Bedava İnternet

Instagram Hesabı Kaç Günde Tamamen Silinir?

Instagram Hesabı Kaç Günde Tamamen Silinir?

Instagram Hesabı Kaç Günde Tamamen Silinir? konusu, Instagram adresini silip kaç günde kapatılacağını merak eden insanlar tarafından araştırılan bir konudur.

Instagram Hesabı Kaç Günde Kapanır?

Instagram Hesabı Kaç Günde Kapanır; Bir Instagram hesabını sildiyseniz, tamamen kapanmasının ne kadar sürdüğünü merak edebilirsiniz. Genel olarak konuşursak, hesabın tamamen silinmesi otuz gün sürer. Bu süreden sonra hesabınıza artık erişemezsiniz. Bunun yerine, yeni bir kullanıcı adıyla yeni bir hesap oluşturmanız gerekir. Instagram, silme işleminizi gerçekleştirirken hesabınızı geri alıp alamayacağınızı size bildirecektir. Geri almak istemiyorsanız, otuz gün içinde yeniden kullanıcı oluşturmayı deneyebilirsiniz.

Instagram Hesabı Kaç Günde Tamamen Silinir?

Bir Instagram hesabını sildikten sonra eski Instagram logosuna benzeyen bir sayfaya yönlendirilirsiniz. Bu sayfa size hesabınızı neden silmek istediğinizi sorar. Ayrıca bu sayfa silme işlemini tekrardan onaylamanız ve hesabınıza giriş yaparken kullandığınız parolanızı onaylamanız istenecektir.

Bu arada Instagram, hesabınızın yedeklerini saklamış ise işlemin 90 güne kadar sürebileceğini aklınızda bulundurmalısınız.

Instagram Silinirse Tüm Bilgiler Silinir mi?

Instagram Silinirse Tüm Bilgiler Silinir mi; Instagram hesabınızı sildikten sonra arkadaşlarınız, fotoğraflarınız, sohbetleriniz ve hikayeleriniz kalıcı olarak silinir.  Genellikle hesabın silinmesinin nedeni kişiseldir, bu nedenle bilgilerinizi kurtaramazsınız. Tüm gönderileriniz silinmeden önce  90 güne kadar beklemeniz gerekir. Bu süreden sonra Instagram 90 gün boyunca gönderileri silmenize izin verecektir. Hesabınızı zaten devre dışı bıraktıysanız Instagram hesabınızı silmez. Instagram hesabınızı silmeniz için bir neden seçtikten sonra Hesabımı Sil sayfasına yönlendirilirsiniz. Orada, giriş bilgilerinizi eklemeniz ve hesabınızı silme nedenini seçmeniz gerekir. Sağ taraftaki mavi “X” i tıklayın. Sonra, kararını onaylamanız istenir. Ardından, hesabınızın silinme nedenini seçebileceğiniz Hesabınızı Sil sayfasına yönlendirilirsiniz.

Instagram Hesabı Kaç Günde Tamamen Silinir?

Instagram Hesabı Kaç Günde Tamamen Silinir ; Instagram hesabı tamamen 30 günde silinir. Bir Instagram hesabını sildikten sonra, kullanıcı hesabı yeniden etkinleştirebilir. Ancak hesabınızı ticari amaçlarla kullanırsanız, hesabınıza geri dönemeyebilirsiniz. Bir hesabı sildikten sonra Instagram’ın engellenen kullanıcıları işlemesi ve hesabınızı yeniden etkinleştirmesi yaklaşık 30 gün sürer. Eğer hesap ortak tutmak için seçerseniz, yine fotoğraf ve video göndermek mümkün olacak. Instagram Hesabı Kaç Günde Tamamen Silinir? içeriğimizin sonuna geldik umarız sizler için faydalı olmuştur.

 

Makine Öğrenmesi Hangi Alanlarda Kullanılır?  Öğrenmek İçin Tıklayın. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ