Bedava İnternet

Para Kazandıran Uygulamalar 2023 (GÜNCEL)

Para Kazandıran Uygulamalar 2023 (GÜNCEL)

Para kazandıran uygulamalar 2023 (güncel) listemizi sizlerle paylaşıyor, ve gerçekten para kazandıran uygulamalar hangileridir, nelerdir gibi sorular bu makalemizde sizleri bilgilendiriyoruz. Günümüzde çoğu insan para kazandıran uygulamalar için çok sayıda araştırma yapıyor ve aradığını nadiren olsa da buluyor sizler için araştırdığımız  para kazandıran uygulamalar 2023 (güncel) aşağıda sıraladık.

para kazandıran uygulamalar
Günümüz ekonomisinde insanlar alternatif kazanma  yönlerine eğiliyor ve geçimlerini rahat bir şekilde sürdürmek istiyor bu sebeb ile araştırmalar yapılıyor sizler için derlediğimiz para kazandıran uygulamalar listesi 2023 (güncel)

Instagramdan para Kazanma
İnstaqramdan paran kazanma

Para kazandıran uygulamalar 2023 güncel listemizin başında, İstaqramdan para kazanma uygulaması güzel ve etkili bir yöntemdir istagram üzerinden ürün satışı yaparak sponsorlu reklam alma takipçi satışı satış ortaklığı çekillişler  düzenleme hizmet satışları gibi çok sayıda para kazanma yöntemleri vardır. Evet ama siz nasıl para kazanabilirsiniz?  öncelikli olarak isntagramın etkili bir kitlesi olduğunu unutmayalım günümüzde uygulamayı kullanmayan pek çok az kişidir
Az takipçiniz olsa bile 30 liralık reklam bütçesi ile bir çok kitleye ulaşabilmenin kolaylığı elbette satışlarınıza yansıyacaktır sonuçta karlı olan siz olacaksınızdır. Bilgisayarınız ve mobilden güzel paylaşımlar yapıp takipçi kitlenizi arttrabilir ve kazancınızı yükseltebilirsiniz.

dolap uygulamasi ile para kazanma

dolap uygulaması ile para kazanma

Diğer bir para kazandıran Uygulamalar içerisinde bulunan en kolay yöntemlerden biride dolap üzerinden ürün satışı yaparak para kazanmaktır. Hiçbir vergiye tabi tutulmadan elinizdeki ürünleri buradan satabilir ve kendinizi geliştirebilirseniz daha çok alım satım yaparak para kazanabilirsiniz. Bir çok kargo avantajı sunan dolap uygulaması satılan her bir üründen yüzde 13 gibi bir komisyon alıyor. Sizde bu uygulamadan satış yaparak para kazanabilirsiniz. tek yapmanız gereken ürün fotoğraflamak ve uygulamaya yüklemek.

Foap uygulamsi ile para kazanma

Foap ile para kazanmak

Foap bir stok fotoğraf şirketidir ve para kazanma fırsatıda sunmaktadır. Çektiğiniz fotoğrafları düzenlemeniz gerekiyor çünkü güzel fotoğraflar çıkarmanız fotoğrafları alan kişileri cezbetmesi gerekiyor bir çok wap site sahibi ve youtube videosu için çok alanda fotoğrafa ihtiyaç duyar. Nasıl satılır diye düşünmeyin çünkü her fotoğrafın iyi bir alıcı kitlesi illaki bulunacaktır. Dolayısı ile sizde güzel paralar kazanabilirsiniz.

para kazandiran uygulamalar 1

Oyna kazan

geçmiş dönemlerin en iyi para kazandıran mobil uygulaması seçilen bu uygulama canlı bilgi yarışması düzenlemektedir. Yarışmacılar gerçek olup para kazanma fırsatları sunar krıpto para ile ödülünüzü alabilir daha sonra nakite çevirebileceğiniz bir uygulamadır uygulamanın içinde vip yarışmamaları ve ücretsiz yarışmalar olur. Ücretsiz yarışmacıların galip gelenleri vip yarışmacılar bölümüne hak kazanır ve para kazanmaya başlanabilir.

para kazandiran uygulamalar

google ödüllü anketler

Türkiye ve bir çok Ülkede yoğun bir şekilde kullanılan bu uygulama ile azda olsa para kazanabilirsiniz. Uyugulamayı indirip kayıt olduktan sonra google play kredisi verir ve bu krediyle sadece uygulamanın içinde harcayabilirsiniz. uygulamayı google play üzerinden indirebilirsiniz.
Azda olsa cep harçlığınızın çıkacağı uygulama 2023 yılında’da yenilikler sunarak gelişmeye kazandırmaya devam edecektir.

Gigwalk ile para kazanma
Gigwalk ile para kazanma

Evden dışarıya çıkıp hem gezmeye hem para kazanmayı sunan bu uygulama sizler için keyfli bir yolculuk olabilir hemde dolar bazında. yapmanız gereken Belirli markaların mağa fiyatlarının fotoğrafını çekmek vitrin ve mağaza düzenine bakmak ürünlerin varlığını kontrol etmek kısacası denetlemek gibi işleri ele alır.

param olsun uygulamasi ile para kazanma

Param olsun uygulaması

geçmiş yıllardan beri gelen bu uygulama kullanıcılarına düzenli olarak ödeme yapmış gerçek para kazandıran güzel bir uygulamadır.
Yapmanız gereken google play storeden indirebilirsiniz. Uygulamaya üye olmanız ve sosyal medya hesaplarınızı eklemeniz gerekmektedir. küçük küçük görevler veren bu uygulama günlük tarzda para kazanmanızı sağlayacaktır. buradaki şart hesaplarınızı fake olmaması kaliteli ve gerçek hesaplar olması gerekiyor. Bu tarz uygulamalardan çok fazla kazanamaz sadece harçlıklarınızı çıkarabilirsiniz.

bi onluk ile para kazanma

Bionluk.com  ile para kazanma

Yeteknek işte dedirten bu site bir çok farklı alanda iş fırsatları ve para kazanmalar sağlıyor nasıl mı? tasarımınız mı var makale yazabiliyormusunuz uygulama geliştirebiliyormusunuz? İngilizce çeviri yapabiliyormusunuz seslendirme yapabilirmisiniz? işte bu tarz işleri yapıyorsanız kendinize hemen birilan açıyorsunuz ve müşteri sizi bulunca para kazanabiliyorsunuz buradan para kazanma harçlık değilde düzenli sabit gelir elde edebileceğiniz iyi bir sitedir burdan bir çok insan yaptığı işlerle para kazanabiliyor siz neden kazanamayasınız.
para kazandiran uygulamalar 1

CLYSTERUM yürüyerek para kazanma

En yeni uygulamalardan biri olan bu uygulama ilerki yakın dönemlerdede krıpto bara borsalarında yerini alacak. uygulamada adım atarak ve arkadaşlarımızı davet ederek token kazanabiliyor. Etheryum ağı üzerinde çalışan bu CLYSTERUM ilerki dönemlerde beklentileri yükseltiyor. İlerki dönemlerde tokinlerı satarak nakit paraya çevrilebilecek kazanılan tokenlarla, uygulamanın içinde market ürünleri ve hizmetleri alınabilecek hedef tarihinin 2023 yılının başlarında bekleniyor.

pinterest ile para kazan

Pinterest ile para kazan

Görsel ağırlıklı olarak paylaşılan bir sosyal paylaşım sitesidir. Ve kitle bakımdan geniştir. bize göre faydalı bir uygulamadır ve kendinizi geliştirebileceğinizde bir uygulamadır. Bu uygulamada paylaşılan resimler diğer kullanıcıların karşısına çıkar siz o onda ne arıyorsanız sizin karşınıza çıkar. Peki bu uygulamadan nasıl para kazanabilirsiniz? Affilite Marketing reklam Actıon, Affoceon, Admıtad bu sitelere üye olarak satış ortağı olabilirsiniz. marka ürünlerini size verilen link ile birlikte Pinterest üzerinden paylaşıyor ve kullanıcı sizin linke tıklayarak o sitelere gidip alişveriş yapınca  belirli bir oranda komisyon kazanıyorsunuz her üründen yüzde 3 ile 15 arası para kazanmanız mümkün.

letgo ile para kazanma

Letgo ile para kazanma

Letgo uygulamasının Türkiye’de 1.2 milyon civarında  kullanıcısı bulunmaktadır. Sahip olduğunuz ikici el ve sıfır eşyaları satmaya ve karlı bir ticarete döndermenin en iyi yollarından biri Letgo’dur. Yapmanız gereken uygulamaya satmak istediğiniz ürünü yüklemek ve satışa çıkarmak ister yakın çevrenizden gelen ister başka şehirden kullanıcılara ürününüzü satabilirsiniz. Sizde kullanmadığınız eşyalarınızı hemen yükleyerek ilk satışınızız yapabilirsiniz.

tiktok ile para kazanma
Tik tok ile para kazanma

Tık tok uygulaması son dönemlerde ulaşabileceği en iyi seviyeleri gördü. Çok paraların kazanıldığı bu uygulama kullanıcılarına bir çok fırsat sunuyor. Çin menşeili bu uygulamadan para kazanmak için hesabınızı geliştirip başkasına satabilirsiniz. Bağıs toplayarak para kazanabilirsiniz.. Infuencer kampanyaları yöneterek para kazanabilirsiniz. Tik tok ads kullanarak kazanabilirsiniz. Hesap yönetim hizmetleri sunarak para kazanabilirsiniz. Son olarak danışmanlık hizmetleri sunarak para kazanabilirsiniz.

youtube ile para kazanma

Youtube ile para kazanmak

Geçmiş yıllarda sadece video platformu olan Youtube son yıllara gelindiğinde yüksek kazançlar elde edilen bir mecra haline geldi. Ülke’mizdede bir çok youtuberlarında fazlasıyla kazandigi bu video içerik uygulaması sizin içinde bir kazançlı fırsata dönüşebilir. Lakin gerçekten para kazanmak için youtube kanalı açmayın Dünya’ya yeni birşeler güzel bir içerik bilgilendirici bir içerik keyifli bir video üretebilecekseniz sizde vakit kaybetmeyin. Kanalınızı açın ve o yolda yürümeye adım adım başlayın.

Udemy ile para kazanma
Udemy ile para kazanma

Bir Türk girişimci tarafından kurulan Udemy Dünya’ca ünlü bir eğitim platformudur. Herhangi bir konuda bilgiliyseniz sizde bu platformda eğitim vıdeoları çekerek para kazanabilirsiniz. Hem Dünya ya bilginizi paylaşmış olursunuz bu sevindirici tarafı hem de para kazanabilirsiniz. Konu farketmeksizin istediğiniz bilgilendirici içeriğin orada sergileyebilirsiniz.

hadi ile para kazanma

Hadi ile para kazanma

Turkcell tarafından geliştirilen bu uygulama canlı bilgi yarışmasıdır ve ilktir. Her gün Belirli saat aralıklarında firmalar sponsor  olur ve dağıtılan para ödülünü belirlemektedir Kazancınız belli seviyeye ulaşınca herhangi bir bankadaki hesabınıza aktarılmaktadır. her yarışmadan önce belirli ip uçlarıda verilir Turkcell’in paylaştığı bu uygulama kesin para kazanma  güzel ve kaliteli bir uygulamadır.

money app ile para kazanma
Money App ile para kazanma

Anroıd ve ios uyumlu bu uygulama bir pazar araştırması uygulamasıdır. Money App’ı kolayca indirebilir ve para kazanabilirsiniz yapmanız gereken görevleri tam anlamıyla yapmak ve adınıza hesap oluşturmak. tamamlanan görevler Paypal hesabınıza aktarılıyor ve 3 gün içerisinde kendi hesabınıza aktarılıyor. Dolar olarak kazanılan bu uygulama sizler içinde karlı olabilir.

Diğer bir makalemiz olan Instagramdan Nasıl Para Kazanılır? inceleyebilirsiniz.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ