Bedava İnternet

Fxcoin Trading Nedir? Nasıl Üye Olunur? Fxcoin Trading Kazanç Miktarı

  • 31 Ocak 2022
  • 572 kez görüntülendi.
Fxcoin Trading Nedir? Nasıl Üye Olunur? Fxcoin Trading Kazanç Miktarı

Finans dünyasının olmaz ise olmazlarından biri de online yatırımdır. Bu içeriğimizde bu alana dair para kazandıran Fxcoin Trading platformundan bahsedeceğiz. Yazı içerisinde Fxcoin Trading nedir, nasıl üye olunur gibi sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Kripto para ticareti günümüzün en popüler internetten para kazanma yollarından birisi. Bunu fark eden birçok girişimci de bu alana dair çözümler geliştirmekte. Yazıda değineceğimiz Fxcoin Trading de bu kulübün bir üyesi. Kullanıcılarına yatırımları karşılığı gelir vaat eden platform hakkında tüm detayları bu içeriğimizde bulabilirsiniz.

Yazıya başlamadan önce şunu belirtmemiz gerek; internetbedava.com ile Fxcoin Trading arasında hiçbir ilişki bulunmamaktadır. Bu yazı, revaçta olan bir platformun “ne olduğuna” dair bilgi vermenin amacını gütmektedir.

BEDAVA 500 FORX ALMAK İÇİN TELEGRAM GRUBUNA KATILIN

Fxcoin Trading Nedir?

Fxcoin Trading Nedir? Nasıl Üye Olunur? Fxcoin trading Kazanç Miktarı

Birçok internet yatırımcısının bildiği gibi online ticaret ve yatırım işlemlerinin önemli bölümü Forex üzerinde gerçekleşmekte. Fxcoin Trading platformu, bu alana dair faaliyet yürütürken, kullanıcılarına da bu alandaki hareket alanlarından faydalanarak gelir vaat etmektedir. Kripto para borsasını yakın merceğine alan platform belli yatırım paketleri dahilinde farklı gelir imkanlarını kullanıcılarına sunar.

Fxcoin Trading Nasıl Üye Olunur?

Platforma üye olmak için tek yapmanız gereken aşağıda bulunan kayıt sayfasına gitmek. Gideceğiniz sayfada:

  • Ad soyad,
  • Ülke,
  • Telefon Numarası,
  • Kullanıcı adı,
  • Şifre,
  • Güvenlik kodu

bilgilerini eksiksiz şekilde girmelisiniz. Hesabı oluştur butonuna basmadan önce son kısımda yer alan Kullanım Koşulları onay kutucuğunu seçmeyi onaylamanız gerekmektedir.

FXCOIN TRADING ÜYE OLMA SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Fxcoin Trading Kazanç Miktarı

Kazanç miktarı tamamen yapacağınız paket seçimine bağlıdır. Yatıracağınız tutar karşılığında üç farklı paket seçimi yapabilmektesiniz. Aşağıdaki görselde ilgili paketleri görebilirsiniz.

Fxcoin Trading Nedir? Nasıl Üye Olunur? Fxcoin trading Kazanç Miktarı

1- FORX Paketi

Paket 12 aylık olup yüksek meblağ yatırımlara özgüdür. Yapılacak yatırımlar ile 12 ay boyunca, yatırdığınız gelir ve %120’si oranında geri dönüş alırsınız. Bir miktar üzerinden örneklendirme yapmak gerekir ise 10 bin TL değerinde bir yatırımda sene sonunda 12000 TL + 10000 TL, toplamda 22000 TL geri dönüş alırsınız. Bu paketteki para çekim işlemleri sadece ayda bir defa yapılabilmektedir. Yani aylık olarak 1834 TL para çekebilirsiniz.

2- Forx Day Paketi

FORX paketi gibi 12 ay süreli paketin en büyük avantajı günlük çekim izni vermesidir. Paket toplam sermayenize ek olarak %62,05 oranında kazanç vaat edilir. 10000 TL’lik yatırım sonucunda yıl sonunda 6.205 TL + 10.000 TL toplamda 16.205 TL geri dönüş alırsınız. Paketin günlük olarak sizlere vereceği ödeme ise 45 TL’dir.

3- Forx Satın Al Paketi

Ömür boyu kazanç sunan paket ek bir bonus vermemektedir. Yatıracağınız miktar her sene sizlere iletilmektedir. 3 sene boyunca platformda kalacağınız düşünülür ise 10.000 TL olarak yaptığınız yatırım üç sene sonunda 30.000 TL olarak size dönecektir. Tüm gelirler sadece yıllık olarak çekilmektedir.

TELEGRAM GRUBUNA KAKTILMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Fxcoin Trading Nasıl Kullanılır?

Fxcoin Trading platformunu kullanmak için ilk olarak üye olmalı sonra da yatırım yapmalısınız. Profil kısmındaki bakiye ekleme kısmına giderek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Platforma yatırım yapmanın ardından size en uygun olan gelir modelini seçerek siz de sisteme dahil olabilirsiniz. Bundan sonraki kısım seçtiğini pakete özel olarak yapmanız gereken çekim işlemleridir. Kazancınız günlük olarak birikse de sadece çekilme aralıklarında farklı hesaplara transfer edilir duruma gelecektir.

Fxcoin Trading Nedir? Nasıl Üye Olunur? Fxcoin trading Kazanç Miktarı

Gelir sistemine en fazla katkı veren kalemlerden birisi de referans sistemidir. Üye ve alt üye tablonuz genişledikçe seçtiğiniz paketin komisyon oranı da artacaktır. Yukarıdaki kısımlarda verdiğimiz oranlar alt üye ağacınız arttıkça 2, 3, 5 hatta 10 kat artma potansiyeli taşımaktadır.

Fxcoin Trading İndir

Platform şu an için sadece internet tarayıcıları üzerinden kullanılmaktadır. Android’de Google Chrome, iPhone’da Safari uygulaması üzerinden aşağıdaki linke gidip kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunlara ek olarak platformun masaüstü versiyonu da sağlıklı şekilde çalışmaktadır. Dilediğiniz gibi işlem yapabilirsiniz.

FXCOIN TRADING SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Fxcoin Trading ile internetbedava.com arasında hiçbir ilişki bulunmamaktadır. Bahse konu olan uygulama ile ilgili metin, fotoğraflar, grafikler dış kaynaklardan elde edilmiş olup internetbedava.com bahsi geçen uygulama hakkındaki yanlış bilgi, uygulama güvenilirliği gibi konularda sorumluluk kabul etmemektedir. Kişilerin maddi olarak yapacakları yatırım ve kullanım biçimleri kendilerini bağlar, internetbedava.com hiçbir sorumluluk kabul etmez.

TELEGRAM GRUBUNA KAKTILMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ