Bedava İnternet

Hep Kazanan Nedir? Nasıl Üyelik Yapılır? HK Kazanç Miktarı

 • 08 Ocak 2022
 • 2.834 kez görüntülendi.
Hep Kazanan Nedir? Nasıl Üyelik Yapılır? HK Kazanç Miktarı

Bu içeriğimizde para kazandıran uygulamalardan birinden daha bahsedeceğiz. Hep Kazanan nedir, nasıl üyelik yapılır gibi konulara değinecek, uygulamanın nasıl işlediğine göz gezdireceğiz.

İnternetten para kazanmak günümüzün en önde gelen kazanç yöntemlerinden biri. Özellikle mobil kısımda kullanıcı etkileşimini hedef alan birçok para kazanma uygulaması bulunuyor. Bu içeriğimizde de son dönemde çıkmış ve para kazandırdığını iddia eden HK sisteminden bahsedeceğiz.

Sistem üzerinden ne kadar para kazanabileceğiniz, neleri yapmanız gerektiği, nereden indirebileceğiniz ve daha fazlasını bu yazıda bulabilirsiniz. Yazıya başlamadan önce şunu belirtmemiz gerek; internetbedava.com ile Hep Kazanan arasında hiçbir ilişki bulunmamakta, bu yazı revaçta olan bir platformun “ne olduğuna” daire bilgi vermenin amacını gütmektedir.

Hep Kazanan Nedir?

Hep Kazanan Nedir? Nasıl Üyelik Yapılır? HK Kazanç Miktarı

Görsel direkt uygulama sitesinden bilgilendirme amacı ile alınmıştır. internetbedava.com ile bir alakası bulunmamaktadır.Uygulama son günlerde oldukça revaçta ve insanlar Hep Kazanan nedir sorusunun cevabını arıyorlar. HK, futbol tahmini üzerine olan ve yatırımınız üzerine para kazandığınız bir sistemdir. Sistemde standart futbol bahsi temel alınsa da daha esnek bir kazanç modeli sunulmaktadır.

Sistem içerisinde yapacağınız tahminlerin isabetli olması kazanacağınız parayı artırırken, yanlış tahminlerden para kaybetmeniz de engellenmekte. Misal olarak 18 tahmininizden 17 tanesini bildiniz. Yatıracağınız paranın tam olarak 17/18’ini kar olarak alırsınız.

Hep Kazanan’a Üye Olmak

Hep Kazanan‘a üye olmak için belli başlı bilgileri girmeniz gerekmektedir. Uygulamaya üye olmanız için gereken adresi bölümün hemen sonunda bulabilirsiniz. Verdiğimiz link hem telefondan hem de bilgisayardan kullanılabilmektedir.

Kayıt olma ekranında:

 • 6 ile 16 hane arası bir kullanıcı adı,
 • 6 ile 16 hane arası bir parola,
 • 6 ile 16 hane arası para çekme şifresi,
 • Promosyon kodu,
 • Telefon numarası,
 • Telefonunuza gelen onay kodu

gibi bilgileri girmeniz gerekmektedir.

TELEGRAM GRUBUMUZA KATILMAK İÇİN  TIKLAYINIZ.

Hep Kazanan Kazanç Miktarı Nedir?

Hep Kazanan Nedir? Nasıl Üyelik Yapılır? HK Kazanç Miktarı

Hep Kazanan kazanç miktarı üyelerin oynayacağı bahisler ve yatıracağı miktarlar ile doğru orantılı olarak artar. Misal olarak 3-3 gibi bir skora yatırılan miktarın %0.52’si de %0.38’i de bonus olarak verilebilir. Maç maç, skor skor kazanılabilecek gelir değişir.

Örnek vermek gerekir ise X bir müsabakaya 3-3 tahmin yaptınız ve oran %0.52 olarak verildi. Kazanmanız halinde 1000 TL yatırımınızı 1052 TL olarak geri alırsınız. Kazanç miktarları bu şekildedir.

Hep Kazanan Nasıl Kullanılır?

Uygulama hem mobil hem de masaüstünden kullanılabilmektedir. Uygulama üzerinde oyun oynayabilmek için iki farklı metot bulunur. Bunlardan ilki deneme hesabı diğer ise gerçek para ile oynanan metotdur.

Deneme hesaplarında sahte bakiyeler ile oyun oynama imkanı verilir. 3 gün boyunca verilen bakiye ile istediğiniz şekilde tahmin yaparak sistemin nasıl işlediği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Tüm amaç bunun üzerinedir.

Gerçek para ile oynanan yöntemde ise deneme hesabının fonksiyonlarının da fazlasına erişebilirsiniz. Misal olarak deneme hesabı ile 3-3 tahmininin üstü yapılamamaktadır. Gerçek para ile bunu yapmak mümkündür.

Hep Kazanan Nedir? Nasıl Üyelik Yapılır? HK Kazanç Miktarı

Uygulama üzerinde görebileceğiniz oyun tipleri yukarıdaki görseldeki gibidir. Antipod kısımda klasik maç bahsi, E-Oyunlar kısmında slot oyunları, gerçek oyunlar kısmında ise canlı maç tahmini yapabilmektesiniz.

Uygulama içerisine yüklemelerin tamamı Tether ile yapılmaktadır. USDT olarak da adlandırılan, dolar temelli kripto para ile yükleme yapmanızın ardından dilediğiniz gibi günde 18 farklı tahmin yapabilirsiniz.

Yatıracağınız miktarlar hakkındaki detaylı bilgileri uygulama veya direkt site üzerinden öğrenebilirsiniz. Tüm detaylar ilgili klavuzlarda belirtilmiştir.

Hep Kazanan Kullanıcı Yorumları

HK platformu hakkındaki yorumlara sosyal medya mecralarında bulabilirsiniz. Kullanıcıların yaptığı yorumlar, uygulama hakkında fikir oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Google Play veya Appstore üzerinde uygulamaları bulunmadığı için kullanıcı yorumları için bu platformlardan yararlanamazsınız.

Hep Kazanan İndir

Uygulama kayıt ve indirme işlemleri için aynı adres kullanılmaktadır. HK uygulamasını indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Uygulama dış kaynak olarak tanındığı için uygulama indirme ayarlarınızı değiştirmeniz gerekmektedir.

HEP KAZANAN İNDİR İŞLEMİNİ BURAYA TIKLAYARAK YAPABİLİRSİNİZ.

 

Hep Kazanan ile internetbedava.com arasında hiçbir ilişki bulunmamaktadır. Bahse konu olan uygulama ile ilgili metin, fotoğraflar, grafikler dış kaynaklardan elde edilmiş olup internetbedava.com bahsi geçen Hep Kazanan uygulaması hakkındaki yanlış bilgi, uygulama güvenilirliği gibi konularda sorumluluk kabul etmemektedir. Kişilerin maddi olarak yapacakları yatırım ve kullanım biçimleri kendilerini bağlar, internetbedava.com hiçbir sorumluluk kabul etmez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Mustafa dedi ki:

  bu uygulama sıkıntılı yatırım yapmayın inanmayın

BİR YORUM YAZ