Bedava İnternet

Konuşanlar Bilet Fiyatı Ne Kadar? 2022 Nereden Alınır?

Konuşanlar Bilet Fiyatı Ne Kadar? 2022 Nereden Alınır?

Konuşanlar Bilet Fiyatı Ne Kadar , Nereden Alınır ? Son zamanlar gündeme sık sık gelen Hasan Can Kaya , Konuşanlar Bilet Fiyatı ve program ile ilgili detaylarla sizlerleyiz.

Konuşanlar Bilet Fiyatı ile ilgili oldukça yüksek ücretler konuşuluyor. Tarayıcılar üzerinden araştırma yaparsanız Konuşanlar Bilet Fiyatı ile ilgili birçok farklı bilgiye erişirsiniz.

 

Konuşanlar Bilet Fiyatı 2022

Konuşan Bilet Fiyatı 2022 yılının Ocak ayı itibari ile zamlanarak en yüksek seviyelere çıkmıştır. Konuşanlar programının sürekli gündemde olması da bilet fiyatlarını oldukça etkilemiştir. Öyle ki bu programı canlı olarak seyredebilmek için şehir dışından gelen insanlar mevcut. Konuşanlar Bileti Fiyatı 2022 yılında 150 TL olarak belirlense de bilet alma aşamasında daha yüksek ücretler ödeyebilirsiniz. Konuşan olarak bilet almak isterseniz minimum 250 TL ödemeniz gerekmektedir.

Hasan Can Kaya Konuşanlar Bilet

Hasan Can Kaya Konuşanlar bilet almak için biletix.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. Fakat Konuşanlar programına olan ilginin son dönemlerde giderek artması nedeni ile yakın tarihli hiçbir şekilde bilet bulunmamaktadır.  Bir zamanlar konuşanlar all star bilet fiyatları ise 350 TL’den başlamıştır. Biletix hasan can kaya , konuşanlar programının biletlerini  satmaktadır. Dilerseniz biletix üzerinden de biletlerinizi alabilirsiniz.

 

Konuşanlar Bilet Fiyatı

Konuşanlar Bilet Fiyatı kategorilere göre yapılmıştır. 1. Kategoride bilet almak isteyen bir seyirci 220 lira, 2. Kategoride bilet almak isteyen bir seyirci 175 lira, 3. Kategoride bilet almak isteyen bir seyirci 150 lira, VIP koltuklarında bilet almak isteyen seyirciler ise 275 lira ödemek zorundadır.

Hasan Can Kaya Konuşanlar programı Exxen üzerinden yayımlanmaktadır. Çekimleri ise Grand Pera – Alternatif Sahne de gerçekleşmektedir. Bilet fiyatları seyirciler ve konuşanlar olarak iki kategoride satılmaktadır. VIP olarak konuşmak isteyen müşterilerin 275 TL ödemeleri gerekmektedir.

Konuşanlar Bilet Karaborsa

Konuşanlar bilet karaborsa üzerinden de satılmaktadır. Konuşanlar Bilet Fiyatı karaborsada satışa sunulmaktadır. Exxen de yayımlanan Hasan Can Kaya Konuşanlar programının seyirci kitlesi oldukça fazladır. Bu nedenle de biletler hızlı bir şekilde tükenmektedir. Biletler hızla tükendiği için bileti erkenden alan seyirciler karaborsadan çok uçuk fiyatlara biletleri satışa sunuyorlar. Konuşanlar bilet karaborsa dan alan seyircilerin bin lira ile altı bin lira arasında Konuşanlar Bilet Fiyatı ödediği konuşulmaktadır.

Konuşanlar Bilet Nasıl Alınır?

Konuşanlar programının ortalama yayın süresi 1 saati bulmaktadır. Program için bilet almak istiyorsanız

Bu yazının üzerine tıklayarak Biletix sitesine gidebilirsiniz.

Biletix sitesine giriş yaparak sağ üst  kısımda yer alan sanatçı, etkinlik ya da mekan arayın yazısına Hasan Can Kaya yazarak arama yapın. Program için belirtilen tarihlerden istediğiniz bir tarihi seçin ve işleminize devam edin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ