Bedava İnternet

Instagram Gönderi Zamanlama Nasıl Yapılır ?

Instagram Gönderi Zamanlama Nasıl Yapılır ?

Instagram Gönderi Zamanlama Nasıl Yapılır ? Bir zamanlama aracı kullandığınızda, yayınlarınız hazır olur olmaz yayınlanabilir ve isterseniz onlara bir destek bütçesi bile ekleyebilirsiniz.

Zamanlama aracını kullanırken etiketleme ve notlar gibi basit bir zaman aralığından çok daha fazla özellik kullanılabilir. Bu makalede en popüler olanlardan bazılarına bakacağız. Ama önce Instagram Gönderi Zamanlama Nasıl Yapılır bundan bahsedelim.

Instagram Gönderi Zamanlama Nedir?

Instagram Gönderi Zamanlama Nedir; gönderi zamanlama, kullanıcıların Instagram hesabına giriş yapmadan gönderilerini istedikleri bir zamanda paylaşmasına yardımcı olan bir yöntemdir. Sizlerde Instagram Gönderi Zamanlama Nasıl Yapılır öğrenmek istiyorsanız yazımızı dikkatlice okuyunuz.

 

Instagram Gönderi Zamanlama

Instagram Gönderi Zamanlama işlemini yapacak birtakım araçlar bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Hopper Hq’dur. Instagram hesabınızı sürekli güncellemekten sıkıldıysanız Hopper Hq’yu denemelisiniz. Bu sosyal medya zamanlayıcısı, Instagram yayınlarınızı sizin için oluşturacak ve zamanlayacaktır. Hopper Hq bir seferde 50 gönderi planlamanıza izin verir ve tamamen otomatiktir. Facebook ve Twitter hesaplarınızı yönetmek için bile kullanabilirsiniz. Hopper hq’nun 14 günlük ücretsiz deneme sürümünü alabilirsiniz. Sadece normal gönderme stilinizi değiştirmediğinizden emin olmalısınız.

Uygulama, sosyal medya zamanlamasını fotoğraf düzenleme yetenekleriyle birleştirir. İlk yorumunuzu ve altyazılarınızı oluşturabilir, hashtag’ler ve emojiler ekleyebilirsiniz. Taslakları kaydedebilir ve daha sonraki bir tarihte zamanlayabilirsiniz. İçeriğinizi toplu olarak bile yükleyebilirsiniz. Ayrıca, hangi yayınların en yüksek katılımı aldığını ve en çok kişi tarafından görüntülendiğini görebilirsiniz. Ardından, bunları takipçilerinizle paylaşılacak şekilde zamanlayabilirsiniz.

İçerik Oluşturucu Stüdyosu

Instagram yayınlarını Creator Studio’yu kullanarak planlamak için Instagram işletme hesabınızı kontrol panelinize bağlayın ve Gönderi Oluştur düğmesini tıklayın. Bir sonraki sayfada Instagram Feed’inize mi yoksa IGTV kanalınıza mı göndermek istediğinizi seçin. Gönderi türünü seçtikten sonra düzenleyebilir, başlık ve konum etiketleri ekleyebilir ve emojileri ve konum etiketlerini kullanabilirsiniz. İşiniz bittiğinde Zamanla’yı tıklatın.

Creator Studio’yu kullanmak için Instagram hesabınızı yetkilendirmeniz gerekir. Değilse, uygulamaya erişemezsiniz. Bunu yapmak için Instagram hesabınıza giriş yapın. Bunu yaptıktan sonra Instagram gönderilerinizin performansına ilişkin ayrıntılı bir genel bakışa erişebileceksiniz. Program ayrıca takipçilerinizin en aktif saatlerini analiz eder ve içeriğinizle etkileşimlerinin anlık görüntüsünü verir. Ayrıca gösterim sayısını görüntüleyebilir ve alınan yayınlarınıza ulaşabilirsiniz; bu da gelecekteki içeriği planlamak için yararlı olabilir.

Apphi Post

Instagram gönderilerini otomatik olarak planlamanıza olanak tanıyan bir uygulama kullanmak, sosyal medya hesaplarınızı yönetmeyi kolaylaştırabilir. Apphi Post Yayıncısı içerik oluşturmanıza, planlamanıza ve birden çok sosyal ağda zamanlamanıza olanak tanır. Ayrıca gönderilerinize bağlantılar ve resimler ekleyebilir veya ücretsiz stok fotoğrafları arayabilirsiniz. Yaratıcı olmak istiyorsanız, GIF’leri, videoları paylaşabilir veya Twitter’daki kişilerden bahsedebilirsiniz. Uygulama ayrıca müşterilerinize ve potansiyel müşterilerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Planoly

Planoly uygulaması ile de gönderilerinizi zamanlayabilir ve Instagram’a giriş yapmadan gönderilerinizi paylaşabilirsiniz. Bu yazımızda Instagram Gönderi Zamanlama Nasıl Yapılır sorusunu yanıtlamaya çalıştık umarız faydalı olmuştur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ