Bedava İnternet

HUH Token Nedir, Sosyal Medya Alanına Yeni Bir Bakış Açısı Mı Getiriyor?

  • 05 Mayıs 2022
  • 293 kez görüntülendi.
HUH Token Nedir, Sosyal Medya Alanına Yeni Bir Bakış Açısı Mı Getiriyor?

Kripto para ve blok zinciri teknolojilerine gösterilen ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor. Aynı zamanda her gün yeni bir token projesi ile karşılaşıyoruz. Şu an piyasada on binlerce coin bulunuyor. Bu coinlerden bazıları belirli bir hizmet alanına hitap ederken, bazıları da yalnızca ödeme aracı olarak kullanılmayı bekliyor. Gelişen teknoloji ile birlikte NFT, metaverse ve mem token gibi farklı kavramları duyar olduk. Ancak öyle bir tanesi var ki, sosyal medya alanındaki taşları yerinden oynatabilir desek yeridir. Bu proje HUH token olarak bilinmektedir. Peki, tam olarak HUH token nedir? Şimdi bu coinin sistemine, teknolojisine ve odak noktalarına yakından bir göz atalım.

HUH Token Nedir, Ne İşe Yarar?

HUH Token nedir, ne işe yarar?

HUH Token nedir, ne işe yarar?

HUH token’ın odak noktasında sosyal medya sektörü bulunmaktadır. Yerel token’ı ise HUH’dur. Proje ekibi, standart kalıpların dışına çıkarak bu alana yeni bir soluk getirmeyi düşünüyor. HUH Token’ın MetHUH  adında gelişmiş bir sosyal medya platformu bulunmaktadır. Burada içerik üreticiler ve diğer üyeler etkileşim kurmak için ödüllendirilir. Amaç, kullanıcıları platforma teşvik etmektir. Günümüzde sayısız sosyal medya platformu ve uygulaması mevcut. Normalde bu standart platformlar size web sitelerini verileriniz için kullanma işlevinden başka bir şey sunmazlar. İşte MetHuh tam da bu noktada devreye giriyor. Tüm üyelere verileri diledikleri gibi kullanma ve gelir elde etme fırsatı sunuyor.

HUH Token Fiyat Performansı

HUH Token’ın maksimum arzı 888.000.000.000, toplam arzı ise 710.400.000.000 olarak bilinmektedir. Coin, 2021 senesinin Aralık ayında görücüye çıktı. Piyasaya sürüldüğünde 0.0016 Dolar’lık fiyat etiketiyle hareket eden token, kısa süre içerisinde 0,002105 Dolar’a ulaşmayı başardı. Ancak aynı performansı 2022’de gösteremedi ve 0,000003949 seviyelerine geriledi. Elbette bu keskin düşüşte kripto para pazar hacminin 2 trilyon doların altına gerilemesi de etkili oldu. Dilerseniz ”Kripto Para Piyasasındaki Long-Short Pozisyon Nedir?” başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ