Bedava İnternet

Coin Master Bedava Spin Hilesi Nasıl Yapılır?

 • 19 Eylül 2021
 • 5.952 kez görüntülendi.
Coin Master Bedava Spin Hilesi Nasıl Yapılır?

Coin Master Bedava Spin Hilesi Nasıl Yapılır? Bu yazımızda mobil oyun dünyasını kasıp kavuran Coin master oyununa değineceğiz. İçerikte; Coin master bedava spin hilesi nasıl yapılır, Coin master free spins yöntemleri nelerdir gibi sorulara detaylı şekilde yanıt vereceğiz.

100 milyondan fazla kişinin oynadığı bu oyunda tüm mantık çevirme işleminde. İngilizce’de spin games olarak ifade edilen oyun kategorisine giriyor. Eğer slot çevirme oyunlarına ilgi duyuyorsanız ve Coin master free spins hakkı nasıl elde edilir merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

Coin Master Nedir?

Coin Master Bedava Spin Hilesi Nasıl Yapılır?

Coin Master, temelinde köy kurma mantığı olan ve slot makinelerindeki mekanizma ile oyun dinamikleri oluşturan bir mobil oyun. Oyun içerisinde Spin yöntemi ile beraber köy kurabilir, başka kullanıcılarının köylerine saldırabilirsiniz. Oyunun ana amacı ise çevirme yaparak para kazanmak, kazanılan para ile de köyünüzü geliştirmektir. Coin Master nasıl oynanır sorusunun detaylı cevabını bir sonraki yazıda öğrenebilirsiniz.

Coin Master Nasıl Oynanır?

Eğer slot makinesi dinamikleri üzerine eşsiz bir oynanış arıyorsanız doğru oyundasınız. Şans faktörünü ön plana alan bu sistem sayesinde keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Oyunun ara yüzü oldukça basit olmasına rağmen biraz karışık. Bu sebeple Türkçe olarak Coin Master Nasıl Oynanır konusuna da bir değinmek gerek. Slot makinesinin yanı sıra kartlar, rakip köyler, spin barı gibi birçok kafa karıştıran detayı da içerisinde barındırıyor. Gelin Kısım kısım oyuna değinelim.

Coin Master Spin Yapma

Coin Master, Slot makinesini temel almış bir oyun olduğunu için ilk olarak Slot makinesinden bahsetmek gerek. Oyunda spin yapmak için ekranınızı aşağı kaydırmanız gerekiyor. İlk bakışta oyun içerisinde neden sürekli olarak spin yapıldığı pek anlaşılmıyor. Spin yaptıktan sonra çıkan özelliklerin ne işe yaradığı da muamma. Gelin Slot makinesinde karşınıza çıkacak elementlerin ne işe yaradığına bir değinelim.

Çekiç

Eğer slot makinesini çevirdiğinizde yan yana üç adet çekiç gelir ise farklı bir köye saldırma hakkı kazanırsınız. Saldırma aşamasında köy içerisindeki yapılara saldırarak para kazanabilirsiniz. Saldırmak için NPC ya da arkadaşlarınızı köylerini seçebiliyorsunuz. Oyun verdiği seçim ekranı ile bunu size sağlamakta. Şunu da ekleyelim; eğer sizin köyünüz saldırya uğruyor ise köyünüzün yenilenme süreci bitene kadar başka bir saldırı yapamazsınız.

Kalkan

Slot makinesinde yan yana gelen üç kalkan simgesi, sizleri saldırılmaktan korur. Başka bir oyuncu size 3 defaya mahsus olmak üzere saldıramaz. Eğer saldırı yapmayı amaçlıyorsanız, başka bir köye saldırmadan önce kendinizi korumaya almak mantıklı olacaktır. Bu sayede saldırınız sekteye uğramadan ganimet avına çıkabilirsiniz.

Hırsız Domuz

Oyun içerisinde en fazla sevilen Slot ise hırsız domuzdur. Slot makinesinde üç tane Hırsız Domuz çıkarırsanız başka köylerden altın çalmaya hak kazanırsınız. Oyun içerisinde en etkili altın kazanma yöntemi budur. Saldırı da olduğu gibi kimin köyünden çalacağınızın seçimi sizlere verilmektedir. Köy seçimi yaptığınızda rastgele noktalar seçenek olarak sunulur. Bu noktalara tıklayarak kazma işlemi yapar ve altın çıkarırsanız. Bazı noktalarda hiç altın yokken bazı noktalarda da bekleniğinizin çok üstünde altın olabilir.

Eğer oyunu daha doğru oynamak istiyorsanız Hırsız Domuz çevirmesinden sonra dikkatli olmalısınız. Hırsız Domuz aşamasının bir zaman limiti olduğu için herkes acele ederek kazı işlemi yapmakta. Bu durum da kazandığınız bu hakkında zaman kaybına dönüşmesini sağlıyor. Eğer oyun içerisinde rastgele noktalara dokunmak yerine doğru noktalara dokunursanız daha yüksek altın kazanırsınız. Ekrandaki detayları inceleyerek doğru kazı noktalarını bulabilirsiniz.

Köyler

Oyun, ilk başlangıç için size küçük bir köy verecektir. 20 tane yıldız toplamanız halinde farklı bir köye taşınma imkanınız olur. Bu yıldızları kazanmak için ise yine Coin master bedava spin yapmanız gerekir. Her bir spin’de farklı bir item alabilirsiniz. Farklı bir köye taşınmanın avantajları ise şunlardır:

 • Slot makinesi şansı artar,
 • Yeni yerleşkeler yapılabilir,
 • Oyun içi savunma artar,
 • Saldırı gücü artar.

Oyun ile alakalı giriş bilgilerini verdik. Dilerseniz şimdi daha detaylı bilgilere de girelim.

Coin Master Kart

Oyun içerisinde iki farklı kart tipi bulunmakta. Bunlardan ilki seviye atlamanız halinde verilen kartlardır. Diğer kart ise oyun içerisindeki sandıklar sayesinde kazandığınız takas kartlarıdır.

Takas kartlarını almak için kullanabileceğiniz 3 farklı sandık bulunmakta. Bu sandıklardan çıkan kartları topladığnızda ise iki farklı hediye kazanabiliyorsunuz. Coin master bedava spin hakkı kazanacağınız ilk hediye iken bir diğer hediye de evcil hayvandır. Bu da oyun içi ödüllerinizi ve kazanma şansınızı arttırır.

Coin Master Altın Kazanma

Coin Master Bedava Spin Hilesi Nasıl Yapılır?

Oyun içerisinde Slot çevirmeden önce altınlarınızın miktarını kontrol etmelisiniz. Başka bir köye saldırdığınız sırada birileri de sizin köyünüze saldırıyor olabilir. Bu sebeple altın miktarı azalır. Eğer tekrardan başka köylere saldırmak istiyorsanız altın kazanmanız gerekiyor. Bunun için oyun içerisinde bazı yöntemler bulunuyor.

Slot çevirmek için gereken altınları oyun için etkinliklerden kazanabilirsiniz. Bedava altın kazanma için olsa da bu durumda da ekstra altın harcamanız gerekebilir. Eğer oyun içi etkinliklerde başarılı olursanız çok yüksek miktarlarda altın kazanabilir, daha güvenli şekilde başka köylere saldırıya geçebilirsiniz.

Coin Master Spin Ücretleri

Oyun içersinde ekstra Spin hakkı satın alabiliyorsunuz. Google Play ve AppStore üzerinde satılan Coin Master Spin ücretlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

25 Spin 15,99 TL

70 Spin 39,99 TL

200 Spin 93,99 TL

400 Spin 155,99 TL

1200 Spin 389,99 TL

2800 Spin 781,99 TL

Coin Master Bedava Spin Nasıl Yapılır?

Coin Master Bedava Spin Hilesi Nasıl Yapılır?

Oyunu oynayan kişilerin aklında tek bir soru var; Coin master bedava spin nasıl yapılır? Bu sorunun şu ana kadar ispatlanmaş birbirinden farklı yöntemleri bulunuyor. Aşağıdaki başlıkta güncel Coin master bedava spin yöntemlerini bulabilirsiniz.

Coin Master Free Spins Yöntemleri

Oyun ilk kez başlayanlara özel birçok fırsat sunmakta. Dilerseniz Coin Master Bedava spin kazanabileceğiniz yöntemlerden bahsedelim. İşte bazı Coinmaster Free spins yöntemleri:

 • Whatsapp’dan arkaşını çağır 50 Coin master bedava spin kazan.
 • Facebook Messenger’dan arkaşını çağır 50 Coin master bedava spin kazan.
 • SMS ile arkaşını çağır 50 Coin master bedava spin kazan.

Facebook Hesabı ile Coin Master Bedava Altın Kazanma

Oyun içerisindeki hediyelerden biri de Facebook üzerinden kazanılmakta. Oyuna girdikten sonra Facebook hesabınızı bağlamanız halinde tamı tamına 1 milyon Altın kazanırsınız. Bunun ile beraber 50 Bedava spin hakkı da verilir.

Facebook hesabınızı bağlamanını diğer bir avantajı da hesap ile beraber arkadaşlarınızın köylerinizi görebilmenizdir. Facebook üzerinden üye olan tüm arkadaşlarınızın köyleri ilgili bölümde yer alacaktır.

Coin Master Çevirme Hilesi

Oyun içerisinde sürekli olarak çevirmek isteyeceksiniz. Bu durum da sizi Coin master çevirme hilesi aramaya itecek. Eğer bu konuda pek bilgi sahibi değilseniz yukarıdaki başlıkları inceleyin. Bu başlıklara ek olarak şunu da belirtmemiz gerekiyor; oyun her saat başı 5 bedava spin hakkı vermekte. Bu sayede gün içerisinde belirli aralıklarla oyun içerisinde spin yapabiliyorsunuz.

Eğer gerçekten hile yapmak istiyorsanız Coinmaster çevirme hilesi için şu adımları izleyin:

 • İlk olarak oyununuzu açın.
 • Oyundan çıkış yaptıktan sonra telefonunuzu yeniden başlatın veya Uygulama Yöntecisi kısmından Coin Master uygulamasına gidip, Durmaya Zorla seçeneğine tıklayın.
 • Ayarlar menüsüne dönün ve Tarih Ayarları kısmına gidin.
 • Bu kısımdan zamanı değiştirerek bedava spin hakkınızı alabilirsiniz. Örneğin saat 17:00, saati 18:00’a alarak 5 spin hakkı kazanabilirsiniz.

Spin hakkınız bittikçe bu yöntemi deneyebilirsiniz. Bu sayede Coin Master sınırsız spin yapabilirsiniz. İnternet üzerinden Coin Master Free spins link aramanıza gerek kalmadan yapabileceğiniz en güvenli Coin Master spin hilesi budur.

Coin Master Free Cards

Coin Master Bedava Spin Hilesi Nasıl Yapılır?

Oyun içerisinde koleksiyon oluşturmak için alınan kartlar, oldukça keyifli bir oynanış da sunmakta. Başarılar kısmında yer alan kartları toplamak için oyun içerisinde ilerlemelisiniz. Yani; direk olarak Coin Master free cards hilesi bulunmuyor. Kartları hızlıca kazanmak için diğer hile yöntemleri ile daha fazla altın kazanabilir, hızlıca köyünüzü geliştirebilirsiniz. Bu sayede oyun içi kartları kazanırsınız.

Coin Master Sınırsız Altın Hilesi

Coin Master sınırsız altın hilesi, sadece hileli apk ile yapılmaktadır. Daha önceki uygulama hilesi yazılarımızda da çokça değindiğimiz gibi bu tip apk’lar çok tehlikelidir. Oyun içerisine hile yerleştirilirken hangi işlemlerin yapıldığı bilinmediğinden siz ve cihazınızın güvenliğinde açık oluşur. Bu tip bir durumu engellemek adına yazı içerisinde bahsettiğimiz güvenli hile yöntemlerini deneyin.

Coin Master Free İndir

Oyunu indirmek için aşağıdaki linkleri takip edin.

Android Coin Master Free indir için tıkla!

iPhone Coin Master Free indir için tıkla!

Bu yazımızda Coin master bedava spin hilesi nasıl yapılır, Coin master free spins yöntemleri nelerdir gibi sorulara detaylı şekilde yanıt verdik. Konu hakkındaki görüş, öneri ve sorularınız yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ