Bedava İnternet

Evlilik Sorunları Ve Bilinçaltınız

  • 26 Aralık 2022
  • 476 kez görüntülendi.
Evlilik Sorunları Ve Bilinçaltınız

Evlilik sorunları ve bilinçaltınız için bir çok bilmeniz gereken konuları aydınlatmaya çalışacağız. gün geçmiyor ki mutsuz evlikler olmasın evlilikte sorunlar olmasın her evde her evlilikte bir takım problemler illaki günümüzde de geçmişte de yaşandı yaşanıyor. tamda bu konuda kendinizi daha geliştireceğiniz evlilik sorunları ve bilinçaltınızı daha verimli yönetmenizi sağlayacak fikirleri anlatacağız.

bilinçaltınıza hangi düşünceleri, inançları, fikirleri, teorileri doğmaları yazar kazır ve iletirseniz, bunları koşulların durumların ve olayların nesnel göstergeleri olarak yaşarsınız içeriye ne yazarsanız, dışarıda onu yaşarsınız.

evlilik sorunlari ve bilincaltiniz

 

Evlilik Sorunları Ve Bilinçaltınız

Evlilikte yaşanmış ve yaşanan bütün sıkıntılar, zihnin fonksiyonlarını ve güçlerini doğru dürüst anlayamamaktan ortaya çıkar. Eşler arasındaki sürtüşmeler iki tarafında zihnin yasalarını doğru kullanmaları halinde ortadan kalkacaktır. İstekleri kesiştiği sürece bir arada kalabilirler. İlahi ideallerin üzerinde düşünmek,hayatın yaşantılarını incelemek, ortak bir amaç veya plan üzerinde karşılıklı anlaşmaya varmak ve kişisel özgürlüğün sonuna kadar keyfini sürmek; iki kişinin bir araya gelip kendini tek yürek hissettiği, uyumlu, mutlu bir evliliğin yaşanmasına kapılarının açılmasını sağlar.

Boşanmayı önlemek için en uygun zaman evlilik öncesidir. Çok kötü bir durumdan kurtulmaya karar vermenin yanlış bir tarafı yoktur. Ama neden en başta kendimizi kötü bir durumun içene sokalım ki? Evlilik ile ilgili gerçek sorunların üzerine yoğunlaşmak, meselenin kökenine baştan inmek daha iyi olmazmı? Evlilikteki mutsuzluk uyumsuzluk ayrılma boşanmayla ilgili sorunlar erkekler kadınların diğer bütün sorunlarından farklı değildir. Bunlarda kolayca bilinçle bilinçaltının işleyişi ve birbirleriyle ilişkisi konusundaki bilgi birikimin eksikliğine bağlanabilir.

Sonuç olarak dürüstlük içtenlik kibarlık ve bütünlük, sevginin diger yönleridir. Taraflar birbirine son derece dürüst ve samimi olmalıdır. Erkekler ve kadınlar eşlerini kendilerine benzetmeye çalışmamalıdır Düşüncesizce onları değiştirme çabası bir hakarettir. bu çabalar çok saçmadır ve pek çok kez evliliklerin yıkılmasıyla sonuçlanır. Bilinçaltının Gücünü Zenginlik İçin Nasıl Kullanırsınız?makalemizdede düşüncenin gücü ile zenginlik için nasıl kullanırsınız yazımıda buna yakın konuları anlatmıştık.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ