Bedava İnternet

Floki Coin 2022 Fiyatı ve Geleceği, Floki Inu Nedir?

  • 01 Mart 2022
  • 1.210 kez görüntülendi.
Floki Coin 2022 Fiyatı ve Geleceği, Floki Inu Nedir?

Floki ınu coin geleceği, floki ınu yorumu 2022 nasıl yapılmalı bu yazımızda sizlere detaylı anlatacağız. Shiba coin güncel bilgileri ile sizlerle.

Elon Musk, Shiba Inu cinsi yavru köpeğini Eylül ayında takipçileriyle paylaşarak ‘’ Floki geldi’’ mesajı vermiştir. Elon Musk’ın bu paylaşamını bir mesaj niteliğinde algılayan yatırımcılar isim içerisinde Floki geçen kripto paralara yatırım yaparak değerlerini artırmıştı. Peki Floki coin nedir ve Floki Inu nasıl alınır?

floki uni coin

Floki Coin Nedir ve Floki Inu Nasıl Alınır?

Nisan 2021 yılında piyasaya sürülen Floki  Coin’in çıkış fiyat $0,0000006 seviyelerindeydi. İlerleyen zamanlar $0,00001809 seviyelerini gören Shiba coin 2021’in sonlarına doğru $0,00003410 seviyelerine kadar çıkmıştır. Sonuç olarak yatırımcılarına 1 yıl içerisinde %12097 oranında bir kazanç sağlamıştır.

Floki Coin; köpek temalı olan meme kripto paralardan bir tanesidir. TESLA’nın kurucusu olan Elon Musk’ın kripto paralarla ilgisinden yola çıkılarak oluşturulmuş bir projedir. Yükselmesinin en baş sebeplerinden bir tanesi de Elon Musk’ın kendi köpeğiyle yaptığı paylaşımdır. Bu paylaşımdan sonra Floki Inu adına hesap açılmış ve coin takibi bu hesaptan yapılmıştır.

Coin Master Bedava Spin Hilesi Nasıl Yapılır?

floki uni

 

Floki Coin, Floki Inu Nasıl Alınır?

Floki ınu nasıl alınır sorusunun cevabı iki seçeneklidir. İlk seçeneğiniz merkezi kripto borsalarından bu coin’i almaktır. Diğer seçeneğiniz ise UniSwap ve PancakeSwap gibi merkeziyetsiz kripto borsalar üzerinden bu Coin’i satın almaktadır. Merkezi veya merkeziyetsiz borsaların hangisinden Floki Coin alacağınıza en iyi siz karar verebilirsiniz.

Floki Coin bugün ki güncel fiyatı 7.24- 11 TRY, 24 saatlik işlem hacmi₺51,897.43 TRY.

 

Floki Coin Geleceği ve Yorumu

Floki Inu Coin geleceği tamamen belirsizdir. Aylara göre yüzde bazında kazandırdığı ve kaybettirdiği aşağıda yer almaktadır. Aşağıda yer alan tabloya göre analiz edebilirsiniz.

 COİN/YIL AY DEĞER
Shiba Coin 2021 MAYIS -%69 kaybettirdi.
Shiba Coin 2021 HAZİRAN -%5 kaybettirdi.
Shiba Coin 2021 TEMMUZ -%29 kaybettirdi.
Shiba Coin 2021 AĞUSTOS %9 kazandırdı.
Shiba Coin 2021 EYLÜL %5 kazandırdı.
Shiba Coin 2021 EKİM %830 kazandırdı.
Shiba Coin 2021 KASIM -%28 kaybettirdi.
Shiba Coin 2021 ARALIK -%29 kaybettirdi.
Shiba Coin 2022 OCAK -%37 değer kaybettirdi.

Yukarıda yer alan tabloda da anlaşılacağı üzere 2021 Mayıs ayından itibaren kaybettiren Shiba Coin 2021 Ekim ayında birden yükselişe geçmiştir. O yükseliş akabinde düşüşü çok fazla olmamıştır. Gelecek aylarda yükselmesi yüksel ihtimal olmakla birlikte uzun vadede yatırım yapılacak en iyi coinlerden olduğu da dikkatten kaçmamaktadır.

Uzmanlar Shiba coin yorumu yaparken genellikle alt coinlerle alakalı yaptıkları güncel yorumları shiba coin içinde yapmaktadır. Uzun vadede yatırımın ve sabrın Shiba Coinde daha fazla getiri sağlayabileceğini düşünmektedir.  Genel olarak Shiba Coin, yatırımcılar ve uzmanlar tarafından umutlu görünen coinler arasında yerini almış bulunmaktadır.

Shiba Coin Geleceği 2022

Shiba Coin geleceği 2022 TRY kurunda gözlem yaparsak; piyasaya sürüldükten sonra çok iyi bir şekilde yükselişe geçtiğini analiz edebiliriz. Köpek temalı meme coinlerin Dünya üzerinde birden gündeme düşmesi Shiba Coin için oldukça etkili oldu. Elon Musk’ın yaptığı paylaşım öncesi Shiba Coin küçük, fazla yatırım yapılmayan bir projeydi fakat yapılan paylaşım sonrası Dünya üzerinde meme coinler arasında ilk 10 projeye girmeyi başardı.

shiba coin

Shiba coin her an yükselişe geçip her an dibi de görebilir. Uzmanların ve yatırımcıların tavsiyesi dediğimiz gibi uzun vadede yatırım amaçlı bu coine yönelmeniz olacaktır.

Shiba Coin BTCTurk  Ne Zaman Gelecek?

Shiba coin BTCTurk kripto borsasında listelenmiştir. BTCTurk üzerinden Shiba coin alış-satışını yapmak için https://pro.btcturk.com/pro/al-sat/SHIB_TRY sitesine giriş yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ