Bedava İnternet

Para Kazandıran Oyunlar Güncel Oyna Kazan 2022..

  • 07 Ekim 2022
  • 604 kez görüntülendi.
Para Kazandıran Oyunlar Güncel Oyna Kazan 2022..

Para Kazandıran Oyunlar Guncel Oyna Kazan 2022...Bu başlığımızda güvenilir para kazandıran oyunlar hangileridir, internet üzerinden para kazandıran oyunlar ve mobil üzerinden para kazandıran oyunlar hakkında bilgi vereceğiz yüzlerce insanın hobisi haline gelen oyun oynama her geçen gün kendisini geliştirerek üzerine koyara devam etmektedir. Sizlere sunacağımız oyunlar üzerinden gerçek kazanç sağlayacaksınız.

Bu sayede oyun oynayarak para  kazanabilmek hatta yüksek oranda para kazanabilmek mümkün! 10.000 TL’nin üzerinde kazanç sağlanabilir. Daha anlık, oyun oynayarak para kazanma uygulamaları tercih ederseniz daha düşük kazançlar elde edersiniz. Bunlarda yine ek gelir olarak rahatlıkla tercih edilebilir. Günlük 10 – 20 dolar kazanabilirsiniz.

Para Kazandıran Oyunlar Güncel Liste

Teknolojinin ve gelir arayışının değişmesi ile bir çok insan internetten yada oyunlardan nasıl kazanacağını yada bir başka değiş ile nasıl gelir kaynağı oluşturacağını araştırmaktadır. Bizler de bu konu da araştırma yaparak Oyun Oynayarak Para Kazanacağınız ve sizlere bu kazançları verebilecek oyunları listeledik.

Para Kazandıran Oyunlar

counter strıke;

  turbo84;

pokemon go;

league of legends;

doolar candy;

bingo for money;

team fortrees 2;

para kazandıran oyunlarCOUNTER STRIKE:
özellikle genç ve çocukların çok sevdiği bu oyun üzerinden nasıl para kazanılır sizlere bunları aktaracağız. Bu oyunda çok sayıda ekipman vardır ve bu ekipmanları  satarak çeşitli turnuvaları vardır ve bu turnuvalara katılarak hesap yapıp satarak ver ya canlı yayın açarak çok rahat bir şekilde para kazanmak mümkündür oyunda çok sayıda mod bulunuyor fakat en gözdesi terörle mücadele modu olarak biliniyor.

para kazandıran oyunlar

turbo84:
bu uygulamayı uygulama üzerinden mobilden oyun oynayarak para kazanabilirsiniz yapmanız gereken,uygulamayı indirmek daha sonra siz uygulamaya ilk kez indirdiğinizde  karşınıza üye ol sekmeni çıkar,  oradan üye olup google play, facebook, gmail üzerinden uygulamaya üye olabilirsiniz. Buradan sonra ekrana çıkan play tuşuna basıp oyuna başlayabilirsiniz.Daha sonra çok basit yöntem araba yarışı oyunudur sağ ve sola kaydırıp engelleri açıp yollardaki biletleri alıp yarışınızı oynayabilirsiniz.Varillereden kaçarak yolunuzu takip ederek oyun oynamaya devam edin ve şimdi buradan kazandıgınız parayı nasıl çekersiniz gelin sizlere onları anlatalım…

yine kendi uygulama mağanıza Wallet of Satoshi yazarak uygulamayı uygulama mağazasından indirin ve uygulamayı indirdikten sonra bildirimlere izin  ver diyip bildirimlere izin verereceksiniz ardından sağ üst köşeden uygulamaya üye  ol kısmından üye olmanız yeterli ve daha sonra bi doğrulama kodu geliyor ve siz kendi hesabınızı doğruluyacaksiz. Bu uygulama açık durumdayken ve turbo84: uygulaması açık durumdayken kendi parasınız çekmeye çalışırken sızı bu uygulamaya bağlayacak ve paranızı bu cüzdana çekebileceksiz ve buradan da kendi cripto para borsanızdaki cüzdanınıza aktarabilirsiniz.

Pokemon Go Oynarak Para Kazanma

para kazandıran oyunlar

para kazandıran oyunlar

pokemon go:
pokenmon go oynayarak para kazanma ile ilgili yazmızda pokemon go  para kazanma pokenmon go hilesi pokemon go oyunu ile para kazanma nasıl olur sizler için araştırdık. pokomonu bir nesil çok iyi bilir bizlerinde bir zamanların vazgeçilmez çizgifilmi pokemon artık uzun bir süredir oyun haline geldi Pokemon go da para kazandıran oyunlar listesinde yerini aldı.oyunun mantığı ve amacı diger pokemonları yakalamak olarak önümüze çıkıyor ve daha sonra yapmanız gereken video çekerek para kazanmak turnuvalara katılarak para kazanmak ve canlı yayın açarak para kazanmak olcaktır.

Pokemon Go Hileleri: Android ve iOS hile yöntemleri (2022)

  • Sahte (Fake) GPS ayarlama
  • Saati ileri alma
  • Hız sınırı engelini (Speed Limit) aşma
  • Animasyonları atlama
  • Hava durumunu gözetleyin
  • Yumurtadan çıkacak Pokemon’u bilme

1. Sahte – Fake GPS ayarlama

Avladığınız Pokemonlar ne kadar güçlü olursa o kadar kolay gelişiyorsunuz. Tüm bunları yaparken ise oyun Artırılmış Gerçeklik (AR) ve GPS konumunuzu kullanıyor. Pokemon Go konum tabanlı olduğundan oyunda sahte konum kullanarak oturduğunuz yerden Pokemon avlayabilirsiniz.

Yani bu nedenle bulunduğunuz konum (GPS) çok önemli. Bu sınırı aşmak için Android ve iOS cihazlarda Pokemon fake GPS yöntemleri bulunuyor. Sahte konum hilesi en önemli Pokemon Go hileleri ve hile yöntemleri arasında yer alıyor.

Uyarı notu: Verdiğimiz tüm bu yöntemler sadece öneri amaçlı olup yaşanabilecek herhangi bir problemde sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu yöntemleri uyguladığınızda oyunu oynadığınız hesabınız bloke olabilir

LEAGUE OF LEGENDS Oynayarak Para Kazanma

para kazandıran oyunlar

Bu oyunda birçoğumuzun bildiği gibi bir savaş oyunudur multiplayer seçeneği olan bu oyunda para kazanmak mümkün. Tamamen ücretsiz olan bu oyun önümüze bir çok savaş alanları getiriyor alana girip kaleleri yıkarsanız oyunu kazanmış oluyorsunuz bu oyun sayesinde canlı yayın açarak para kazabilir ve izleme rekoru kırabilirsiniz.

DOOLAR CANDY Oynayarak Para Kazanmak

para kazandıran oyunlar

oyun oynamak ve aynı zamanda para kazanmak isteyenler için diğer bir oyun olan dollar canndy dir bu oyun savaş ve diğer nişancı oyunlarından farklıdır peki bu oyundan nasıl para kazanabirsiniz?
oyunun esnasında sizlerwe kartlar sunuyor bu oyunda benzer kartları tahmin ederek oyunu kazanıyorsunuz bu kazanç ise; sizlere sanal kazanma şansı veriyor isterseniz dört kişilik grup oyununa katılarak gerçek kazanç sağlayabilirsiniz.

BİNGO FOR MONEY Oynayara Para Kazanmak

Para kazandıran oyunlar listemizde bingo for money adlı oyun pek çok fırsatlar sağlayarak hep oyun oynayıp hemde para kazanabiliyorsunuz. Peki bu oyun nasıl bir oyun hep beraber göz atalım.

Bu oyun tam bir yılbaşı çekilişlerine benzer bir oyundur.
Oynamaya başladıktan sonra her gün bir çekiliş hakkınız oluyor ve bu çekilişte sanal para kazanabiliyorsunuz.
Daha sonra bu sanal paraları gerçek paraya dönüştürebiliyorsunuz.

 


TEAM FORTREES 2 Oynayara Para Kazanmak


para kazandıran oyunlar listemizde,
Tüm zamanların en popüler aksiyon oyunlarından ve  geniş kitlelerin oynadığı oyun  olan Team Fortress 2; para kazanmak için tercih edebileceğiniz bir oyun. Yeni oyun modları, haritaları, ekipmanları ve en önemlisi şapkaları içeren daimi ücretsiz güncellemeleri sunuyor. Dokuz farklı sınıf, geniş bir taktiksel yetenek ve karakter yelpazesi ile çeşitli oyuncu becerileri sağlıyor.

 

Team Fortress 2, Valve Corporation tarafından geliştirilen takım tabanlı, çok oyunculu, birinci şahıs nişancı video oyunudur. Orijinal Quake modu Team Fortress’ın ve modun GoldSrc motoru yeniden yapımının devam oyunudur.

Valve oyunları dahilinde oynanan bu oyun, para kazandıran oyunlar 2022 arasında yer alıyor. Oyundaki Item Workshop özelliği sayesinde kullanıcılar topluluk tarafından onaylanmak üzere modeller ve fikirler ortaya atabiliyor. Başarılı olanlar TF2 mağazasında satılıyor ve yaratıcılar kâr üzerinden haklarını alıyor


Exodus 3000 Oynayarak Para Kazama

Para kazandıran oyunlar listemin  oldukça stratejik bir şekilde oynanması gereken Exodus 3000 yer alıyor! Dolar kazandiran oyunlar için bir seçenek.

Bu oyunda 1000 yıl sonrasındasınız ve gördüğünüz şey, dünyanın artık yaşanmayacak bir yer haline gelmesi ile birlikte ilerliyor.

Bu oyunda, para kazanmanın 3 yolu bulunuyor:

Volkanları patlatmak,

yıkıntıları aramak

diğer oyunculara saldırmak.

Belirli bir seviyeye ulaştığınız zaman, kazandığınız tüm dolarlar gerçek paraya dönüşüyor.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ