Bedava İnternet

BTK Hediye İnternet, BTK Akademi Bedava İnternet Kampanyası

  • 26 Haziran 2021
  • 1.918 kez görüntülendi.
BTK Hediye İnternet, BTK Akademi Bedava İnternet Kampanyası

BTK Hediye İnternet, BTK Akademi Bedava İnternet Kampanyası, Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından geliştirilen 1 milyon yazılımcı projesi ile beraber BTK Akademi üzerinden bedava eğitim verilmekte. Platformda ders dinleyebilmek için tüm operatörler tarafından sunulan BTK Hediye İnternet kampanyaları bulunmakta. Bu yazımızda BTK Akademi bedava internet kampanyası nedir, hangi operatörler vermekte gibi konulara değineceğiz.

BTK Akademi Bedava İnternet Kampanyası

Günümüzde yazılım sektörünün önemi nerede ise her platformda vurgulanıyor. BTK Akademi de bu alana yönelik kaliteli eğitim sunan platform. Platform içerisinde eğitim içerikleri ile yazılım dünyasına dair önemli bilgiler ve çok fazla bulamayacağınız kaliteli dökümanlara erişebilirsiniz. Türk Telekom BTK bedava internet, Turkcell BTK Akademi bedava internet ve Vodafone BTK Akademi bedava internet kampanyaları ile internet harcamadan her yerde bu içeriğe erişebiliyorsunuz.

BTK Akademi Hediye İnternet Nedir?

Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone tarafından verilen bir hediye internet kampanyasıdır. BTK Akademi üzerinde geçerli olmak üzere bedava internet verilmektedir. Akademi düzeyindeki binlerce içeriğe anında ulaşabileceğiniz bir platformda ücret ödemeden gezinebilirsiniz. Bu kampanya sayesinde yazılım alanına dair bilgi edinerek sektöre dair projeler geliştirebilir hale gelirsiniz.

BTK Hediye İnternet Nedir?

BTK Hediye internet, devlet tarafından sunulan BTK Akademi platformu üzerinde ücret ödemeden, internet paketinizden harcamaya gerek kalmadan gezinebilmenizi sağlayan bir kampanyadır. Kampanyalar 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerlidir.

BTK Hediye İnterneti Nerede Kullanabilirim

BTK hediye interneti nerede kullanabilirim sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Birçok kişi bu kampanyadan yararlanabilir halde olmasına rağmen nereden, nasıl kullabileceğini bilmiyor. BTK Akademi bedava internet hakkınızı BTK Akademi platformu üzerinde kullanabilirsiniz. Platforma BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden de mobil cihaz üzerinden de içeriklere erişebilirsiniz.

Türk Telekom BTK Hediye İnternet

BTK Hediye İnternet, BTK Akademi Bedava İnternet Kampanyası

Daha çok yazılımcı yetiştirmeyi amaçlayan BTK Akademi portalı için bir destek de Türk Telekom’dan. Platform üzerinde istediğiniz gibi kullanabileceğiniz 6 GB Türk Telekom bedava internet hediyesi sizler ile. Kampanyadan tüm Türk Telekom Faturalı ve Türk Telekom Faturasız müşterileri yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için 3 farklı yöntem bulunmaktadır. Dilerseniz Türk Telekom Online İşlemler merkezi üzerinden yapabileceğiniz kampanyayı SMS ile de aktif edebilirsiniz.

Türk Telekom BTK Akademi hediye internet için

  • BTK Akademi yazıp 5555 numarasına SMS göndermeniz yeterlidir.
  • Kampanyayı iptal emek için IPTAL BTK Akademi yazıp 5555 numarasına gönderebilirsiniz.
  • Bunun yanı sıra Türk Telekom Online İşlemler, Müşteri Hizmetleri veya Mobil Online İşlemler merkezi üzerinden de kampanyayı iptal edebilirsiniz.

Turkcell BTK Hediye İnternet

BTK Hediye İnternet, BTK Akademi Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell de BTK Akademi için hediye internet kampanyası bulunan operatörler arasında yer alıyor. Diğer operatörlere göre daha sınırlı tarih veren Turkcell BTK Akademi hediye internet kampanyası 30 Haziran tarihinde son bulacak. Kampanya kapsamında verilen 6 GB hediye internet hattınıza BİP üzerinden yüklenmektedir. BİP uygulamasına giderek BTK Akademi kanalına abone olarak 6 GB hediye internetinizi aktif edebilirsiniz.

Vodafone BTK Hediye İnternet

BTK Hediye İnternet, BTK Akademi Bedava İnternet Kampanyası

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığı 1 Milyon Yazılımcı Projesinin bir ürünü olan BTK Akademi portalını Vodafonelular bedava kullanıyor. Online eğitim içerikleri bulunan bu portalda kullanabileceğiniz 6 GB bedava internet paketine sahip olursunuz. Kampanyadan tüm Vodafone faturalı ve Vodafone faturasız müşterileri yararlanabilir. 19 Mayıs 2020 tarihinden bu yana devam eden kampanya, 31 Aralık 2022 tarihinde son bulacaktır. Kampanya ile verilecek olan 6 GB hediye internet sadece BTK Akademi platformu üzerinde kullanılabilir. Kampanyadan yararlanmak için SMS veya başvuru yapmanıza gerek duyulmaz, BTK Akademi hediye internet hakkı otomatik olarak hatlarınıza tanımlanmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ