Bedava İnternet

Kim 1 GB İster Turkcell Kampanyası Hakkında Her Şey

 • 12 Kasım 2021
 • 1.209 kez görüntülendi.
Kim 1 GB İster Turkcell Kampanyası Hakkında Her Şey

Kim 1 GB İster Turkcell Kampanyası Hakkında Her Şey Turkcell tarafından yürürlüğe giren bir başka bedava internet kampanyası ile karşınızdayız. Kim 1 GB İster kampanyası ile beraber hızlı yoldan nasıl hediye internet kazanabileceğinizi bu yazıdan öğrenebilirsiniz.

Turkcell, çıkartmış olduğu yerli arama motoru Yaani ile beraber hediye dağıtmaya devam ediyor. Yarışma ve oyun konsepti olarak çıkarttığı kim bir gb ister kampanyası ile beraber milyonlarca kişiye bedava internet veriyor.

Hediyenin nasıl kazanılabileceği, Kim 1 GB ister kampanyasına katılım koşulları ve birçok detayı bu içeriğimizde bulabilirsiniz.

Turkcell Kim 1 GB İster Nedir?

Kim 1 GB İster Turkcell Kampanyası Hakkında Her Şey

Hem faturalı hem de faturası müşterilerine özel olarak hazırlanan bir kampanyadır. Kampanyadan internet kazanabilmeniz için 15 sorudan oluşan yarışmayı kazanmanız gerekmektedir. Yarışmada başarılı olan müşteriler bedava internet paketleri kazanmaktadır. Turkcell Kim 1 GB İster Yaani uygulaması üzerinden oynanabilmektedir.

Kim 1 GB İster Yaani

Kim 1 GB İster Turkcell Kampanyası Hakkında Her Şey

Yarışma Yaani Kim GB İster ismi ile piyasada bulunmaktadır. Yarışmaya katılmak için  www.yaani.com.tr veya Yaani mobil uygulamasına gitmeniz gerekir.

Kim GB İster Yarışma Detayları Nelerdir?

Detaylar şu şekildedir:

 • Yarışma 5 etaptan oluşmaktadır.
 • Her etapta 3, toplamda ise 15 soru bulunmaktadır.
 • Her soru için 20 saniye süreniz bulunur.
 • Her 3 soruda bir baraj bulunur, bu kısımlarda çekilerek size verilen ödülleri alabilirsiniz.
 • Yanlış cevap veya 20 saniye boyunca cevap gelmemesi halinde o gün için olan yarışmadan elenir, ertesi gün ücretsiz hak kazanırsınız.
 • Bedava internet ve diğer hediyeleri kazanmak için yarışmacılardan soruları doğru cevaplaması beklenir.
 • Yarışaya ücretsiz katılım hakkı Pazartesi günleri verilir ve haftalıktır.
 • Gün içerisinde veya sonraki günlerde yarışmaya katılmak isteyen kişiler ücret ödeyerek katılabilirler.
 • Yarışmadaki 15 soruyu da doğru bilen yarışmacılar Günlük 1 GB bedava internet kazanırlar.

Kim 1 GB İster Soruları Zor mu?

Oyun içerisindeki soruların zorlukları sürekli olarak değişmektedir. Kim GB İster soruları ve cevapları sürekli yenilendiği için herhangi bir yorum yapmak oldukça zordur. Oyun içerisinde kimi zaman kolay bir soru kümesi, kimi zaman ise zor bir soru kümesi gelebilir. Her etapta farklı zorluk ve kategoride sorular ile karşılaşabilirsiniz.

Kim GB İster Ücretleri Nedir?

Kim 1 GB İster Turkcell Kampanyası Hakkında Her Şey

Yukarıdaki bölümlerde Kim GB İster yarışması için ücretli katılım olduğundan da bahsetmiştik. Sırası ile tarifeler şu şekildedir:

 • Eğer yarışma ücretsiz yarışma hakkında ödül aldıysanız tekrar yarışmak için 2 TL ödemelisiniz. Ödeme halinde uygulama içerisinde geçerli 50 MB bedava internet de kazanırsınız.
 • Eğer yarışmanın ilk 3 sorusunda elendiyseniz hemen tekrar yarışmak için 2 TL ödemelisiniz. Ödeme halinde uygulama içerisinde geçerli 50 MB bedava internet de kazanırsınız.
 • Eğer yarışmanın 4 ila 6. sorularında elendiyseniz kaldığınız yerden devam etmek için 3 TL ödemelisiniz. Ödeme halinde uygulama içerisinde geçerli 100 MB bedava internet de kazanırsınız.
 • Eğer yarışmanın 7 ila 9. sorularında elendiyseniz kaldığınız yerden devam etmek için 4 TL ödemelisiniz. Ödeme halinde uygulama içerisinde geçerli 250 MB bedava internet de kazanırsınız.
 • Eğer yarışmanın 10 ila 12. sorularında elendiyseniz kaldığınız yerden devam etmek için 5 TL ödemelisiniz. Ödeme halinde uygulama içerisinde geçerli 500 MB bedava internet de kazanırsınız.
 • Eğer yarışmanın 13 ila 15. sorularında elendiyseniz kaldığınız yerden devam etmek için 6 TL ödemelisiniz. Ödeme halinde uygulama içerisinde geçerli 1 GB bedava internet de kazanırsınız.

Kim 1 GB İster Oyna

Kim 1 GB İster oyna için iki farklı adres bulunmaktadır. Bunun ile beraber sadece Turkcell aboneleri yarışmadan ödül kazanabilir. Turkcell kim 1 gb ister oyna için aşağıda bulunan linklerden Yaani uygulamasını indirebilirsiniz.

Kim 1 GB İster Uygulaması iOS linki için tıklayın.

Kim 1 GB İster APK linki için tıklayın!

Kim 1 GB İster Bip Kanalı

Bildiğiniz gibi her Turkcell bedava internet kampanyasa Bip Kanalları içerisinde yer almaktadır. Kim 1 GB ister Bip üzerinde kanal olarak yer almak ile beraber yönergeleri de içerisinde barındırmaktadır. Baştan şunu belirtmemiz gerekir; Kim 1 GB İster Bip kampanyası değildir fakat Bip üzerinden ulaşılabilir durumdadır.

Kim GB İster Ödülleri Nelerdir?

Yarışma içerisinde kazanabileceğiniz tek ödül Günlük 1 GB internet değildir. Yarışma içerisinde belirtilen şartları sağlayan kullanıcılar fazladan bedava internet kazanabilmektedir.

Diğer ödüller:

 • Her ay sonunda en fazla puan toplayan 20 kişi için Turkcell 20 GB bedava internet paketi hediye edilir.
 • Her ay sonunda sıralamadıki ilk 20 ile 100 kişi arasına giren için Turkcell 10 GB bedava internet paketi hediye edilir.

Kim 1 GB İster İptal Etme Nasıl Yapılır?

Turkcell Kim GB İster kampanyası ile beraber bir servise üye olmazsınız. Bu sebeple Kim 1 GB İster İptal için herhangi bir işlem yapmanıza gerek bulunmaz. Uygulamadan kazanacağınız tüm ödüller ücretsiz ve tek seferliktir. Bir sonraki hak edişe kadar hediye paketi tekrarlamaz. Her yarışma faydası belirtildiği tarihler arasında geçerlidir.

Bu içeriğimizde tüm detayları ile Kim 1 GB İster kampanyasından bahsettik. Kampanya hakkındaki soru, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ