Bedava İnternet

CoinWins Para Kazanma Nedir? CoinWins Nasıl Üye Olunur? Kazanç Miktarı

 • 14 Haziran 2022
 • 1.059 kez görüntülendi.
CoinWins Para Kazanma Nedir? CoinWins Nasıl Üye Olunur? Kazanç Miktarı

CoinWins  Para Kazanma Nedir? CoinWins Nasıl Üye Olunur? Kazanç Miktarı nedir tüm detayları ile sizlerle.

CoinWins Para Kazanma Nedir? CoinWins Nasıl Üye Olunur? Kazanç Miktarı son zamanlarda güncel olarak çıkan son para kazanma uygulaması olan CoinWins ile hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. CoinWins Para Kazanma bir kazanç uygulaması olup, uygulamanın verdiği talimatlar doğrultusunda belirli miktarlarda para kazanabilirsiniz.

CoinWins Para Kazanma Nedir?

CoinWins Para Kazanma , yatırım yaparak para kazanma platformlarından bir tanesidir. CoinWins minimum 20 dolar ile katılım sağlayabilirsiniz. Yaptığınız yatırım ile günlük %3 ile %10 arası size kazanç sağlamaktadır. Ortalama 10-15 günde ana paranızı amorti etmektedir.

 

NOT: Bu bir yatırım tavsiyesi veya tanıtım yazısı değildir. Bu yazı yalnızca bilgilendirme amaçlı yazılan bir yazıdır!

 

COİNWİNS ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

COİNWİNS TELEGRAM GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ….

 

CoinWins sitesi oyun sekmesinde yer alan ‘’beş noktalı blok’’ alanına tıklayarak her akşam saat 19:00 da paylaşılan planları takip ederek yatırımlarınızı yapabilirsiniz.

CoinWins Para Kazanma Nasıl Üye Olunur?

CoinWins Para Kazanma Nasıl Üye Olunur, siteden üye olma işlemleri oldukça kolaydır.. CoinWins Para Kazanma sitesine aşağıda verdiğimiz adımları takip ederek kayıt olabilir ve siteyi kullanmaya başlayabilirsiniz. Size verdiğimiz linkten siteye giriş yapıp aşağıdaki adımları sırasıyla takip ediniz.

Kayıt için istenen bilgiler:

 • Kullanıcı Adı
 • Giriş Şifresi
 • Şifre Onayı
 • Davetiye Kodu 2YAJ
 • Kullanıcı Sözleşmesi Onayı

 

Kullanıcı sözleşmesinde yazılan önemli bilgiler;

Kullanıcı Sözleşmesi

Giriş ve özel notlar

Dikkatli okuyun! Başvuru kayıt sürecinde bu sözleşmeyi kabul etmek için tıklamadan önce, bu sözleşmeyi dikkatlice okumalısınız. Lütfen her bir maddenin içeriğini, özellikle sorumluluğu muaf tutan veya sınırlayan maddeleri, yürürlükteki kanunları ve uyuşmazlık çözümü maddelerini dikkatlice okuduğunuzdan ve tam olarak anladığınızdan emin olun. Sözleşmeyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, platform müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.

Hesap güvenliği

4.1 Platform, herhangi bir kullanıcıdan şifre istemeyecek ve kullanıcıların bu sitenin ticaret merkezinde belirtilmeyen herhangi bir hesaba girmesine izin vermeyecektir. Platform oturum açma adınızı, takma adınızı ve parolanızı gizli tutmaktan yalnızca siz sorumlusunuz ve oturum açma adınız, platformunuz ve parolanız altında gerçekleşen tüm faaliyetleri (bilgi ifşası, bilgi gönderme, kabul etmek için İnternet’e tıklama dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) tutmalısınız. veya çeşitli Kural sözleşmesi türlerinin sunulması, sözleşmenin çevrimiçi olarak yenilenmesi veya hizmet satın alınması vb.)

4.2 Şunları kabul etmektesiniz: (a) platform hesabınızı yetkisiz olarak kullanan veya başka herhangi bir gizlilik ihlali tespit ederseniz, derhal platformu bilgilendireceğinizi; (b) web sitesinin güvenliğine ve kimlik doğrulamasına kesinlikle uyduğunuzdan emin olun/ hizmet , işlem, yeniden yükleme, para çekme mekanizması veya süreci ve (c) her çevrimiçi dönemin sonunda web sitesini/hizmeti doğru adımlarla terk ettiğinizden emin olun. Platform, bu fıkra hükümlerine uymamanızdan kaynaklanan herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz ve sorumlu olmayacaktır. Platformun talebiniz üzerine harekete geçmesinin makul bir süre aldığını ve platformun, harekete geçmeden önce meydana gelen sonuçlardan (sizin için herhangi bir kayıp dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) hiçbir sorumluluk kabul etmediğini anlıyorsunuz.

 

CoinWins Kazanç Miktarı

CoinWins Kazanç Miktarı , yaptığınız tahminlere bağlı olarak değişmektedir. Genellikle yatırımınızın üzerine günlük %3 ile %10 arasında kazanç sağlayabilirsiniz.

 

COİNWİNS ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

COİNWİNSTELEGRAM GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ….

 

CoinWins Para Çekme Nasıl Yapılır?

CoinWins Para Çekme Nasıl Yapılır, bu işlemi yapmak için uygulama ana sayfasında yer alan profil kısmına giriniz; varlıklarım yazan  yerde yer alan para çekme butonuna tıklayarak TRC20 cüzdan adresinizi giriniz.

 • Minimum para çekme tutarı 20 dolardır.
 • Para Birimi USDT
 • Depozito Kanalı: TRC20
 • Cüzdan Adresi: kopyalanıp TRC20 hesabına gönderilecek.

CoinWins Para Yatırma Nasıl Yapılır?

 • CoinWins para yatırmak için, Depozito kısmına tıklayınız.
 • Nupay-UTRC’yi seçiniz.
 • Yatırmak istediğiniz tutarı işaretleyin.
 • Minimum para yatırma tutarı 20 dolardır.
 • Karşınıza bir kod çıkacaktır burada yer alan adresi kopyalayınız.
 • Hangi borsayı kullanıyorsanız o borsaya girerek oradaki TRC20 ağını kullanarak paranızı yatırınız.
 • Daha sonra para hesabınıza geçmiş olacaktır.

 

CoinWins İndirme Linki

CoinWins İndirme Linki şu an için bulunmamaktadır. Siteden giriş yaparak siteyi kullanmanız her zaman sizler için daha güvenilirdir.

 

https://www.coinwins.trade/#/register?code=2YAJ  ile bedavainternetr.com arasında hiçbir ilişki bulunmamaktadır. Bahse konu olan uygulama ile ilgili grafikler, fotoğraflar, metin dış kaynaklardan elde edilmiş olup bahsi geçen uygulama hakkında ki yanlış bilgi, uygulama güvenilirliği gibi konularda sorumluluk kabul Edilmemektedir. Kişilerin maddi olarak yapacakları yatırım ve kullanım şekilleri kendisini bağlamaktadır. bedavainternetr.com  hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ