Bedava İnternet

Instagram Canlı Yayın Hilesi Nasıl Yapılır?

Instagram Canlı Yayın Hilesi Nasıl Yapılır?

Instagram Canlı Yayın Hilesi Nasıl Yapılır? Sosyal medya platformlarında en önde gelen envanter etkileşimdir. Gerek Instagram olsun gerek ise başka mecralar ana odak her zaman kullanıcıların ne kadar kişiye ulaşabildiği üzerinedir. Instagram Canlı yayın da etkileşim sayısının çok önemli olduğu bir alan. Bu yazımızda Instagram Canlı Yayın Hilesi Nasıl Yapılır, instagran canlı yayın nasıl yapılır gibi sorulara detaylıca cevap vereceğiz.

Instagram Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

Instagram Canlı Yayın Hilesi Nasıl Yapılır?

Cep telefonundan Instagram canlı yayın nasıl yapılır sorusuna cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Cihazınızdan nasıl canlı yayın açabileceğinizi bu yazıda aktaracağız. Sırası ile şu adımları takip edin:

  • Telefonunuzun uygulama marketine girin ve Instagram uygulamanızın güncel olduğundan emin olun.
  • Uygulamaya giriş yapın.
  • Ana ekranda sol üst tarafta bulunan hikaye paylaşım butonuna basın ve hikaye paylaşım ekranına geçiş yapın.
  • Açılan ekranın altında kamera için farklı seçenekler sunulmaktadır. Standart olarak “Normal” seçeneğinde olan kamerayı, sağa veya sola sürükleyerek “Canlı” seçeneğine getirin ve üzerine tıklayın.
  • Canlı yayın ekranı başladıktan sonra ekranın alt bölümünde bulunan “Canlı Yayını Başlat” butonu ile yayını başlatabilirsiniz. Başlamadan önce takipçilerinize bildirim gitmesi için ekranın yukarısında bulunan “Zil” butonunu aktif hale getirin.
  • Gerekli seçenekleri seçtikten ve butona bastıktan sonra yayın başlayacaktır. Ekranda izleyici yorumları ve etkinliklerini gözlemleyebilirsiniz.

Instagram Canlı Yayın Hilesi

Instagram Canlı Yayın Hilesi Nasıl Yapılır?

Eğer Instagram izlenme artırma istiyorsanız başvurmanız gereken iki yöntem var. Bunlardan ilki profilinizi popüler hale getirme diğer ise Instagram Canlı yayın hilesi kullanmak. Günümüzde instagram canlı yayın hilesi oldukça basit. Yazımızın ilerleyen kısımlarında bunun nasıl yapılacağını detaylıca açıklayacağız. Fakat şunu söylemek gerekir ki hile ile yapılan tüm işlemlerin kalıcı olabilecek bir şeye hizmet etmesi gerekir. Aksi takdirde hile etkisi dışında etkileşim alamama durumu ile karşılaşılır.

Instagram Canlı Yayın Hilesi Nasıl Yapılır?

Gelelim Instagram canlı yayın hilesi nasıl yapılır konusuna. Bunun için birden fazla tipte hileye başvurulmakta. İlk yöntem paralı yöntemdir. En klasik yöntem olsa da tüm hile tipleri arasında en başarılı olan konumundadır. Hileden yararlanma amacında iseniz diğer yöntemlere hiç bulaşmadan direkt ücretli instagram canlı yayın hilesi yapın. Bu hizmeti güvenilir sosyal medya sitelerinden satın alabilirsiniz.

Instagram Canlı Yayın Hilesi Şifresiz

Ücret ile yapılan Instagram canlı yayın hilelerinin nerede ise tümü şifre bilginizi talep etmez. Özel şirketler tarafından yapılan bu işlemde güven esas olduğu için Instagram canlı yayın hilesi şifresiz yapılır. Hileyi yapacak olan şirket sizden sadece kullanıcı adınızı ister. Bu durumun benzerini TikTok ve Twitch üzerinde görebilirsiniz. Bu sitelerde hile yapan kimse şifre ve kullanıcı adı bilgilerini direkt olarak paylaşmaz. Firma 3. pencereden olaya dahil olur. Bu sayede hem hesabınızın çalınma riski ortadan kalkar hem de daha garanti şekilde yüksek izlenme sayılarına ulaşabilirsiniz.

Instagram Canlı Yayın Hilesi Ücretsiz

Eğer amacınız ücret ödemeden instagram hilesi yapmak ise Instagram canlı yayın hilesi ücretsiz veren sitelere göz gezdirebilirsiniz. Bu tip sitelerde Instagram kullanıcı adı ve şifreniz talep edilir. Ücretsiz olması sebebi ile birçok kullanıcı şifre bilgilerini bu sitelere verir. Tam bu noktada ise hesaplarının çalındığına şahit olurlar. Instagram Canlı Yayın hilesi yapmak amacındaysanız kesinlikle bu yöntemden uzak durun. Aksi takdirde hesabınızı kaybedebilirsiniz.

Instagram Canlı Yayın İzlenme Hilesi Bedava

Instagram Canlı Yayın Hilesi Nasıl Yapılır?

Instagram canlı yayın izlenme hilesi bedava yapılabilir ama riskleri bulunur. En garanti yöntem hileden ziyade bazı numaraları yapmaktır. İnternette Clickbait denilen yöntem ile izleyici kolayca çekilebilmekte. Aynı yöntemi Instagram için de yapabilirsiniz. Birçok kullanıcı bu yöntemi yaparken Instagram canlı yayın çekiliş hilesi kullanmakta. Siz de bundan fayadalanabilirsiniz.

Instagram Canlı Yayın Çekilis Hilesi

Her sosyal medya platformunda olduğu gibi Instagram’dan da çekiliş hilesi yapılabilmekte. Takipçi çekmek için yapılan bu yöntem sayesinde kısa sürede önemli sayıda kullanıcıya ulaşabilirsiniz. Instagram canlı yayın çekiliş hilesi yapmak için ek bir işlem yapmanıza gerek duyulmaz. Yapmanız gerekenler Instagram gönderilerinizde çekilişi sürekli yayınlamak ve başkalarına da bunun reklamını yaptırmak.

Instagram Canlı Yayın Gizleme

İnternet üzerinde paylaşacağımız içeriklerin bazı kişiler tarafından görülmemesini isteyebiliriz. Instagram bunu düşünerek daha öncesinde Hikaye özelliği için “Yakın Arkadaşlar” eklentisi yapmıştı. Bu eklenti sayesinde sadece belirlediğiniz kişiler sizin hikayenizi görebiliyordu. Instagram canlı yayın için de benzeri bir özellik mevcut. Şu adımları izleyerek Instagram canlı yayın gizleme yapabilirsiniz:

  • Yukarıda bahsettiğimiz gibi Canlı yayın bölümüne gidin.
  • Ekranda bulunan Dişli Çark sembolüne tıklayın.
  • Gelen ekranda “Hikayelerimi şuradan gizle …” kısmına tıklayın.
  • Açılan listeden intagram canlı yayın gizleme yapmak istediğiniz kişileri seçin.

Bu adımlardan sonra seçilen kişilerden yayın gizlenecektir. Ek olarak bir işlem yapmanıza gerek duyulmaz.

Instagram Canlı Yayın Açılmıyor Hatası

Instagram Canlı Yayın Hilesi Nasıl Yapılır?

Instagram Canlı Yayın Açılmıyor Hatası, karşımıza iki farklı sebep ile çıkar. Bunlardan ilki internet bağlantı sorunudur. Bağlantınızın güçsüz olması veya Instagram sunucularındaki yoğunluk sebebi ile canlı yayın akışı sağlanamayabilir. Bu durumda yapılabilecek şey interneti iyileştirmek ve beklemektir.

Bir diğer Instagram Canlı Yayın Açılmıyor Hatası ise uygulama kaynaklıdır. Cihazınız ile uygulamanın uyumsuzluğundan kaynaklanır. Bu sebeple ilk olarak uygulamanızın güncel olup olmadığını kontrol edin. Eğer uygulama güncel ve internet kaynaklı sorun yok ise instagram uygulmasında bir sorun vardır. Bunu Instagram’a raporlayabilirsiniz.

Instagram Canlı Yayın Kaydetme Yapma

Yazımızda Instagram Canlı Yayın Hilesi Nasıl Yapılır konusuna detaylıca değindik. Bu noktada değineceğimiz son konu ise Instagram canlı yayın kaydetme yapma üzerine olacak. Instagram’dan sunulan yeni özellik sayesinde yapılan yayınlar 24 saat süre ile kayıtlı olarak profilde yer alabiliyor. Canlı yayın sonrası gelecek seçenek ile mevcut yayının 1 gün daha izlenebilmesini sağlayabilirsiniz. Kaydetme seçeneğinin yanı sıra silme seçeneği de bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman kaydedilen canlı yayınınızı silebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ