Bedava İnternet

OneXTron Nedir? Nasıl Üyelik Yapılır? OneXTron Kazanç Miktarı

  • 17 Ocak 2022
  • 1.400 kez görüntülendi.
OneXTron Nedir? Nasıl Üyelik Yapılır? OneXTron Kazanç Miktarı

OneXTron Nedir? Nasıl Üyelik Yapılır? OneXTron Kazanç Miktarı ; Bu yazımızda son günlerde popüler hale gelmiş bir uygulamadan bahsedeceğiz. Yazı içerisinde OneXTron nedir, nasıl üye olunur ve kazanç miktarı nedir gibi sorulara yanıt vereceğiz.

Çağın en büyük gerekliliklerinden biri haline gelen internetten para kazanmak eylemi için yeni bir örnek ile karşınızdayız. Özellikle kripto para yatırımcıları için oldukça basit ve anlaşılır bir platformdan bahsedeceğiz. One X Tron ile beraber nasıl para kazanabileceğinizi bu rehber sayesinde kolayca öğrenebilirsiniz.

Yazı içerisinde sistemin işleyişi, alışveriş mekanizması ve kazanç tipleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabileceksiniz. Rehbere detaylı şekilde başlamadan belirtmemiz gereken bir husus bulunmakta; internetbedava.com ile One X TRON arasında hiçbir ilişki bulunmamaktadır. Bu içerik popüler hale gelen platform hakkında sadece ve sadece bilgi verme amacını taşır.

OneXTron Nedir?

OneXTron Nedir? Nasıl Üyelik Yapılır? OneXTron Kazanç Miktarı

OneXTron, yatırım ve kullanıcı aktivitesi üzerinden ödüllendirme yaptığı açıklanan bir platformdur. Yeni çıkan platformda TRON kripto birimi kullanılırken, yer yer USD birimi de kullanılmaktadır. Yapılacak yatırımlara ve platforma getirilecek üyelere göre kazanç miktarı değişiklik gösterir.

OneXTron’a Üye Olmak

One X Tron üzerinden para kazanmak için siteye ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. OneXtron üyelik işlemi link ve referans yardımı ile yapılmaktadır. Site tarafından sunulan üyelik sayfasına bölümün sonunda yer alan link üzerinden gidebilirsiniz.

Platforma üye olmak için e-mail adresi, kullanıcı adı ve şifre bilgilerini girmeniz yeterli olacaktır. Bu bilgileri girmenizin ardından kaydınız tamanlanacak ve direkt olarak giriş sayfasına yönlendirileceksiniz.

 

OneXTron Kazanç Miktarı Nedir?

Platform üzerinde biri ana üçü yan olmak üzere 4 farklı para kazanma yolu bulunmaktadır. Aynı anda dört yöntemden de para kazanabilme imkanı kullanıcılara sunulmuştur.

Günlük Kazanç

OneXTron kazanç miktarı tamamen yatırımlarınız ile paralel olarak artmaktadır. Sistem içerisindeki usul günlük kar oranı ve bu oranlara karşılık gelen limitlerden oluşmaktadır.

Aşağıdaki görselde sistem içerisinden alınmış kar oranı tablosunu görebilirsiniz.

OneXTron

Yukarıdaki sisteme göre günlük kazançlarınız yatıracağınız TRON (TRX) kripto para miktarına göre değişecektir. Misal olarak 1000 TRX yatırdığınızı varsayalım. Bu matematik ile beraber günlük olarak 32.7 TRX kazanırsınız. 90 gün sürecek bu işlem süresinde 2943 TRX kar edeceğiniz mantığı ortaya çıkmaktadır.

Video Yükleyerek Kazanç

Platformdan para kazanabileceğiniz bir diğer yöntem de Youtube üzerinden video yayınlamaktır. Platform içerisindeki işlevleri göstereğiniz 5 dakika ve üzeri 50 video yüklemeniz karşılığında 1000 Dolar promosyon kazanabilirsiniz. Buna ek olarak günlük kazancınızın %5 oranı da promosyon olarak sizlere verilecektir.

OneXTron

Şartları:

  • Yükleyeceğiniz videonun açıklama kısmında OneXTron linkleri bulunmak zorundadır.
  • Gönderilecek videolar 4 saat içerisinde onaylanır.
  • Aynı video sadece bir kez eklenebilir.
  • Farklı olması şartı ile sınırsız sayıda video eklenebilir.

Üyelik Üzerinden Kazanç

Site üzerinde bulunan Referans panelinde size özel olan referans bölümü bulunur. Siteye kayıt olacak kişiler bu linki kullanır ise size ek olarak kazanç sağlanacaktır. Kazandırdığınız üye sayısına paralel olarak seviyeniz artacak ve günlük kazanç bonusunuz katlanacaktır. Ne kadar kişiyi üye yaparsanız o kadar bonus kazanabilirsiniz.

Sıralama ile Kazanç

Haftalık kazanç yarışması sayesinde de kazanabilirsiniz. Referans panelinde level 1 seviyesine ulaşarak haftalık yarışmaya katılabilirsiniz. En fazla üye yapan kullanıcılar Kayıt Bonusunu kazanabilir. Yarışma her hafta düzenli olarak tekrarlanır.

OneXTron Nasıl Kullanılır?

OneXTron nasıl kullanılır sorusu için uzun uzun yanıtlarımız bulunmuyor. Platformun kullanım mantığı oldukça basit. Platformu kullanmak için ilk olarak bir kripto para cüzdanına sahip olmanız gerek. Ülkemizde yasal olarak kullanılabilen Paribu, BinanceTR gibi platformlardan kripto para cüzdanı oluşturabilirsiniz.Daha sonradan yapacağınız TRON cinsinden para alışveriş işlemlerinizi bu cüzdan üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

OneXTron Kullanıcı Yorumları

Şu an için net şekilde görebileceğiniz OneXtron kullanıcı yorumları Twitter platformu üzerinde bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kullanıcılar tarafından yüklenen Youtube videolarına da göz gezdirebilirsiniz. Platform hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olacaklardır.

OneXTron İndir

One X Tron platformu için sunulmuş olan bir Android veya Apple uygulaması bulunmamaktadır. Platform mobil destekli olarak tasarlandığı için telefonlarınızın tarayıcı kısmından platforma giriş yapabilirsiniz. Daha sonra gelecek platform uygulamaları için de aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 

OneXTron ile internetbedava.com arasında hiçbir ilişki bulunmamaktadır. Bahse konu olan uygulama ile ilgili metin, fotoğraflar, grafikler dış kaynaklardan elde edilmiş olup internetbedava.com bahsi geçen One X Tron uygulaması hakkındaki yanlış bilgi, uygulama güvenilirliği gibi konularda sorumluluk kabul etmemektedir. Kişilerin maddi olarak yapacakları yatırım ve kullanım biçimleri kendilerini bağlar, internetbedava.com hiçbir sorumluluk kabul etmez.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ