Bedava İnternet

Harvestrig Dolandırıcılığı Yatırılan Paraya El Koydu

  • 17 Şubat 2022
  • 675 kez görüntülendi.
Harvestrig Dolandırıcılığı Yatırılan Paraya El Koydu

Harvestrig Dolandırıcılığı Yatırılan Paraya El Koyuldu ;  Merhaba değerli okurlarımız, bugün sizlere yeni bir dolandırıcılık vakası ile bilgi vereceğim. Sitemiz aracılığı ile sizlere dönem dönem kazanç sağlayacağınız uygulamalar ve projelerden bahsetmekteyiz. Aynı zamanda da yanlış yapan yada kullanıcıları paralarını vermeyen uygulamalardan da bahsederek mağdur olmamanız ve paranızı kaybetmemeniz için elimizden geldiğince bilgi vermeye çalışıyoruz.

Harvestrig Mining adı altında faaliyet gösteren web sitesi ile yapılan işlemleri kazançları ve yatırım yaptıktan sonra yaşayabileceğiniz tüm sıkıntıları sırası ile ve dilim döndüğünce sizlere aktaracağım.

Harvestrig Mining Nedir? Nasıl Kazanç Vaat Ediyor?

Harvestrig bir mining sitesidir. Yani ne kadar da mining olarak hizmet ve kazanç verildiği iddia edilse de asılda kurulmuş bir ponzi sistemi ve tamamen aldatmacadır. Sistem sizi üye ol yatırım yap kazanç sağla üye yap gelir elde et şeklinde seçenekler sunarak sizleri yatırım yapmaya aynı zamanda üye eklemeye teşfik etmektedir.

Sistem sizden yatırım yaptıktan sonra paketler seçmenizi ve seçtiğiniz paket sonunda kazancınızı çekebileceğinizi söylemektedir. Örnek verecek olursak site diyor ki 1000 dolar yatır 10 gün sonra 1700 dolar çek şeklinde yüksek yazanlar vaat ederek para yatırmanızı sağlıyor. Şimdi buraya kadar her şey normal peki dolandırıcılık bunun neresinde diyeceksiniz. Birazdan bu konuya değineceğim , şimdi sistemde bulunan ve söyledikleri yatırım paketlerinin görüntüsünü sizler ile paylaşıyorum.

Yukarıda da gördüğünüz gibi bu sisteminin yatırım planı yer almaktadır. Yani ne kadar yatırırsanız ne kadar kazanacağınız burada yazmaktadır.

Harvestrig Mining Dolandırıcılığı Nasıl Yapılıyor?

Asıl konumuz burası paranıza el koymaları için bir çok seçenek yada bahane sunmaktalar. Mesela 100 dolar yatırdınız ve 5 günlük bir yatırım yaptınız. Bu işlem sonrasında kazandığınız ile dediniz ki tekrar 100 dolarlık aynı paketten alayım ve kazanayım. Bu işleminizi yaptıktan 5 gün sonra süreniz doluyor ve size diyorlar ki paranızı çekemesiniz aynı paketten sadece 1 sefer almanız gerekiyor. Peki ne olacak tekrar para yatırmanız ve bir üst paketi almanız gerekiyor diyerek sizden tekrar para istiyorlar ve paranız kayboluyor.

Hasvestrig dolandırıcılığı kısmının sadece bir bölümü yukarıda bahsettiğim gibi gerçekleşmektedir. Peki bunların hiç birini yapmadınız . Yatırım yaptınız ve yatırım süresi sonrasında çekmek istediniz. Bu şekilde hiç bir probleminiz olmadan yaptığınız işlem sonrasın da çekmek istediğiniz para iptal ediliyor ve yine aynı sonuca geliyorsunuz. Para çekme talebim neden iptal edildi. Sorunuza karşılık size bir sorun olduğunu söyleyerek paranızı vermiyorlar, bunun bir çok bahanesi tabi ki mevcut;

Gördüğünüz gibi biz çekim talebi verdikçe onlar iptal ediyor ve ödemeyi gerçekleştirmiyor.

  • Bir hesabınızın olmasına rağmen , birden çok hesabınız var ödeme yapılmıyor
  • Farklı IP adresinizden hesabınıza giriş yapıldı ödeme yapılmıyor
  • Bir üst paketi almadan ödeme alamazsınız

Yukarıda bahsettiklerim sadece bir kısmı yani işin özünde yatırdığınız parayı çekmek istediğiniz zaman harvestrig dolandırıcılığı devreye giriyor. Üstelik siz paranızı almak için ısrar ettiğiniz zaman sizi gruplarından atıyorlar ve tüm iletişiminiz kesiliyor.

Triad Firm Ltd Nedir? Triad Firm Dolandırıcılığı

Harvestrig Mining Dolandırıcılığı

Harvestrig hakkında elimizden geldiğince sizleri bilgilendirmeye çalıştım, bur da yapılan tamamen bir kandırmaca ve bu şekilde bir çok insanın binlerce dolar kaybı yaşamaktadır. Yapılan ödemeler borsalar üzerinden yapıldığı ve takibi olmadığı için hakkınızı arama konusun da sıkıntılar yaşayabilmektesiniz. Harvestrig mining dolandırıcılığı gibi bir çok site bulunmaktadır. Sizlere önerimiz bu şekilde kazanç vaat eden sistemlere girmemeli yada iyi bir araştırma sonucu tercih etmelisiniz.

Harvestrig ile ilgili olarak yaşamış olduğunuz problemleri yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ