Bedava İnternet

Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

  • 08 Kasım 2022
  • 581 kez görüntülendi.
Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

Erkeğin sevdiğini anlamak istiyor olabilirsiniz. Haliyle Bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın? anlayabilmek için nelere bakmak gerekiyor diye sorgulayabilirsiniz.  Erkekler her ne kadar duygularını iç dünyalarında daha çok yaşasalar da bazı davranışlarıyla sevgilerini belli ediyor. En gizemli şekilde davranan bir erkeğin bile size karşı ilgisi olup olmadığını çok rahat şekilde kestirebilmeniz mümkündür. Eğer ki erkeğin duyguları olup olmadığını anlamak istiyorsanız o halde şu davranışların olması gerekir:

*Saygılı Davranır

*İlgilidir

*Özler

*Merak Eder

*Vakit Ayırır

Bir Erkegin Seni Sevdigini Nasil Anlarsin

Saygılı Davranır

Erkeklerin sevgisini ölçebilmek için nasıl davrandığına bakmalısınız. Kaba, kötü söz söyleyen ve sizin yanınızda aldırış etmeden konuşan bir erkek için sevdiğini söylemek doğru olmayacaktır. Çünkü seven bir erkek sevgilisine saygılı şekilde davranır. Ağzından çıkan her bir söze çok fazla dikkat eder. Argo, küfür veya kırıcı diyebileceğimiz bir sözlere yer vermez. Saygılı davranan bir erkek arkadaşınız varsa size önem veriyor ve seviyordur.

İlgilidir

İlgili olan her erkek için aşık, çok fazla seviyor diyebilmemiz mümkün değil. Çünkü kimi erkekler kadınların ilgiyi çok fazla sevdiğini bilerek bunu koz olarak kullandığı zamanlar olabiliyor. Aslında burada kadınların seven erkekle sevmeyen erkeği ayırt etmek için sadece bir davranışına değil, birden çok yaptığı davranışlara bakarak analiz etmesi daha doğru bir davranış olacağını söylemeliyiz.  Seven erkek nasıl anlaşılır? diye merak eden kadınlar için bir erkeğin ilgili olmasından da kolay şekilde anlaşılabilecek olduğunu söylemeliyiz. Sizin her yaptığınızı inceler ve sürekli olarak sizinle konuşmak, mesajlaşmak ister. Her zaman olmasa bile ara sırada olsa sesinizi duymak ve neler yaptığınızı öğrenmek isteyebilir.

Özler

Gerçekten seven erkek, sevdiği kişiden ayrı kalamaz. Onu sürekli özler ve yanında olmak ister. Hatta bir süre sonra sürekli hayaller kurmaya bile başlar. Görüşme her ne kadar olsa bile eve geldiğinizde hemen bir sonraki görüşmeyi planlamaya başlar.

Merak Eder

Merak duygusu bir erkekte varsa sevgisinin en açık göstergelerinden biri haline gelmeye başlayacaktır. Çünkü seven erkekte merak duygusu oldukça fazla olduğunu söylemeliyiz. Kiminle gitmiş olduğunuz, arkadaş çevreniz, telefonlarınızın neden meşgul olduğuna kadar bile sorgulamaya başlayabilir. Zaten erkekte var olan merak duygusu aşık olmayı tetiklemektedir.

Vakit Ayırır

Seven bir erkek asla bahanelere yer vermez. Vakit ayırarak sevdiği kişiyle ilgilenir. Sevdiği kişiye zaman ayırmasından büyük bir haz duymaya başlar. Gelemedim, edemedim, zaman ayıramadım tarzında sürekli olarak bahanelere yer vermez. Vakit ayırmaya başlar ve sürekli olarak ilgilenerek neler yaptığınızı, zamanın nasıl geçtiğini öğrenmeye başlar.Eğer vakit ayıran bir erkek karşınızda varsa o zaman ne kadar çok seviyor olduğunun göstergesi olacak.

Arkadaş çevrenizle tanışmak, ailenizi sorgulama yapıyorsa o zaman ilgi ve sevgisinin olduğunun kanıtıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ