edeceğiz.

Bip Özellikleri

Bip Uygulaması ile kullanıcılar birbirine; ses kaydı, video , resim veya mesaj gönderebilirler. Kaybolan mesajlaşma özelliği ise kullanıcılar bir süre belirler ve bu süre sonunda mesajlarının sohbetlerinden kaybolmasını sağlayabilirler.

Uygulamayı kullanan kişiler, uygulamayı kullanmayan arkadaşlarına SMS üzerinden mesaj gönderebilirler.

Caps oluşturma özelliği ile BİP kullanıcıları kendi fotoğraflarını kullanarak ya da güncel fotoğraf çekerek istedikleri doğrultuda caps çalışmaları yapabilir ve bunu diğer arkadaşları ile paylaşabilirler.

Bip Ücretli mi?

Bip İndir uygulaması ücretli bir uygulama değildir. Kullanıcıların birbirine ses kaydı, video, fotoğraf veya mesaj göndermeleri internet kotalarından düşmemektedir (yalnızca Turkcell kullanıcıların internet kotalarından düşmemektedir. Diğer kullanıcılar; mesaj gönderme, fotoğraf, video veya ses kaydı gönderme işlemlerini internet kotalarından düşerek gerçekleştirmektedir.) Farklı paylaşımları internet paketlerinden, internet paketleri yoksa mobil üzerinden ücretlendirilerek faturalarından düşmektedir.

 

 

Bip Güvenli mi?

Bip tamamen uçtan uca şifreleme özelliği bulunan güvenli bir uygulamadır. Mesaj yedekleme özelliğiniz açık ise mesajlarınız şifreli bir şekilde saklanacaktır. Mesaj yedeklemeniz kapalı ise mesajlar yalnızca iletilmek için süreli olarak saklanır.

Bip Nasıl İndirilir ?

Bip Nasıl İndirilir,  Bip uygulaması; Google Play Store, AppStore veya Huawei AppGallery üzerinden indirilebilmektedir. Ayrıca telefonunuzun mesaj bölümünden;

BIP yazıp 2222’ye SMS göndererek de uygulamayı indirebilirsiniz. Mesaj gönderdikten sonra tarafınıza iletilen linkin üzerine tıklayarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İOS, Android Bip İndir

Bip İndir nasıl yapılır:

  • İOS, Android Bİp uygulamasını indirmek için telefonunuzun mağazalar kısmına girin,
  • Ardından arama kısmına BİP yazın.
  • Karşınıza çıkan uygulamayı telefonunuza indirin. İndirme işlemi varsa internet paketinizden, yoksa mobil hattınızdan ücretlendirilerek indirilecektir.
  • Bip uygulamasını indirdikten sonra kullanıcı girişini yaparak dilediğiniz gibi uygulamayı kullanabilirsiniz.

Bip İnternet Kazanma

Bip İnternet Kazanma için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Bip Turkcell’in bir uygulamasıdır ve bu uygulamanın içerisinde size verilen görevleri tamamladığınız takdirde Turkcell tarafından hattınıza 1 GB internet tanımlanmaktadır. Bip İnternet Kazanma için her hafta size verilen 100, 2000, 2500, 4000, 5000, 10.000 , 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500 gibi atmanız gereken mesaj sayıları verilir. Bu mesaj kotasına ulaştığınız takdirde uygulama içerisinde yer alan haftanın hediyesini al sekmesine tıklayarak haftalık 1 GB hediye internetin sahibi olursunuz.

Bip Web Nasıl İndirilir?

Bip Web Nasıl İndirilir, Bip uygulamasını masaüstünden kullanmak mümkündür. Verdiğimiz bağlantıya tıklayarak Bip Web sürümünü indirebilirsiniz.

BİP WEB İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Bip Web indirmeden kullanmak istiyorsanız Bip Web girişini deneyebilirsiniz. Whatsapp uygulaması gibi telefonunuzdan QR kodu okutarak Bip Web’i kullanabilirsiniz. Bip Web QR kodu ile kullanmak için;

  • Bilgisayarınızın tarayıcısından öncelikle bipweb.com adresini tıklayın.
  • Ardından ekranda yer alan kare bölümüne uygulama içerisinde ”profil” kısmından girerek odu okutmalısınız.
  • Kodu okuttuğunuz takdirde Bip’e Web üzerinden bağlanmış olursunuz. Masaüstünden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bilgisayar size ait değil ise işiniz bittikten sonra uygulamadan çıkış yapmayı unutmayınız.

Bip Apk İndirme

Bip Apk İndirme işlemi için dosyayı indirip kurulumunu hemen yapabilirsiniz. Kurulumunu gerçekleştirdikten sonra Bip Apk uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bip Messenger

Bip Messenger son zamanların en çok tercih eden mesajlaşma, video gönderme uygulaması oldu. Bunun nedeni sıklıkla kullandığımız mesajlaşma uygulamalarının güvenilirliğini yitirmesi. Whatsapp vb. uygulamalara güvenmeyen kullanıcılar, Bip Messenger uygulamasına yöneldiler ki bizde bu davranışları haklı buluyoruz. Bip Messenger oldukça güvenilir bir hizmet sağlamaktadır. Bu nedenle kullanıcı kitlesi oldukça fazladır.

Bip Meet

Bip Meet Zoom uygulamasından sonra en çok tercih edilen toplantı uygulamasıdır. Kolay kullanımı ve güçlü altyapısı ile Dünya’nın her yerinde ki insanlarla her an iletişime geçebilirsiniz. Üstelik Bip Meet de gerçekleşen toplantılar için üyelik gerekmemektedir.

BİP MEET İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

BİP APK İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

BİP ANDORİD İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BİP İOS İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ