Bedava İnternet

Paylaşılan Nefes Para Kazanma 2022

 • 22 Nisan 2022
 • 2.496 kez görüntülendi.
Paylaşılan Nefes Para Kazanma 2022

Paylaşılan Nefes Para Kazanma 2022 , Nasıl Üye Olunur? Paylaşılan Nefes Kazanç Miktarı , Paylaşılan Nefes Para Kazanma içeriğimizde kar elde edeceğiniz Paylaşılan Nefes Para Kazanma yönteminden bahsedeceğiz.

Para Kazanma yollarını deneyip sonuç alamadıysanız size çok güzel bir para kazanma yöntemini anlatacağız. Paylaşılan Nefes sistemi ile herhangi bir yatırım yapmadan da para kazanmanız mümkün. Paylaşılan Nefes Nedir? Paylaşılan Nefes Para Kazanma Nasıl Üye Olunur?

Yazımız bilgi amaçlı yazılmış olup, söz konusu uygulamalara yatırım yapılması tavsiye edilmemektedir.

 

PARA KAZANMA TELEGRAM GRUBUNA KATILAMAK İÇİN TIKLAYINIZ…. 

Paylaşılan Nefes Nedir? Paylaşılan Nefes Para Kazanma Nasıl Üye Olunur?

Paylaşılan Nefes Nedir? Paylaşılan Nefes Para Kazanma Nasıl Üye Olunur? Henüz 31.03.2022 TARİHİNDE açılan site para yatırmadan da kazançlar elde edebileceğiniz bir sitedir. Site 1 yıllık kiralandığı için ne kadar sağlıklı ilerleyeceği belli değildir. Site en son güncellemesini 05.04.2022 tarihinde yapmıştır ve site içerisinde bilgiler gizlidir. Her içerikte dediğimiz gibi Paylaşılan Nefes projesi de güvenilir değildir. Yüksek tutarlarda yatırım yapmamanız tavsiyemizdir.

Paylaşılan Nefes

PARA KAZANMA TELEGRAM GRUBUNA KATILAMAK İÇİN TIKLAYINIZ…. 

 

Siteye ilk üye olunduğu zaman 28 TL’lik ödül para vererek ilk kazancınızı almanızı sağlar.  Her gün giriş yapıp ödülleri alarak belirli kazançlar elde edebilir ve bu kazançları çekebilirsiniz.

‘’Bu bir yatırım tavsiyesi değildir! Para yatırdığınız takdirde aldığınız riskler size aittir. ‘’

Aşağıda yer alan linkten kayıt olduğunuz takdirde belirli miktarda kazanç hesabınıza geçecektir.

Paylaşılan Nefes Nasıl Üye Olunur?

Paylaşılan Nefes Nasıl Üye Olunur , siteden üye olma işlemleri oldukça basittir. Paylaşılan Nefes Para Kazanma sitesine aşağıda verdiğimiz adımları takip ederek ve size verdiğimiz linkten siteye giriş yaparak kayıt olabilirsiniz. Aşağıda yer alan adres üzerinden karşınıza çıkacak sayfada alttaki bilgileri girmeniz istenecektir.

Kayıt için istenen bilgiler:

 1. +90 Telefon Numarası
 2. Doğrulama Kodu
 3. Şifre
 4. Boşlukları doldurduktan sonra ‘’28TL Almak İçin Kaydolun’’ yazan yere tıklayarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Paylaşılan Nefes Kazanç Miktarı

Paylaşılan Nefes Kazanç Miktarı, kazanç miktarı kiraladığınız enerji miktarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Paylaşılan Nefes yatırdığınız parayı çekmek istediğiniz takdirde sizden %12-13 oranında komisyon almaktadır. Para yatırma işlemleri hafta içi ve hafta sonları olmak üzere belirli saatler arasında olmaktadır. Para çekme işlemi 5 dakika içerisinde gerçekleşmektedir.

Örnek olarak:

Sisteme 10.000 lira para yatıran bir kişi;

 • 15 gün içinde yatırdığı paranın aynı tutarda kazancını sağlar.
 • Aylık olarak 19 bin lira kazanç sağlanabilmektedir.
 • Yüksek kazançlar sağladığı için komisyon olarak %12 – %13 tutarı alması oldukça doğaldır.

Paylaşılan Nefes

 

PARA KAZANMA TELEGRAM GRUBUNA KATILAMAK İÇİN TIKLAYINIZ…. 

Paylaşılan Nefes Para Çekme Nasıl Yapılır?

Paylaşılan Nefes Para Çekme Nasıl Yapılır, bu işlemi yapmak için uygulama ana sayfasında yer alan ‘Para Yatır- Para Çek butonuna tıklamanız gerekmektedir. Takımınızdan kazandığınız ve kendi yatırdığınız paraları çekebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken benim sayfasına tıklayarak ‘’ hesap ayarları’’na girerek banka bilgilerini girmeniz gerekmektedir. Banka bilgilerinizi girdikten sonra para çekme ve para yatırma işlemlerini yapabilirsiniz.

Cüzdan tipine tıklayarak kart numaranızı ve banka isminizi yazmanız gerekmektedir.

Paylaşılan Nefes  para yatırmak için (Şarj Etme);

 • ‘’Yeniden Şarj Et’’ yazan yere tıklayın.
 • Yatırmak istediğiniz tutarı seçin.
 • Karşınıza gelen sayfaya tam isminizi yazın.
 • Karşınıza çıkan adresi kopyalayarak yatırmak istediğiniz tutarı gönderin.

Bu para yatırma işlemidir.

Paylaşılan Nefes para çekmek için (Para çekim);

 • Para çekmeniz için whatsApp hattı mevcuttur. Whatsapp üzerinden iletişime geçip hesabınızı teyit ettirdikten sonra hiçbir ücret almadan paranızı çekmenizi sağlıyorlar. Ayrıca müşteri hizmetlerine bağlanıp hesabınızı teyit ettirerek de paranızı çekebilirsiniz.
 • Minimum para çekme ücreti: 120 TL’dir.
 • Para çektiğiniz zaman çekeceğinizin tutarın %12-%13’ü kesintiye uğramaktadır.

Paylaşılan Nefes İndirme Linki

Paylaşılan Nefes Para Kazanma uygulamasının cihazlarda kullanımını şu an için  güvenli bulmamaktayız. Aşağıda yer alan bağlantıdan siteye giriş yapmanız güvenlik açısından daha iyidir. Ayrıca verilen Telegram linkinden gruplara üye olarak bu siteler hakkında daha geniş çaplı bilgilere ulaşabilirsiniz. Tablet, bilgisayar ve telefonlardaki tarayıcılar üzerinden uygulamayı kullanabilirsiniz. Bilgisayardan kullanmanız için ayrıca bir program indirmenize gerek yoktur.

Site neredeyse 1 aylık bir sitedir ve güvenilirlik açısından ne derece güvenlidir bilemiyoruz. Bu nedenle para girişi yaparken dikkatli olunuz.

PARA KAZANMA TELEGRAM GRUBUNA KATILAMAK İÇİN TIKLAYINIZ…. 

Paylaşılan Nefes Örnek Yatırım Videosu Tıklayınız.

PAYLAŞILAN NEFES ile bedavainternetr.com arasında hiçbir ilişki bulunmamaktadır. Bahse konu olan uygulama ile ilgili grafikler, fotoğraflar, metin dış kaynaklardan elde edilmiş olup bahsi geçen uygulama hakkında ki yanlış bilgi, uygulama güvenilirliği gibi konularda sorumluluk kabul Edilmemektedir. Kişilerin maddi olarak yapacakları yatırım ve kullanım şekilleri kendisini bağlamaktadır. bedavainternetr.com  hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Süleyman dedi ki:

  Sahtekâr burası inanmayın

BİR YORUM YAZ