Bedava İnternet

Paycell Kart Nedir? Paycell Bedava İnternet Kampanyası

Paycell Kart Nedir? Paycell Bedava İnternet Kampanyası

Paycell Kart Nedir? Paycell Bedava İnternet Kampanyası ile avantaj sahibi olabilir Paycell Bedava İnternet kazanabilirsiniz. Yıllar geçtikçe ödeme alışkanlıklarımızda değişmekte.  Teknolojini bundaki payı da oldukça büyük. Dünya genelinde bu alanda yeni yeni öne çıkan bir olay da mobil ödeme yöntemi. Ülkemizde de bulunan yöntem Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom tarafından sunuluyor. Bu yazımızda Turkcell Paycell Kart Nedir konusuna değineceğiz. Diğer operatörlerin hizmetlerine göre daha farklı olan Paycell hakkındaki tüm detaylar yazımızda.

Özellikle oyun oynayan, internetten hizmet satın alan kişiler için Paycell kart oldukça önemli. Bu da ülkemizdeki genç nüfus. Paycell kart ile bu tip işlemlerin yanında günlük işlemleri de yapabilmek cazip geldiği için oldukça revaçta. Daha Paycell Kart ile tanışmayanlar için bu yazı bir rehber niteliğinde.

Paycell Kart Nedir

Mobil ödeme yönteminin fiziksel bir karşılığı olan Paycell, ön ödemeli bir karttır. Turkcell tarafından dağıtılan kart ile beraber alışveriş, fatura ödeme, para çekimi, hesap olarak kullanma gibi işlemleri yapabilirsiniz. ATM ve PTT bankamatikleri üzerinden bu işlemler gerçekleşebilmekte. Tabi bir hesap kartı olmanın dışında avantajları da bulunuyor. Sonuç olarak arkasında Turkcell gibi kampanya canavarı bir marka var. İpucu olarak bir şey söylemek gerekir ise 1 TL bir harcama 2 Paycell puan ediyor. Paycell kart sayesinde paycell puan da biriktirebiliyorsunuz.

Paycell’e Nasıl Kayıt Olurum

Paycell üyelerinden biri olmak için ilk yapmanız gereken internet üzerinden başvurmak. Bunun iki farklı kanalı bulunmakta. İlk kanal Paycell Kart resmi sitesi iken diğer kanal Paycell mobil uygulaması. İlgili adreslere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Resmi siteye BURADAN gidebilirsiniz.

Paycell Android uygulamasını BURADAN indirebilirsiniz.

Paycell iOS uygulamasını BURADAN indirebilirsiniz.

Paycell Kart Almak, Nereden Alınır?

 Paycell Kart Nedir? Paycell Bedava İnternet Kampanyası

Telefonunuza yüklemenin veya web sitesi üzerinden profile girmenin dışında fiziki olarak da Paycell kart alabilirsiniz. Kartı temin edebileceğiniz adresler ise aşağıdadır.

Paycell Kart Nasıl Kullanılır

Yukarıdaki adreslerden temin ettiğiniz kartınızı hemen kullanmaya başlarsınız. Hesabınızın kontrolünü indirdiğiniz Paycell uygulaması üzerinden de yapabilirsiniz. Telefondaki uygulama içerisinden kartı tanımladığınız anda siz de Paycell ailesinin bir üyesi olursunuz. Hesabınıza dair tüm detayları orada bulabilirsiniz.

Paycell Kart Para Yükleme

İşi kolayca anlatmak için şunu söylebiliriz ki banka kartlarına para yüklemek ile farkı yok. Tek farklı yanı Turkcell mağazalarından para yükleme de yapılabilmesi. Bunun yanı sıra banka kartlarına yüklendiği gibi ATM’ler üzerinden para yükleme yapabilirsiniz. Bunu yanı sıra Havale veya EFT yöntemleri ile para yükleme işlemi de yapılabilmekte.

 

Turkcell Bil Kazan Nedir? Bil Kazan Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Paycell Hazır Limit

Banka kartları ile Paycell arasındaki farklardan biri de hazır limit. Paycell hazır limit, kartınız için belirlenen hesap bakiye sınırıdır. Paycell kartınız ile işlem yapmak için ilk etapta kimlik onayı gerekmese de onaysız şekilde limit düşüktür. 200 TL olarak atana limit kimlik onayı ile beraber 300 TL’ye çıkarılabilmekte. Daha sonra kullanım alışkanlıklarınıza göre 500 TL gibi bakiyelere ulaşmak da mümkündür.

Paycell Kart ile Bedava İnternet

Paycell Kart Nedir? Paycell Bedava İnternet Kampanyası

Paycell tarafından sunulan avantajlardan en önde geleni kuşkusuz olarak bedava internet. Paycell kart sahibi olan kişiler karttan kazanacağı puanlar ile bedava internet kazanabilmekte. Bunun yanında Turkcell fatura ödemeleri için Paycell kullanarak da 5 GB bedava internet kazanmak mümkün.

Paycell Bedava İnternet Kampanyaları 2022

Yukarıda da değindiğimiz gibi Paycell ile bedava internet kazanmak mümkün. Paycell ile yapılan harcamalar ile nasıl hediye internet kazanılır bu başlık altında topladık.

Paycell ile Fatura Öde 1 GB Hediye İnternet Kazan

Faturalarınızı şubeden ödeyenlerdenseniz bu kampanya size göre. Turkcell Mağazaları üzerinden fatura ödemesini Paycell kart ile yapmanız halinde 1 GB hediye internet kazanırsınız. Bu ödeme yolunu her tercih etmenizde 1 haftalık 1 GB internet ilgili hatta tanımlanır.

Paycell ile Fatura Öde 5 GB Bedava İnternet Kazan

Evden çıkmadan Turkcell faturalarınızı Paycell ile ödeyebilirsiniz. Bunu tercih ederek bedava internet kazanamak da mümkün. Bunun ile beraber diğer harcamalardan da internet kazanabilirsiniz. Bunlardan biri PUBG mobile ile 5000 Paycell puan kazanmak. Paycell kart ile yapacağınız 10 TL ve üzeri PUBG mobil harcaması karşılığında 5000 Paycell puan kazanırsınız. 5000 Paycell puan 5 GB internete denktir. Kampanya 13 Nisan- 16 Mayıs tarihleri arasındadır. Yapmanız gereken KATIL 5000 yazıp 2255’e göndermek.

Paycell’e Arkadaşlarını Davet Et 1 GB İnternet Kazan

Bedava internet kazanmanın kolay yollarından biri de arkadaşlarınızı davet etmek. Davet ettiğiniz arkadaş başına 1 GB değerinde 1000 Paycell puan kazanabilirsiniz. Kampanya 1 Ocak 2022’ye kadar devam etmekte.

Paycell 2 GB Bedava İnternet

Paycell Kart Nedir? Paycell Bedava İnternet Kampanyası

Kampanyalardan biri de Google Play alışverişleri ile internet kazanmak üzerine. Google play üzerinden yapacağınız 10 TL ve üzeri alışverişlerde Haftalık 2 GB internet kazanırsınız. KATIL GOOGLE yazıp 2255 göndererek veya uygulama üzerinden hediyenizi alabilirsiniz.

 

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kampanyası

Paycell Kart Puan Kazanma

Paycell Kart ile puan kazanma için farklı ölçütler bulunmakta. Aşağıda madde madde nasıl puan kazanıldığını anlatacağız:

  • Karttan yapacağınız her 1 TL alışveriş için 2 Paycell Puan kazanırsınız. Örneğin 20 TL’lik bir yemek alışverişinden 40 Paycell puan kazanılabilir.
  • Paycell ile yapacağınız elektrik, doğalgaz veya su gibi kurum ödemelerinden 1 TL başına 5 paycell puan kazanırsınız. Örneğin 200 TL olan bir doğalgaz faturası için 1000 Paycell puan dolayısı ile 1 GB bedava internet kazanırsınız.

Paycell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Paycell hesabınız, kartınız ile ilgili sorunları, bilgi alışverişini Paycell müşteri hizmetleri direk bağlanma ile öğrenebilirsiniz. Üyelik işlemlerini de gerçekleştirebileceğiniz müşteri hizmetlerine 0850 622 60 60 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Paycell Kart İptali Hesabı Silme ve Abonelik İptali

Eğer Paycell hesabınızı daha fazla kullanmayacaksanız iptal için çok fazla bir uğraşa gerek duymazsınız. Paycell hesap silme abonelik iptali için yapmanız gereken en kolay yöntem Paycell müşteri hizmetlerini aramaktır. Bunun ile beraber Turkcell mağazalarına giderek mevcut hizmetinizi iptal de edebilirsiniz. Hesabınızı iptal etmeniz halinde biriken Paycell puanlarınızı kaybedersiniz. İptal işleminden önce bu puanları kullandığınızdan emin olun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ