Bedava İnternet

Gnçtrkcll Tarifeler ve Kampanyalar Faturalı Güncel 2022

 • 25 Ağustos 2021
 • 2.158 kez görüntülendi.
Gnçtrkcll Tarifeler ve Kampanyalar Faturalı Güncel 2022
Gnçtrkcll Tarifeler ve Kampanyalar Faturalı Güncel 2022 Bu yazımızda GNC Turkcell müşterilerine özel olan tarife ve paketlerden bahsedeceğiz. Yazı içerisinde birbirinden çeşitli Gnçtrkcll Tarifeler ve Kampanyalar Faturalı Güncel 2022 özel olanları bulabilirsiniz. Eğer Turkcell GNC dünyasına katılmak ve kampanyalar hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.
Ülkemizde bulunan tüm operatörlerin gençlere özel bir hizmet tipi bulunuyor. Vodafone Freezone, Türk Telekom Selfy ile bu hizmeti sunarken Turkcell de Genç Turkcell ile bu hizmeti sunmakta. Şunu kolaylıkla söyleyebiliriz ki tüm hizmetler arasında en eski ve köklüsü Turkcell.
2000’lerin başında başlayan Gnctrkcll hizmeti ile beraber üniversite gençlerine özel birçok kampanya ve fırsat sunuldu. Mobil internet paketlerinin yaygın olmadığı dönemlerde SMS ve her yöne dakika konusunda en avantajlı olanlar Gnçtrkcll paketleri ve tarifeleri idi. Normal bir hattan arama başıma 75 kuruş alınırken, Genç Turkcell abonesi olanlar 25 kuruş ödüyor. Yıllar geçtikçe kullanıcı alışkanlıklarının değişmesi ile bu avantajlar internet tarafına kaydı.
Tüm kampanyalar arasında birçok şey değişse de değişmeyen bir şey var; gnçtrkcll sinema kampanyası. Üniversiteli gençlerin yıllar boyunca sabit kalan alışkanlıklarından biri hiç şüphesiz sinemada film izlemek. Bunu bilen Turkcell, 2000’lerden bu yana Turkcell GNC bünyesinde sinema kampanyası sunmakta. Yazımızın ilerleyen kısımlarında bu kampanyaya dair detayları da bulabilirsiniz.

gnçtrkcll Tarifeler ve Paketler Faturalı

Yazımızın bu bölümünde Güncell Genç Turkcell Tarifeleri ve Paketleri bulunmaktadır. Paketlerin içerikleri, fiyatları ve nasıl yapılacaklarına dair detayları bu bölümde bulabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Fırsat 5

Gnçtrkcll Tarifeler ve Kampanyalar Faturalı Güncel 2021

Turkcell GNC Fırsat 5 kampanyası içerisinde her yöne 3 GB cepten internet ek olarak Twitter, Facebook, Youtube ve Instagram’da kullanabileceğiniz 2 GB ek internet paketi de bulunmaktadır. Whatsapp ve Bip üzerinden yapacağınız tüm data harcamaları ücretsizdir, kotanızdan yemez. İlk aya özel Turkcell 30 GB bedava internet de bulunmaktadır. Buna ek olarak her yöne 500 dakika konuşma ve 1000 SMS de pakette bulunur.

Turkcell GNÇ Fırsat 5 tarifesi online başvuruya özel ilk 3 ay 34 TL ve sonrasında 39 TL olarak sahip olunabilir. Bu fiyat 12 ay taahhüt yapmanız halinde geçerlidir. Aylık Genç Turkcell paketi ücreti ise 54,91 TL’dir.

Turkcell GNC Fırsat 5 paketinden yararlanmak için yapmanız gereken GNCFIRSAT5 yazıp 2200 numarasına SMS göndermektir.

Turkcell GNÇ Fırsat 9

Gnçtrkcll Tarifeler ve Kampanyalar Faturalı Güncel 2021

Turkcell GNC Fırsat 9 paketi içerisinde her yöne 6 GB cepten internete ek olarak sosyalm medyada kullanabileceğiniz 3 GB ek internet paketi verilmektedir. Whatsapp ve Bip sınırsızdır, internet kotanızdan yemez. İlk ay için Turkcell 30 GB bedava internet de verilmektedir. Buna ek olarak her yöne 750 dakika konuşma ve 1000 SMS de pakette yer alır.

Turkcell GNÇ Fırsat 9 tarifesi online başvuruya özel ilk 3 ay 44 TL ve sonrasında 49 TL olarak sahip olunabilir. Bu fiyat 12 ay taahhüt yapmanız halinde geçerlidir. Aylık Genç Turkcell paketi ücreti ise 65,13 TL’dir.

Turkcell GNC Fırsat 9 paketinden yararlanmak için yapmanız gereken GNCFIRSAT9 yazıp 2200 numarasına SMS göndermektir.

Turkcell GNÇ Fırsat 13

Gnçtrkcll Tarifeler ve Kampanyalar Faturalı Güncel 2021

Turkcell GNC Fırsat 13 tarifesi içerisinde her yöne 10 GB internet ile beraber Twitter, Facebook, Youtube ve Instagram üzerinde kullanabileceğiniz 3 GB ek internet paketi de bulunmaktadır. Whatsapp ve Bip sınırsızdır. İlk ay 30 GB bedava interneti verilir. Her yöne 1000 dakika konuşma ve 1000 SMS de pakette bulunan diğer içeriklerdir.

Turkcell GNÇ Fırsat 13 tarifesi online başvuruya özel ilk 3 ay 49 TL ve sonrasında 59 TL olarak sahip olunabilir. Bu fiyat 12 ay taahhüt yapmanız halinde geçerlidir. Aylık Genç Turkcell paketi ücreti ise 75,33 TL’dir.

Turkcell GNC Fırsat 13 paketinden yararlanmak için yapmanız gereken GNCFIRSAT13 yazıp 2200 numarasına SMS göndermektir.

Turkcell GNÇ Net Ben

Gnçtrkcll Tarifeler ve Kampanyalar Faturalı Güncel 2021

Turkcell GNC Net Ben paketinde 8 GB internet ve Twitter, Facebook, Youtube ve Instagram’da kullanabileceğiniz 2 GB ek internet bulunmaktadır. Whatsapp ve Bip kotanızdan yemez. 20 GB bedava internet de bulunmaktadır. Buna ek olarak her yöne 2000 dakika konuşma ve 250 SMS de pakette bulunur.

Turkcell GNÇ Net Ben tarifesi online başvuruya özel ilk 3 ay 44 TL ve sonrasında 49 TL olarak sahip olunabilir. Bu fiyat 12 ay taahhüt yapmanız halinde geçerlidir. Aylık Genç Turkcell paketi ücreti ise 70,23 TL’dir.

Turkcell GNC Net Ben paketinden yararlanmak için yapmanız gereken GNCNETBEN yazıp 2200 numarasına SMS göndermektir.

Turkcell GNÇ Sosyalleşen Ben

Gnçtrkcll Tarifeler ve Kampanyalar Faturalı Güncel 2021

Turkcell GNC Sosyalleşen Ben kampanyası içerisinde her yöne 4 GB cepten internete ek Facebook, Twitter, Youtube ve Instagram için 7 GB ek internet paketi bulunur. Whatsapp ve Bip sınırsızdır. İlk ay Turkcell 20 GB bedava internet kazanırsınız. Buna ek olarak her yöne 1000 dakika konuşma ve 250 SMS de pakette bulunur.

Turkcell GNÇ Sosyalleşen Ben tarifesi online başvuruya özel ilk 3 ay 44 TL ve sonrasında 49 TL olarak sahip olunabilir. Bu fiyat 12 ay taahhüt yapmanız halinde geçerlidir. Aylık Genç Turkcell paketi ücreti ise 70,18 TL’dir.

Turkcell GNC Sosyalleşen Ben paketinden yararlanmak için yapmanız gereken GNCSOSYALLESENBEN yazıp 2200 numarasına SMS göndermektir.

Turkcell GNÇ Gamer Ben

Gnçtrkcll Tarifeler ve Kampanyalar Faturalı Güncel 2021

Turkcell GNC Gamer Ben kampanyası içerisinde her yöne 5 GB cepten internet ek olarak Youtube, Twitch veseçili oyunlarda kullanabileceğiniz 7 GB ek internet paketi de bulunmaktadır. Whatsapp ve Bip üzerinden yapacağınız hiçbir şey kotanızdan yemez. İlk ay 20 GB bedava internet hediyesi de bulunuyor. Buna ek olarak her yöne 1000 dakika konuşma ve 250 SMS de pakette bulunur.

Turkcell GNÇ Gamer Ben tarifesi online başvuruya özel ilk 3 ay 44 TL ve sonrasında 49 TL olarak sahip olunabilir. Bu fiyat 12 ay taahhüt yapmanız halinde geçerlidir. Aylık Genç Turkcell paketi ücreti ise 70,20 TL’dir.

Turkcell GNC Gamer Ben paketinden yararlanmak için yapmanız gereken GNCGAMERBEN yazıp 2200 numarasına SMS göndermektir.

Turkcell GNÇ Fırsat Mega

Gnçtrkcll Tarifeler ve Kampanyalar Faturalı Güncel 2021

Turkcell GNC Fırsat Megakampanyası içerisinde her yöne 10 GB cepten internet ek olarak Salla Kazan 10 GB bedava paketi de bulunmaktadır. Whatsapp ve Bip  ücretsizdir. İlk aya özel 20 GB bedava internet paketi de verilmektedir. Buna ek olarak her yöne 1000 dakika konuşma ve 1000 SMS de pakette bulunur.

Turkcell GNÇ Fırsat Mega tarifesi online başvuruya özel ilk 3 ay 55 TL ve sonrasında 65 TL olarak sahip olunabilir. Bu fiyat 12 ay taahhüt yapmanız halinde geçerlidir. Aylık Genç Turkcell paketi ücreti ise 91,68 TL’dir.

Turkcell GNC Fırsat Mega paketinden yararlanmak için yapmanız gereken GNCFIRSATMEGA yazıp 2200 numarasına SMS göndermektir.

Turkcell GNÇ Fırsat Mega+

Gnçtrkcll Tarifeler ve Kampanyalar Faturalı Güncel 2021

Turkcell GNC Fırsat Mega+ kampanyası içerisinde her yöne 20 GB cepten internet ve Turkcell Salla Kazan 20 GB internet verilir. Whatsapp ve Bip kullanımları kotadan yemez, ücretsizdir. İlk ay için Turkcell 20 GB bedava internet paketi verilir. Bunlara ek olarak her yöne 1000 dakika konuşma ve 1000 SMS de pakette bulunur.

Turkcell GNÇ Fırsat Mega6+ tarifesi 75 TL fiyat ile satılır ve bu fiyat 12 ay taahhüt yapmanız halinde geçerlidir. Aylık Genç Turkcell paketi ücreti ise 101,92 TL’dir.

Turkcell GNC Fırsat Mega+ paketinden yararlanmak için yapmanız gereken GNCFIRSATMEGAPLUS yazıp 2200 numarasına SMS göndermektir.

Turkcell GNÇ Fırsat 60

Gnçtrkcll Tarifeler ve Kampanyalar Faturalı Güncel 2021

Turkcell GNC Fırsat 60 kampanyası içerisinde her yöne 30 GB cepten internet ek olarak Twitter, Facebook, Youtube ve Instagram’da kullanabileceğiniz 30 GB ek internet paketi de bulunmaktadır. Whatsapp ve Bip üzerinden yapacağınız tüm data harcamaları ücretsizdir, kotanızdan yemez. İlk aya özel Turkcell 30 GB bedava internet de bulunmaktadır. Hepsi beraber ilk ay için tamı tamına 90 GB internet hakkınız bulunur. Buna ek olarak her yöne 500 dakika konuşma ve 1000 SMS de pakette bulunur.

Turkcell GNÇ Fırsat 60 tarifesi 95 TL’ye satın alınabilmekte. Bu fiyat 12 ay taahhüt yapmanız halinde geçerlidir. Aylık Genç Turkcell paketi ücreti ise 127,38 TL’dir.

Turkcell GNC Fırsat 60 paketinden yararlanmak için yapmanız gereken GNCFIRSAT60 yazıp 2200 numarasına SMS göndermektir.

Tüm paket içeriklerinden bahsettik. Bu içeriklere ek olarak paketlerde bulunan diğer gnçtrkcll faydaları da şu şekildedir:

gnçtrkcll Fırsat Paketleri Faydaları:

 • Fizy içerisinde kullanabileceğiniz Turkcell  5 GB ek internet paketi ile müzik ve video izleyebilirsiniz.
 • lifebox yedekleme uygulamasında geçerli 5 GB hediye internet ile dosyalarınızı internet kotanızı harcamadan yedekleyebilirsiniz.
 • Turkcell Dergilik 1 GB internet ile Dergilik uygulamasındaki birçok dergiye interneti dert etmeden ulaşabilirsiniz.
 • Turkcell TV+ için kullanabileceğin 5 GB hediye internet ile kotanıza yansımadan doya doya film, dizi ve belgesel izleyebilisiniz.
gnçtrkcll Ben Paketleri Faydaları:
 • Fizy’de geçerli Turkcell 5 GB internet hediyesi ile müzik ve video izleyebilirsiniz.
 • lifebox uygulamasında verilerinizi yedeklemek üzere kullanabileceğiniz 5 GB hediye internet ile dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz.
 • Turkcell Dergilik internet paketi ile Dergilik uygulamasındaki birçok dergiye 1 GB bedava internet paketi ile kotanızı düşünmeden ulaşabilirsiniz.

Gnçtrkcll Tarifeler ve Kampanyalar Nasıl Yapılır?

Turkcell faturalı paketler nasıl yapılır sorusunun birçok cevabı bulunmaktadır. Yazı içersinde tüm kampanyalar için nasıl yapmanız gerektiğini anlattık. Anlattığımız yöntemler genel olarak SMS ile paket yapmak üzerineydi. Bunlara ek olarak Turkcell GNC paketi nasıl yapılır sorusuna başka cevaplar da bulunmakta. Kullanabileceğiniz diğer yöntemler:

 • Dijital Operatör Uygulaması üzerinden tüm tarife, kampanya, paket ve ek paket satın alımları yapılabilmektedir.ü
 • Turkcell Mağazaları üzerinden de tüm paket ve tarifelere başvurabilir, satın alabilirsiniz.
 • Bu iki yöntemin dışında telefonunuzdan 532 ya da 0532 532 0000 numarasını arayarak kampanyalar hakkında bilgi alabilir, satın alım yapabilirsiniz.

gnçtrkcll Sinema Kampanyası

Karşınıza en köklü GNC kampanyası olan gnçtrkcll sinema kampanyası ile geliyoruz. Yukarıda bolca gnçtrkcll faturalı tarifeler hakkında bilgi verdik. Şimdi gelelim Turkcell GNC sinema kampanyası nedir? Cinemaximumlarda geçerli kampanya ile Pazartesi ve Perşembe günleri geçerli olmak üzere 1 bilet alana 1 bilet bedava. Kampanyadan yararlanmak için Turkcell GNC tarifleri arasından birine abone olmanız gerekmektedir.

gnçtrkcll Gece İnternet Paketi

Turkcell tarafından sunulan bir diğer GNC Turkcell kampanyası da gece internet paketidir. Paket kapsamında, sahip olunan internet kadar gece internet kullanabilirsiniz. Saat 22:00 ile 06:00 saatlerinde yapacağınız kullanımlar gece internet paketinize yansır. Bu paket için ek olarak bir ücret ödemezsiniz. Gnçtrkcll Gece internet paketi, tarifenizdeki paket ile eşittir.

Turkcell GNC gece internet paketi kampanyasından yararlanmak için GNC 7/24 yazıp 2200 numarasına SMS göndermelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ