Bedava İnternet

Güncel Vodafone Redbox Tarife ve Fiyatları

Güncel Vodafone Redbox Tarife ve Fiyatları

Güncel Vodafone Redbox Tarife ve Fiyatları. Günümüzde nerede ise herkesin evinde veya cep telefonunda internet erişimi bulunmakta. Mobil internet paketleri her ne kadar gelişse de tek başına ev kullanımı için yeterli olmuyor. Bu gibi bir durumda sabit internet tarifeleri tek alternatif gibi duruyor. Vodafone Redbox bu durumu tamamen değiştiren bir hizmet. Bu yazıda Vodafone Redbox nedir, Güncel Vodafone Redbox Tarife ve Fiyatları nelerdir gibi birçok konuya değineceğiz.

Vodafone Redbox Nedir?

Güncel Vodafone Redbox

Öncelikle şunu bilmelisiniz; Vodafone redbox sabit internet hizmeti değildir. Hizmetin ana odağı altyapısı bulunmayan, Upload hızında sorun yaşayan kişilerdir. Bu gibi bir durumda mobil veri üzerinde sürekli internet hizmeti sağlamaktadır. Sabit internet sağlayıcılarının sunmuş olduğu upload hızı herkesin malumu. Bu konudaki standart 4 mbps. Vodafone Redbox ile bu sayı çok yukarılara çıkmakta. Bir diğer avantaj ise konumunuza bakılmaksızın internet hizmeti sağlaması. Vodafone redbox için herhangi bir telekomünikasyon kablolaması gerekmemekte, mobil ağ ile veri alışverişi yapılmaktadır. Bu durum da alt yapısı olmayan bir yerde bile sabit internet kullanılabilmesine yardımcı olur.

Güncel Vodafone Redbox Tarifeleri ve Fiyatları

Güncel Vodafone redbox kampanyaları ve fiyatları bu başlık altında bulunmaktadır. Tarifelerin özellikleri ve fiyatlarını detaylıca öğrenebilirsiniz. 3 farklı Vodafone Rebox tarifesi bulunmaktadır. Bunlar; Vodafone RedBox 200 GB tarifesi, Vodafone RedBox 250 GB tarifesi ve Vodafone RedBox Sınırsız tarifesi.

Vodafone RedBox 200 GB Tarifesi

Tarife içi sitede belirtilen ücret 24 ay sözünüze karşı 119,90 TL olarak görünmektedir. 200 GB aylık kota olup aşım olması durumunda bilgilendirme yapılacaktır. 119,90 TL ücret ilk 12 ay için geçerli olup devam edilmesi halinde 139 TL ile ücretlendirilir. 

Vodafone RedBox Sınırsız Tarifesi

Tarife içi sitede belirtilen ücret 24 ay sözünüze karşı 159,90 TL olarak görünmektedir. Sınırsız bir internet paketidir aşım olmayacaktır. 119,90 TL ücret ilk 12 ay için geçerli olup devam edilmesi halinde 179,90 TL ile ücretlendirilir. 

Güncel Vodafone RedBox Cayma Bedeli

Güncel Vodafone Redbox Tarifeleri için cayma bedeli uygulaması mevcuttur. 24 ay sözünüz ile Redbox tarifesi satın alabilirsiniz. Bu sebeple kontrattan çıkmanız halinde bir cayma bedeli ödersiniz. Cayma bedeli hesaplama işlemi Vodafone tarafından yapılmaktadır. Dilerseniz indirim bedellerini hesaplayıp siz de bir fatura hesaplama yapabilirsinizi.

Bunun yanı sıra farklı bir operatör ve sabit hat müşterisi iseniz cayma bedeliniz Vodafone tarafından karşılanmakta. Vodafone Redbox’a geçiş yapmak isteyen müşterilere özel 500 TL cayma bedeli yardımı yapılmaktadır.

Güncel Vodafone Redbox Modem Ücreti Ne Kadar?

Güncel Vodafone Redbox

Standart modemden farklı olan Redbox modem için belirli bir ücret ödemelisiniz. Vodafone redbox modem ücreti 456 TL’dir. Modem fiyatı aylık olarak faturanıza yansıtılır. 2 yıl boyunca 19 TL olarak taksitlendirilir. Ek olarak 150 TL ile kurulum ücreti bulunmaktadır fakat abonelik almanız halinde bu hizmet ücretsiz olarak sunulucaktır.

Vodafone RedBox İptal Nasıl Yapılır?

Eğer kullandığınız internetten memnun değilseniz Redbox tarifenizi kolayca iptal ebebilirsiniz. İlk olarak Vodafone Redbox müşteri hizmetlerini 0542 542 00 00 numarasından arayarak iptal talebi oluşturabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise Vodafone Cep Merkezleri üzerinden iptal etmek. Şubelerde hızlıca iptal işlemi yapılmakta.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Güncel Vodafone RedBox Ek Paket Ücretleri

Vodafone Redbox tarifesi ile beraber ek olarak bazı paket ve hizmetler de bulunmaktadır. Vodafone redbox tarifeleri yanında kullanabileceğiniz bu tarifeler ile internet kullanım konforunuzu artırabilirsiniz. Satışa sunulan güncel vodafone redbox ek paket ücretleri ve paket detaylarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

RedBox Hızlı ve ücretsiz kurulum ile yeni nesil ev interneti kapınıza gelir. RedBox Her Yerde Paketi ile tarifenize ek ayda 30,6 TL’ye RedBox’ınızı yazlığa, tatile, memleketteki diğer evinize yanınızda götürebilir, 4.5G şebekesinin uygun olduğu her yerde rahatça kullanabilirsiniz. Redbox avantajlarından bahsettikten sonra Vodafone Redbox Tarifeleri bölümüne geçelim.

Redbox Her Yerde Paketi

Vodafone Redbox Her Yerde paketi ile beraber modeminiz ile her yerde internet kullanabilirsiniz. 4.5G bağlantısı olan her yerde internet kullanmak için tek yapmanız gereken Redbox Her Yerde paketini almak. Faturanıza ek aydı 30.6 TL ücreti ile bu ek pakete sahip olabilirsiniz. Paket ile beraber mevcut Redbox tarifeniz Vodafone taşınabilir sınırsız internet paketi haline geliyor da diyebiliriz.

Redbox 50 GB Ek Paket

Mevcut tarifenize ek olarak 50 GB internet paketi bu paket ile verilmektedir. 30 gün boyunca 50 GB ek internet paketine 40.80 TL ücret ile sahip olabilirsiniz.

Redbox Tekrar Eden 5 GB

Her ay geçerli bu paket ile beraber kotanıza ek olarak 5 Gb internet paketi verilmektedir. Redbox Tekrar Eden 5 GB paketine ayda 5.10 TL ücret ile sahip olabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ