Bedava İnternet

Sanal Gerçeklik Oyun Önerileri 2022 Yılının En İyileri

 • 25 Nisan 2022
 • 836 kez görüntülendi.
Sanal Gerçeklik Oyun Önerileri 2022 Yılının En İyileri

Sanal Gerçeklik Oyun Önerileri , teknolojinin gelişim göstermesi ile birlikte hayatımıza birçok yenilikler Sanal Gerçeklik Oyunları ile girmeye başlamıştır. Bu yeniliklerin en sevileni ve en heyecanlısı ise Sanal Gerçeklik teknolojisinin sunduğu Sanal Gerçeklik Oyunları denilebilir.

Sanal Gerçeklik Nedir?

Sanal Gerçeklik Nedir; geçmişi 1990’lı yılların başlarına dayanan sanal gerçeklik teknolojisi maliyetli olduğu için henüz Ülkemize yeni yeni girmeye başlamıştır. VR gözlükleri ile oynayabileceğiniz Sanal Gerçeklik Oyunlar geçmiş dönemlere göre daha gelişim göstermeye başlamıştır.

Sanal Gerçeklik Oyun Önerileri

Sanal gerçeklik gözlüğü ile uyumlu olan oyunlar aşağıda ki gibidir:

Sanal Gerçeklik Oyun Önerileri

 • The Elder Scrolls V: Skyrim VR
 • Batman: Arkham VR
 • Iron Man VR
 • Falcon Age
 • Star Wars: Squadrons
 • Microsoft Flight Simulator
 • No Man’s Sky
 • Half-Life: Alyx
 • Farpoint
 • Beat Saber

The Elder Scrolls V: Skyrim VR

The Elder Scrolls V: Skyrim VR; The Elder Scrolls V: Skyrim VR platformlarında oynanan bir oyundur. Geliştiricisi: Bethesda Game Studios’dur. Oyunun çıkış yılı; 2017’dir.

Atmosferi, muhteşem çeşitliliği ve etkileyici görselleri ile VR deneyimini doruklarda yaşattıran The Elder Scrolls V: Skyrim VR kullanıcıların beğeniyle takip ettiği bir oyundur.

Sanal Gerçeklik Oyun Önerileri

THE ELDER SCROLLS V: SKYRİM VR İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

 

Batman: Arkham VR

Batman: Arkham VR; PlayStation 4, PC platformlarında oynanan bir oyundur. Geliştirici: Rocksteady Studios’dur. Oyunun çıkış yılı 2016’dır.

Birçok oyun sever tarafından ilgiyle oynanmaya devam eden Batman: Arkham VR Batman’in dedektiflik duygusunu gösteren bir yapımdır.

 

BATMAN: ARKHAM VR İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

 

Iron Man VR

Iron Man VR; PlayStation 4 platformlarında oynanan bir oyun olan Iron Man VR’ın geliştiricisi Camouflaj’dır.

Henüz 2 yıllık olan oyunun çıkış yılı 2020’dir. VR kulaklıklarla ve VR gözlüklerle oynanacak oyunda çevrenizdeki engelleri alarak düşmanları alt etmeye çalışacaksınız. Hem heyecanlı hem de keyifli olan oyun kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmüştür.

Sanal Gerçeklik Oyun Önerileri

 

 

IRON MAN VR İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Falcon Age

Sanal Gerçeklik Oyun Önerileri arasında tabii ki Falcon Age de vardır. Falcon Age; PC, PlayStation 4, Nintendo Switch platformlarında oynanan bir oyundur. Oyunun geliştirici Outerloop Games’dir. Oyun 2019 yılında kullanıcılarla buluşmuştur.

Sanal Gerçeklik Oyun Önerileri

FALCON AGE İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

 

Star Wars: Squadrons

Sanal Gerçeklik Oyun Önerilerinden bir diğeri de Star Wars: Squadrons’dır. Oyun PC, Xbox One, PlayStation 4 platformlarında oynanan bir oyundur. İkinci Ölüm Yıldızı gitti ancak yıldız savaşçısı pilotları, STAR WARS’’ta tüm şiddetiyle devam ederken Galaktik İç Savaş’ın her iki tarafında birleşiyor. VR gözlüğünüz ile muhteşem deneyimler yaşayacağınız Star Wars çok keyif alacağınız bir oyun.

STAR WARS: SQUADRONS İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

 

Microsoft Flight Simulator

Sanal Gerçeklik Oyun Önerileri , Microsoft Flight Simulator 2020 yılında çıkmıştır. Geliştiricisi; Xbox Game Studios, Microsoft Corporation’dır. Xbox Series S ve PC gibi platformlarda oynanan oyun ile Dünyanın her bir köşesindeki havaalanlarını gezebilirsiniz.

MİCROSOFT FLİGHT SİMULATOR İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

No Man’s Sky

Oyun 2016 yılında oyun severler ile buluşmuştur. Geliştiricisi Hello Games’dir. Oldukça geniş platformlarda oynana oyunu; PC, Xbox Series S, PlayStation 5, Xbox One ve PlayStation 4’de oynanabilmektedir.

NO MAN’S SKY İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

 

Half-Life: Alyx

Yalnızca PC’de oynanan oyun Half-Life’ın 10 yıldır beklenen üçüncü oyunudur. Oyun çıkmadan önce oldukça yüksek beklentilere giren hayranları oyunun çıkması ile satın alıp beklentilerinin tam olarak yerine geldiğini söylemişlerdir.  Oyunun geliştirici Valve Corporation’dır.

HALF-LİFE: ALYX İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ