Bedava İnternet

Hakkımızda

Hakkımızda

Özellikle şunu bilmenizi isterim ki internet site yazarları olarak araştırmayı seven insanlarız, hedefimiz operatörlerin sunduğu promosyon internet paketleri hakkında kullanıcılara bilgi paylaşmak. Ek olarak tarifeler hakkında da bazı bilgiler paylaşmanın’da sizler için yararlı olacağını planladığımızdan dolayı tarife ve paketlerle alakalı paylaşımlar’da yapılmaktadır.

Sitemiz’deki yazarlar bilgilerin hepsini turkcell, vodafone ve türk telekom operatörlerinin internet sayfaları ziyaret edilerek alınmıştır. Bu içerikler kullanıcıların anlayacağı şekilde düzenlenip daha ayrıntıya girilerek anlatıldığından dolayı sizlere iyi bir kullanım sunmayı amaçlamaktadır.

Bu blogda paylaşılan bilgiler yukarıda belirtildiği biçiminde operatörlerin forum sayfasından alınan bilgilerdir, bilgileri kesinleştirmek hedefiyle operatörlerinizle görüşme sağlamanız gerekiyor. Sitemiz vasıtası ile yapacağınız hatalı bir tuşlama yada ücretlendirme den kullanıcılar mesuldür ve bu siteyi kullanan ziyaretçiler bu durumu kabul etmiş sayılacaktır.

Sitemizde paylaşılan bilgilerin bazıları operatörlerin kampanyayı kapatması cevabında kullanılmayabilir, bunlardan bedavainternetr.com olarak herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. Sitemiz olan bedavainternetr.com hiçbir operatör ile rabıtası olmayan bir sayfadır. Meydana getirilen iş ise operatörlere ilişkin indirimli paket ve hediye içeriklerin kullanıcılara rahat bir dil ile anlatılmasını sağlamaktır.

Açiklama:bedavainternetr.com sizler için kampanya düzenleyemez. Sadece operatörlerinizin yeni bir kampanya yapmış olduğunda bunu detaylı bir halde sizlerle paylaşır.

Öteki kullanıcılara yardımcı olmak için sizlerde bildiğiniz kampanyaları ve azca malum ayrıntıları yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Paylaşımınız araştırılıp doğru bulunmuş olduğu taktirde sizin adınız altında paylaşılacaktır.

bedavainternetr.com sitemiz genel olarak paylaşmış olduğu yazıların ile başından Turkcell Bedava İnternet gelmekte olup, sırası ile Vodafone Bedava İnternet ve Türk Telekom Bedava İnternet gelmektedir. Söz konusu kategorilerimize tıklayarak ulaşabilirsiz. Bunun dışında yine Teknoloji ve Sosyal Medya haberleri ile kullanıcılarımızı bilgilendirmek de ve güncel konulara yer vermekteyiz.

ANA SAYFA