Bedava İnternet

Lidya Online Para Kazanma, Nasıl Üye Olunur, Lidya Online Kazanç Miktarı

  • 05 Şubat 2022
  • 48.876 kez görüntülendi.
Lidya Online Para Kazanma, Nasıl Üye Olunur, Lidya Online Kazanç Miktarı

Bugünkü yazımızda internetten para kazanma güncel yollarından birini aktaracağız.  Lidya online isimli bu platform hakkında tüm detaylı bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Yazı içerisinde lidyaonline nedir, nasıl üye olunur, lidya online kazanç miktarı nedir gibi sorunların cevaplarına yer verdik.

İnternetten para kazanmanın popüler hale geldiği bu dönemde herkes yeni platformlar arayışında.  Bu içeriğimizde son dönemde popüler hale gelmiş bir kazanç platformundan bahsedeceğiz.  Platform hakkındaki tüm detaylı bilgilere bu yazımızda ulaşabilirsiniz. 

Yazıya başlamadan önce şunu belirtmemiz gerek; internetbedava.com ile Lidya Online arasında hiçbir ilişki bulunmamaktadır. Bu yazı, revaçta olan bir platformun “ne olduğuna” dair bilgi vermenin amacını gütmektedir.

TELEGRAM GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ… 

Lidya Online Nedir? 

Lidya Online Para Kazanma, Nasıl Üye Olunur, Lidya Online Kazanç Miktarı

Resmi sitesindeki bilgiler ışığında Lidyaonline, döviz kurundaki dengesiz grafikler üzerine çalışmalar yaparak yatırımcılarına gelir sağlamaktadır.  Platform üzerinde para kazanmanın en önemli kıstası yatırım yapmaktır. Sadece hafta içleri çalışan platform üzerinde çeşitli varlıklar ile siz de kazanç sağlayabilirsiniz.

Lidya Online’a Nasıl Üye Olunur? 

Platforma üye olmak ve üye kayıt sayfasına ulaşmak için aşağıda bulunan linki kullanabilirsiniz. Bu link üzerinden  ulaşacağınız sayfada çeşitli bilgileri girmeniz istenecektir. Bu bilgiler: 

  • Ad ve soyad bilgisi
  • e-posta adresi
  • Telefon numarası
  • Şifre
  • Referans numarası

Lidya Online Para Kazanma, Nasıl Üye Olunur, Lidya Online Kazanç Miktarı

Tüm bu bilgileri doldurduktan sonra Kayıt ol butonunun hemen üzerinde bulunan kullanım sözleşmesi kutucuğunu işaretlemeyi unutmamalısınız. 

TELEGRAM GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Lidya Online Kazanç Miktarı 

Lidya online üzerinde 4 farklı paket bulunmaktadır. Bu paketlere ek olarak 1 adet de Bonus paketi bulunur. Bu paketler süre, belirtilen fiyat aralığı ve diğer detaylar ışığında farklı kazanç miktarları vaat etmektedir. Aşağıdaki  görsellerden ilgili paketleri görebilirsiniz.

Lidya Online Para Kazanma, Nasıl Üye Olunur, Lidya Online Kazanç Miktarı

VIP1

15 dolar ile 149 dolar arasındaki yatırımlarınız karşılığında size atanacak pakettir. Paket karşılığında  günlük olarak yatırdığınız ücretin %4oranında gelir elde edersiniz. Bu paket ile beraber 100 dolarlık bir yatırım için günlük olarak 4 dolar gelir kazanmanıza imkan sağlanır. 

VIP2 

150 Dolar ile 999 dolar arasında olan bu paket ile 30 gün boyunca yatırımınızı % 5’i kadar gelir elde edersiniz.  500 dolarlık bir yatırım karşılığında günlük olarak 25 dolar gelir elde edilmektedir. Aylık paket karşılığında platformun vaat ettiği üzere 30 gün içerisinde, yatırmış olduğunuz 500 dolar 750 dolar olarak tarafınıza dönüş sağlayacaktır. 

VIP3

1000 dolar ile 4999 dolar arasında olan bu paket ile beraber günlük kazanç oranı % 7 dir.  Yaklaşık olarak 1000 dolarlık bir yatırım için günlük olarak 70 dolar kazanca tekabül etmektedir. Bu bağlamda 1000 dolarlık 1 aylık yatırım,  2.100 dolar olarak kullanıcıya dönüş sağlayacaktır. 

VIP4

Bu pakette 5 bin dolar ile 19.999 dolar arasındaki insanlara karşılık gelmektedir.  Bu pakete sahip olan 5000 Dolar  yatırmış bir kişi  günlük olarak 350 dolar gelir elde eder. Toplam olarak aylık 10.500 dolar kar elde edilmiş olur.

BONUS PAKET

Bonus paket ile beraber, yapılacak düşük çaplı yatırımla yüzde üç oranı ile ödüllendirilir. 10 dolarlık bir yatırımla yola çıkarsak 40 gün boyunca süren bu paketle beraber  12 dolar gelir elde edebilirsin.  

Sisteme yatırdığınız ücretler, paket süreci boyunca depozito olarak tutulmaktadır.  Paket süreniz tamamlandığında elde ettiğiniz gelir ve ana para beraber şekilde hesabınıza yatacaktır. 

Lidya Online Nasıl Kullanılır? 

Aşağıdaki başlıklardan platformun kullanımına dair bilgileri alabilirsiniz.

Para Yatırma

Platformdan para kazanmak için ilk olarak para yatırmanız gerekmektedir. bu miktarları profil sekmesinde bulunan cüzdan kısmından Kripto para transferi yaparak sağlamanız gerekir. Bu aşamada Paribu veya Binance gibi Kripto para cüzdan uygulamalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca para çekme işleminde de yine aynı platformlardan faydalanacaktır.

Görevler

Platforma günlük olarak giriş yapmanız ve görevleri gerçekleştirmeniz halinde günlük komisyonlarını elde edebilirsiniz. Elde edeceğiniz komisyonlar, hesabınızda bakiye şekline birikerek, alt limiti geçmesi ve çekim talebi vermeniz halinde cüzdanlarınıza yansıtılacaktır. Sözleşme süreci sonuna dek para çekimi yapmazsanız, yukarıda yer alan kazanç miktarı kısmında bahsettiğimiz ücretleri kazanabilirsiniz.

Para Çekme

Uygulamadan para çekme işlemi için yine Kripto para cüzdanlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu cüzdanlarda yer alan adresi uygulamaya tanıtmanız ve ardından çekim talebi oluşturmanıza halinde bakiyeleriniz tarafınıza yansıtılacaktır.

LidyaOnline İndir 

Uygulama şu an için bilgisayar ve akıllı cihazlardan ulaşılabilmektedir.  yakın zamanda Android ve iOS için uygulama  çıkaracağını belirtilen platform,  Chrome ve Safari gibi tarayıcılar üzerinden rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kayıt olduğunuz kullanıcı adı ve şifre bilgileriniz ile bilgisayardan, telefondan  veya tabletten giriş yaparak platform içerisinde işlem yapabilirsiniz.

TELEGRAM GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Lidya Online ile internetbedava.com arasında hiçbir ilişki bulunmamaktadır. Bahse konu olan uygulama ile ilgili metin, fotoğraflar, grafikler dış kaynaklardan elde edilmiş olup internetbedava.com bahsi geçen uygulama hakkındaki yanlış bilgi, uygulama güvenilirliği gibi konularda sorumluluk kabul etmemektedir. Kişilerin maddi olarak yapacakları yatırım ve kullanım biçimleri kendilerini bağlar, internetbedava.com hiçbir sorumluluk kabul etmez.

 

SİSTEM KAPANMIŞTIR ARKADAŞLAR

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ